Pevač Savo Perović progovorio je o detaljima prijateljstva sa nekadašnjom cimerkom iz rijalitija Lunom Đogani.
Na pitanje da li je tačno da mu Luna najbolja prijateljica, odgovorio je:
- Jeste i znam svaku njenu tajnu. Verovatno postoji nešto što ne znam, isto kao to da ja verovatno njoj nisam rekao sve. Nezgodno je pitanje svakako - priča Savo.
Foto: printscreen instagram/luna_djogani
On se dotakao i perioda kada je bila u lošem stanju i otkrio da li je Đoganjeva bila na lekovima.
- Jeste. Ona je to javno i pričala - rekao je zadrugar.
Pevač je zatim ispričao i da je prekinuo da se druži sa Sandrom Rešić zbog Lune.
- To jeste istina. Bila je kapisla nekog našeg prekida, a u pitanju je svakako banalna stvar. Ona je osetila da nisam mogao da joj dajem pažnju isto koliko sam i Luni, dečija glupost, ali dobro- zaključio je Savo za Blic.
Luna Đogani, pobednica "Zadruge", podelila je na društvenim mrežama fotografiju supruga Marka Miljkovića, jasno stavljajući do znanja da su zaljubljeniji nego ikad.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Luna Đogani, pobednica "Zadruge", podelila je na društvenim mrežama fotografiju supruga Marka Miljkovića, jasno stavljajući do znanja da su zaljubljeniji nego ikad.
Velika pomorska parada u Sankt Peterburgu otkazana je drugu godinu zaredom, a predsednik Rusije Vladimir Putin Dan Ratne mornarice obeležio je u dvorištu Glavnog admiraliteta, ispred zida na kojem je bila naslikana podmornica.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je šta se krije iza monstruoznih pretnji koje je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i njemu uputio Saša Stevanović iz Kragujevca, kog su juče pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) uhapsili u kući u tom gradu.
Tajkunska Nova S pružila je podršku tzv. kosovskom ambasadoru u Briselu Agronu Bajramiju - prenoseći sramne optužbe na račun predsednika Aleksandra Vučića!
Direktor Univerzitetskog kliničkog centra Niš obavestio je javnost da od danas u ovoj zdravstvenoj ustanovi važi nulta tolerancija na svaki oblik korupcije i neetičkog ponašanja.
Predstavnici elite i blokaderi još jednom su pokazali šta zaista misle o sopstvenom narodu i pristalicama vlasti - njima su obični građani Srbije"funkcionalno nepismeni.
Danas je na snazi štrajk grčkih carinskih službi, zbog čega su usledile nepodnošljive gužve na graničnim prelazima Evzoni, Dojran i Niki, kao i veoma napeta situacija.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je danas pretežno oblačno vreme sa pljuskovima i grmljavinom širom Kosova i Metohije, kao i na jugoistoku Srbije. Kratkotrajna kiša ili pljuskovi lokalno se očekuju i na istoku zemlje, u Sremu i na jugu Banata.
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Glamočić izjavio je danas da nema novih potvrda boginja ovaca i koza i da je do sada zbog afričke kuge svinja uginilo 33.500 svinja u devet opština.
Srpkinja Vera Pitulić iz Užića kod Požege, koja je ubijena u Dalasu, pronađena je mrtva u automobilu 21. jula, a sada je otkriveno ko je pronašao telo nesrećne žene.
Žena V.P (64) iz Kragujevca uhapšena je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo zloupotreba poverenja u obavljanju privredne delatnosti.
Jabukovac, selo kod Negotina, zauvek će pamtiti 27. jul 2007, kada je Nikola Radosavljević iz lovačke puške ubio devetoro, ranio dvoje svojih komšija i šest kuća zavio u crno.
Jeziva saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 9 časova i 20 minuta na putu Lalić - Odžaci na pružnom prelazu, kada je voz udario putničko vozilo, a novinar Mladen Mijatović je sada objavio fotografije sa lica mesta.
U Ulici Save Kovačevića u Novom Pazaru rano jutros došlo je do urušavanja potpornog zida usled čega je došlo i do obrušavanja dela porodične kuće koja se nalazi u neposrednoj blizini.
Savetnici predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog moraju da ga obuzdaju zbog njegovih postupaka, poručio je portparol iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagaj nakon ukrajinskog udara na iranski trgovački brod u Kaspijskom moru.
Francuski predsednik Emanuel Makron sazvao je za danas krizni sastanak vlade zbog ogromnog šumskog požara koji se približio na 15 kilometara od šireg područja Bordoa, dok novi toplotni talas preti da dodatno oteža borbu sa vatrom u Francuskoj i Španiji.
Predsednik Rusije Vladimir Putin i bivši premijer Mađarske Viktor Orban nikada nisu razgovarali na ruskom jeziku, već su svi njihovi susreti i razgovori vođeni uz prisustvo prevodilaca, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Sjedinjene Američke Države i Saudijska Arabija potpisale su sporazum koji američkim kompanijama otvara saudijski nuklearni program, ali ne sadrži izričitu zabranu obogaćivanja uranijuma niti obavezuje Rijad da prihvati najstroži međunarodni nadzor.
Nova Netfliksova komedija "72 Hours", sa popularnim komičarem Kevinom Hartom u glavnoj ulozi, trebalo je da bude jedan od najvećih letnjih aduta na ovoj striming platformi.
Dok novi filmski spektakl Kristofera Nolana "Odiseja" uveliko hara bioskopskim dvoranama širom sveta i Srbije i ruši sve rekorde gledanosti, na Iksu se pojavio snimak koji je sve nasmejao do suza.
Ono što jedete u večernjim satima može značajno uticati na kvalitet sna, a edamame se izdvaja kao jedan od najboljih prirodnih izvora sastojaka koji podstiču uspavljivanje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.