Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marko
pre 7 godina
Ne mogu da verujem. Ne znam šta još treba da se desi, da Kija shvati da taj čovek, ili bolje reći, nečovek, nije za nju. Koliko još noževa u leđa treba da joj zabije? Ako se zaista pomirila sa njim, meni je nje žao, on je obična nula, a njoj izgleda život zavisi od njega. Može da radi sa njom šta hoće, ponižavati je i javno i privatno, ona će mu uvek prelaziti preko svega. Tužno zaista. Ima sve u svojim rukama da krene dalje, sa nekim ko će je voleti a pre svega poštovati kao ženu, a ona se vraća na staro. Mislio sam da je jača i pametnija, što se tiče muškaraca, i da ima bar malo samopoštovanja i dostojanstva da ne prelazi preko takvih stvari, ali koliko vidim nema. Ne znam više šta da kažem, ne pamtim kad sam se ovoliko razočarao u nekoga sa javne scene. Kija, neka ti je sa srećom, ali ja ne mogu da podržim žene koje su emotivni slabići i žrtve ljubavi, žene koje sebe tako malo cene i vole.
Marko
pre 7 godina
Ne mogu da verujem. Ne znam šta još treba da se desi, da Kija shvati da taj čovek, ili bolje reći, nečovek, nije za nju. Koliko još noževa u leđa treba da joj zabije? Ako se zaista pomirila sa njim, meni je nje žao, on je obična nula, a njoj izgleda život zavisi od njega. Može da radi sa njom šta hoće, ponižavati je i javno i privatno, ona će mu uvek prelaziti preko svega. Tužno zaista. Ima sve u svojim rukama da krene dalje, da bude sa nekim ko će je voleti a pre svega poštovati kao ženu, ali ne, ona se vraća na staro. Mislio sam da je jača i pametnija što se tiče muškaraca, i da ima bar malo samopoštovanja i dostojanstva da ne prelazi preko takvih stvari, ali koliko vidim nema. Ne znam više šta da kažem, Kija, neka ti je sa srećom, ali ja ne mogu da podržim žene koje su emotivni slabići i žrtve ljubavi, žene koje sebe tako malo cene i vole.
Marija
pre 7 godina
"Sta ce reci ljudi", unistilo milione veza. Briga vas za ljude zlurade, pomozite jedno drugom, jer se i dalje volite.
Senka
pre 7 godina
Ljudi ce reci da se nikada na javnoj sceni nije pojavila pacenica kao ona. Jednostavno nije ono za sta se predstavljala, a niko je nije tjerao da prica sta je pricala. Zao mi je sto sam vjerovala u nju i prvi put pratila nekoga koga ne znam. Sada igra kako Radanovic(i) sviraju, sto je vise nego zalosno. On je nikad jaci i to je zasluzio, a i ona je zasluzila sve sto je bilo i sto ce biti, jer zene poput nje ne zasluziju nista bolje, posebno ne postovanje jer ga nemaju prema sebi.
Nikola
pre 7 godina
Bravo Slobo, pokazi joj da je otirac obicni, a nama si pokazao kakav si kad si zaljubljen i kada ti je do nekog stalo, tada si branio onu kao lud i stajao iza nje. Kristina je ustvari prava ljubavnica stalno je krijes jer ti se moze, svako bi takvu zenu, zavidim ti.
mauricijus1
pre 7 godina
Prevaranti!Belosvetski!
milena pavlovic
pre 7 godina
Imam i ja slike iz praskog zoovrta da vam posaljem jer mozda sam ja sa Slobom a ne doticna koja uporno pokusava da sebe promovise.
mima
pre 7 godina
ja sam za
Jovan
pre 7 godina
Koja jos budala nije shvatila igru ovih svingera? Kija sve "slucajno" postavi na Instagram a onda obrise ! Kakva ljubav ako su se zalili da nije bilo odavno ljubavi? Unistili su onu jadnu devojku ali karma je kucka, njihove suze cemo tek da vidimo!
rada
pre 6 godina
PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA!!!! lJUBAV, SREĆA I RADOST POBEĐUJU!!!!!