Sinoćni lajv popularnog jutjubera pretvorio se u pravi mali medijski spektakl, kada je u goste doveo pevačicu Daru Bubamaru, a ovo su najzanimljiviji momenti.
Dara Bubamara je poslednjih dana u centru pažnje javnosti zbog privatnih i veoma intimnih detalja koji su isplivali u javnost. Jutjuber i influenser Baka Prase je to prepoznao kao sjajnu temu i pozvao Daru u svoj lajv, što je ona odmah i prihvatila.
Ovaj lajv se pretvorio u pravi mali medijski spektakl, a mediji u Srbiji ne prestaju da pišu o ovom dvojcu.
Foto: Foto: Printscreen/Kick
Emisija je od samog početka bila dinamična, a razgovor se brzo udaljio od uobičajenih tema i prešao na niz kontroverznih i ličnih pitanja koja su dodatno podgrejala interesovanje gledalaca, baš u stilu Bake i Dare.
Tokom opuštenog razgovora, dotakli su se različitih segmenata njenog života, od finansija i načina na koji zarađuje, preko luksuznih automobila koje vozi, pa sve do odnosa sa drugim javnim ličnostima i ranijih sukoba koji su godinama punili medijske stupce. Spominjale su se Seka Aleksić, koju bi Dara lagano "prebila" u ringu, kao i Karleuša koja je već bila Bakina gošća pre izvesnog vremena.
Foto: ATAIMAGES
Posebnu pažnju izazvale su i teme vezane za njen privatni život i emotivne izbore, uključujući i navode o novoj vezi sa znatno mlađim partnerom, što je dodatno podiglo prašinu u javnosti.
Foto: Foto: Printscreen/Kick
Gledaoci su u komentarima reagovali u realnom vremenu, a ceo lajv je od početka do kraja bio ispunjen viralnim momentima i izjavama koje su se brzo izdvojile kao najzanimljiviji delovi večeri, a mi smo ih sve skupili na jedno mesto.
Zarada
Pevačica je otkrila koliki su joj mesečni prihodi, a onda je i jutjuber progovorio.
- Zavisi i od toga koliko imam reklamnih kampanja, tezgi, oko 120.000 evra, a možda i malo manje - rekla je Dara Bubamara.
- Zaradim 600.000 evra, tu negde, zavisi od meseca do meseca - rekao je Baka Prase.
Foto: Foto: Printscreen/Kick
Puno košta dolazak
Baka Prase je rekao da je Dara Bubamara tražila 50.000 da dođe kod njega u lajv, a zatim otkrio koliko dugo se poznaju.
- Ona me je podržala kada sam tek počinjao, a sada je vreme da je podržim nju. Mi smo se upoznali pre sedam godina na rođendanu u Novom Sadu - ispričao je jutjuber.
Pokazala previše
Darin tesni korset koji je nosila u jednom trenutku je popustio, pa je pevačica pokušavala da rukom prikrije dekolte."Ispala s***, Ispala bradavica", "Videli smo sve" - bili su samo neki od komentara.
Foto: Foto: Printscreen/Kick
Veličina ponosa
- Ako sa nekim klikneš, energija, ludilo, nisu centimetri bitni - rekla je Dara Bogdanu, a onda ju je on prekinuo:
- Poruka je stara osam godina, najiskrenije. Tražila sam poruke, gledala sam sve. Smišljali su kako da mi se osvete, ranije su hteli da mi upropaste brak sa mužem. Javljeno mi je da je snimak svima stigao u telefon. Neko je hteo da me povredi. Meni nije bilo svejedno. Bilo mi je teško, dečku sam objasnila. Htela sam mišljenje mog sina, on ima drugare. Kosta je mnogo zreo i pametan. Ja sam plakala - rekla je Dara u lajvu, pa otkrila da li joj se javio muškarac sa kojim je bila od 4 do pola 7:
- Nije mi se javio dečko sa snimka, nisam mogla da se setim ko je on, ne zato što sam imala puno muškaraca, već zato što je bilo davno. Zvala sam sina koji mi je rekao: "Ja znam ko si ti, glava gore". Kad mi je on dao podršku, to mi je baš značilo.
Foto: Instagram prntscreen/bakaprase
Izdali je kumovi
- Hvala ti što si me podržao sada u ovom ludilu. Drugi ljude prave sodome i gomore, a mene napadaju - rekla je Dara i dodala:
- Ljudi znaju da sam ja dobar čovek, ali ipak hoće da mi napakoste. Doživela sam mnogo zabadanja noža u leđa. Druge žene bi završile na psihijatriji. Imala sam izdaje od kumova, varali su me čak za 100.000 evra.
Slao Karleuši gole fotke
Dok je Dara apelovala da se ne šalju intimne fotke, jer to kad-tad ispliva, Baka je otkrio da je u mladosti slao svima, te da je jednom prilikom poslao i divi Jeleni Karleuši.
- Slao sam pre par godina i Karleuši, ona mi napisala da je mnogo veliki, a da je ona uska - počeo je Bogdan pa prasnuo u smeh.
Pevačica Dara Bubamara i jutjuber Bgdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase otkrili su kod njega u lajvu da mesečno zarađuju - ona 120.000 evra, a on čak 600.000!
Jutjuber Baka Prase ugostio je večeras pevačicu Daru Bubamaru. U jednom trenutku on je pustio njen eksplicitni snimak koji je nedavno isplivao u javnost, a pevačici je bilo veoma neprijatno.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Dara Bubamara i jutjuber Bgdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase otkrili su kod njega u lajvu da mesečno zarađuju - ona 120.000 evra, a on čak 600.000!
Ukrajinska kampanja za vojnu i logističku izolaciju Krima troši ogromne količine dronova i drugih sredstava, a predsednik Volodimir Zelenski sada je priznao da je novac namenjen Ministarstvu odbrane za drugu polovinu 2026. potrošen unapred i da je u vojnom budžetu nastala rupa od čak 27 milijardi dolara.
Opozicioni poslanici - Marinika Tepić, Borko Stefanović, Janko Veselinović, Danijela Grujić i Slaviša Ristić - podneli su 5. septembra 2023. godine amandman na budžet Republike Srbije tražeći da Sektor za vanredne situacije ne dobije ni dinara.
Dežurni autošovinisti, blokaderi i lažna takozvana "elita" još jednom su pokazali koliko mrze sopstveni narod i zemlju u kojoj žive, kada je predvodnica blokaderskog besmisla i ozloglašena opoziciona aktivistkinja Vesna Pešić ogolila do koske rasističke i sramne stavove koje krugovi oko blokadera godinama kriju iza lažne brige za društvo.
Sava Manojlović i njegova nevladina organizacija "Kreni-promeni" konačno su potpuno razotkriveni pred javnošću nakon što su na svetlo dana izašli podaci o njihovim glavnim finansijerima!
Tokom dugih prolećnih i letnjih dana, kada je sunce grejalo polja, a vazduh mirisao na svežu travu, cvrčci Đokić, Paunović, Đilas, Lompar, Aleksić, Šoškić, Parandilo, Bodiroga, Lazović, Žaki, Grbović i Milivojević su provodili dane na blokadama, u plenumu, u Briselu, Berlinu i na moru u Hrvatskoj, Albaniji i Crnoj Gori.
Pukotine i opšti raspad u blokaderskom pokretu više niko ne može da sakrije a najnoviji skandal na kragujevačkoj pasareli dokaz je bolesne politike i prljave namere opozicionih jastrebova koji su rešili da "uvoznim" aktivistima iz Beograda, Zrenjanina, Paraćina i Jagodine preuzmu teren u Kragujevcu i ponize lokalce.
Bivši saborci na Exatlon poligonu, a sada voditelji najvećeg sportskog rijalitija Tijana Jović i Aleksa Erski razgovarali su o njegovoj ulozi u novoj sezoni.
Voditelji druge sezone Exatlona Tijana Jović i Aleksa Erski mnoge su nasmejali simpatičnim i opuštenim razgovorom, koji je već na samom početku nagovestio sjajnu atmosferu i odličnu energiju među njima.
Pred početak druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlon, pobednica prve sezone Nevena Petrović sa novinarkom Informera Jelenom Dimitrijević u otvorenom razgovoru otkrila sve o iskustvu koje joj je promenilo život.
Za razliku od prošle godine kada je prolećni mraz tokom samo jednog jutra "ubrao" sve šljive u voćnjacima, šljive su su ove godine odlično rodile, što se može videti i na pijacama u Nišu.
Iz policije je saopšteno da je sinoć oko 22.20 časova u akvatorijumu Bokokotorskog zaliva, na delu plovnog puta Stoliv–Prčanj, oko 250 metara od obale, došlo do pomorske nezgode, odnosno sudara dva plovna objekta.
Istraga ubistva zbog kojeg je Robert V. (35) uhapšen pod sumnjom da je 28. jula uveče u okolini Sombora ubio Miloša Damjanovića (54) i dalje je u toku, a prema nezvaničnim informacijama svedoci koji su dali iskaze u istrazi opisali su šta se kobne večeri dogodilo.
Policija u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva iz tog grada, uhapsila je A. S. (22) iz okoline Inđije, zbog sumnje da je htela da prokrijumčari drogu u niški zatvor.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije, u brzi i efikasnoj akciji na teritoriji Priboja, uhapsili su državljanina Severne Makedonije za koga se sumnja da je kao unajmljeni egzekutor ušao u zemlju kako bi izvršio naručeno ubistvo.
Predstavnica španskog policijskog sindikata JUPOL Laura Garsija govorila je o teškim slučajevima seksualnog nasilja nad decom u španskoj enklavi Seuta, u kontekstu migrantske krize.
Ruske Vazdušno-kosmičke snage izvele su snažne napade na položaje ukrajinskih oružanih snaga koristeći bombe FAB-1500 i FAB-500, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane.
Nekoliko dana nakon iznenadne i tragične smrti glumice Hejden Penetijer u 36. godini, u javnost isplivavaju sve mračniji detalji o tome šta se zapravo dogodilo u njenim poslednjim satima.
Pitanje koje već godinama potresa svetsku filmsku scenu je ko će naslediti Danijela Krejga i obući odelo najpoznatijeg tajnog agenta na svetu, po svemu sudeći dobija svoj epilog.
Klavir i mikrofon koje je koristio Fredi Merkjuri, kao i rane verzije njegovih pesama, mogli bi na aukciji u oktobru dostići cenu od nekoliko stotina hiljada evra.
Kinematografija je oduvek balansirala između umetnosti i provokacije, a neki filmovi ostali su upamćeni zbog svojih eksplicitnih scena koje su izazivale snažne reakcije publike i kritike.
Jedan od najvećih špijuna svih vremena, dvostruki agent Duško Popov koji je tokom Drugog svetskog rata uživao poverenje i Nemaca i Britanaca, živi i dalje, u banatskom selu Novo Miloševo, u Muzeju "Žeravica".
Pakovanje za putovanje često može da bude naporno, naročito kada nismo sigurni šta nam je zaista potrebno. Ipak, bez obzira na to gde putujemo i koliko dugo ostajemo, postoje tri stvari koje bi trebalo da ponesemo.
Isečena lubenica je jedno od najlepših letnjih osveženja, ali nakon sečenja zahteva pravilno čuvanje, a evo koliko je vremena sme da stoji u frižideru.
TikTok i njegova matična kompanija ByteDance postigli su dogovor sa Ministarstvom pravde SAD o nagodbi u slučaju u kojem su bili optuženi za kršenje zakona o zaštiti privatnosti dece na internetu, poznatog kao COPPA. Ministarstvo pravde saopštilo je da je reč o jednom od najvećih poravnanja do sada u slučajevima koji se odnose na ovaj zakon.
Ljubav prema preplanulom tenu ne jenjava, naročito tokom letnjih meseci, a stručnjaci su otkrili koje namirnice trebamo češće da jedemo da bi je zaštitili od oštećenja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.