Kristinina majka je jednom prilikom govorila o slučaju bolesnog sina i tada iznela detalji koje mnogi nisu znali.
- To su teške teme, mi se nekako nosimo sa tim, stalno smo u pokretu... Mi smo se 13 godina borili, on je sada kategorisan kao stopostotni invalid. Vreme kada se razboleo bilo je užasno. Većinu lekova smo kupovali, ono što je naša greška je što smo odbijali neke savete stručnjaka. Bilo nam je teško da prihvatimo da naše dete bude u nekoj ustanovi. Sve što smo imali prodali smo i dali za njegovo lečenje, čak smo i kuću prodali. Sve smo uradili u pokušaju da pomognemo detetu, svesni da možda nećemo uspeti - otkrila je svojevremeno Kristinina majka.
Spalevići su na početku njene ljubavne veze sa Kristijanom podržali ćerkinu odluku.
Foto: ATAIMAGES
- To što Kristina radi, to je nešto što svi radimo i jedini njen greh je to što je radila na TV. Kristina nije nikome naudila, dokle god su tu emocije, moje moralne predrasude su totalno nebitne. Video sam da se zaljubila. Ja ne mogu da joj zabranim... Šta da radim, da je vežem, da je prijavim policiji? Ona nije nikome naudila, žao mi je njegovog braka... - rekao je tada Kristinin otac u emisiji "Ekskluzivno".
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović oglasio se nakon što je pušten iz pritvora i izneo niz tvrdnji o odnosu sa bivšom partnerkom Kristinom Spalević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Da takozvani "nezavisni" i "profesionalni" novinari u službi tajkunskih medija nemaju ni trunke stida, srama ni osnovnog kućnog vaspitanja, dokazao je novi skandalozan napad na našu proslavljenu šampionku i bivšu prvu teniserku sveta Jelenu Janković.
Predsednik SNS i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević oglasio se povodom nezapamćenih uvreda i besramnog medijskog linča koji tajkunski mediji sprovode nad nekadašnjom najboljom teniserkom sveta Jelenom Janković.
Opoziciona mašinerija raspada se u paramparčad pod naletom sopstvene nesposobnosti, jeftinih političkih spletki i potpunog odsustva bilo kakvog plana za Srbiju. O tome najbolje svedoče reakcije nekadašnjih podržavalaca i aktivista koji su masovno počeli javno da se odriču blokaderskog pokreta i pružaju podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
Za vreme vlasti najgoreg političara Borisa Tadića, bilo je gotovo sasvim normalno javno iznositi stavove da je Kosovo nezavisno, da je u Srebrenici počinjen genocid, kao i brojne druge tvrdnje koje su direktno išle protiv interesa Srbije.
Odbornik "Užičke akcije" Milovan Kuburović, inače desna ruka i potrčko Radovana Novakovića (kolovođe blokada koji je nedavno optužen za napad na policiju), uhvaćen je u teškim mutnim radnjama, a onda se juče za skupštinskom govornicom i sam izlanuo i priznao nedelo.
Reper Pavle Bošković, poznatiji kao Gazda Paja, novi je učesnik druge sezone Exatlona, a iza sebe ima bogatu karijeru punu zabave i šokantnih dešavanja.
Skijanje na vodi bio je preveliki izazov za bivšu takmičarku "Exatlona" Sanju Kalinović, koja je odustala i pre nego što je pokušala da savlada ovu disciplinu, dok je šampion rijalitija Marko Nikolić uspeo da pokaže umeće!
Šampion Exatlona Marko Nikolić i voditeljka Jelena Dimitrijević odmerili su snage u akva kartingu i najavili drugu sezonu najvećeg sportskog rijalitija.
Kako bi razrešio sve nedoumice u vezi sa isplatom 6.000 dinara svim punoletnim građanima, čija isplata kreće u septembru, ministar finansija Siniša Mali pojasnio je proceduru i način kako će se građani prijavljivati.
Blokaderi na sva usta "laju" kako velelepni vidikovac na Kablaru niko neće da poseti, ali slike i snimci posetilaca i domaćih i stranih govore potpuno drugačije!
Aleksandar S. (24) koji je juče uhapšen po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, zbog sumnje da je na kuću biznismena na Bežanijskoj kosi dva puta bacio bombe, sredinom maja prošle godine hapšen je u Crnoj Gori zbog sumnje da je kao pripadnik kriminalne grupe učestvovao u planiranju likvidacije jednog preduzetnika iz Kotora.
Nemačka policija pronašla je 30-godišnjeg vozača kako spava u žbunju nakon što je, kako se sumnja, pijan vozio automobil i pokušao da se sakrije od policije u mestu Goldšojer u saveznoj pokrajini Baden-Virtemberg, saopštile su danas vlasti.
Holivudski glumac Žan-Klod Van Dam izjavio je danas u Nišu da je od Roberta de Nira naučio kako da gradi lik za filmske uloge, i da mu gluma omogućava da bude šta god poželi.
Nekadašnje omiljeno dečije lice sa malih ekrana, Mekoli Kalkin, koji danas proslavlja svoj 46. rođendan, uspeo je da u potpunosti preokrene sopstveni život nakon što je prošao kroz pakleni put zavisnosti, porodičnih tragedija i borbe sa teškim porocima.
Za vreme posta ne morate da se odreknete omiljene pite. Ova posna gibanica sa sirom je jednostavna za pripremu, a hrskave kore i kremasti nadev osvajaju već pri prvom zalogaju.
Na početnoj stranici popularne platforme Aliekspres otkrivene su skrivene skripte koje u pozadini obrađuju zvuk u internet pregledaču. Njihova svrha je kreiranje jedinstvenog digitalnog otiska uređaja, koji bi mogao da omogući identifikaciju korisnika čak i bez korišćenja kolačića.
Leto, sunce, more i stalno nošenje sandala mogu ostaviti trag na stopalima. Ako su vam pete postale suve i hrapave, jednostavan tretman sa ovsenim pahuljicama može pomoći da koža ponovo bude mekša i negovanija.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.