• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

16.12.2025

23:21

Saša Kovačević o detaljima svadbe i verenici: "Spremna je kao puška"

ATAIMAGES

Estrada

Saša Kovačević o detaljima svadbe i verenici: "Spremna je kao puška"

Pevač Saša Kovačević progovorio je o planovima za svadbu sa Zoranom Tasovac.

Kovačević je večeras održao koncert u prepunom Sava centru, a interesovanje publike i brojnih javnih ličnosti, među kojima je bila i Aleksandra Prijović, nadmašilo je očekivanja. Za muzički spektakl tražila se karta više.

- Verenica je stigla, već oko sedam sati bila je spremna kao puška. Njoj uvek posvećujem pesmu "Živim da te volim", koja je od samog početka naše veze naša pesma. Ne volim da svoju privatnu vezu previše izlažem javnosti, zbog čega nisam želeo da je zaprosim na koncertu. Volim da se takvi trenuci dešavaju u najužem krugu prijatelja i porodice. Svadba neće biti pompezna - rekao je Kovačević.

Foto: E stock

Zorana Tasovac

Saša je u ovom prostoru poslednji put nastupio pre 15 godina, a kako sam ističe, mnogo toga se u međuvremenu promenilo.

- Prošlo je 15 godina od mog prethodnog koncerta u Sava centru. Sazreo sam, imam mnogo više pesama i publike. Spreman sam za ovaj koncert, iako je odgovornost velika. Kod mene se sve svodi na emociju, ljubav i posebnu energiju. Ovo je moj mali znak pažnje za publiku večeras - istakao je pevač.

Kao svoju najveću podršku naveo je brata Radeta, ali i oca, koji je do skoro bio zadužen za vođenje njegove karijere.

- Rade je moja najveća podrška, sve radimo zajedno, naravno uz mog oca, koji je vodio moju karijeru. Sada je već u godinama i ne može u potpunosti da se posveti kao ranije - zaključio je Kovačević.

BONUS VIDEO

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin