• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: espreso/informer.rs

18.09.2020

19:22

ZAMRZLI SU TELO ĆERKE KOJA JE PREMINULA! Nisu mogli da se pomire sa UŽASNOM ŽIVOTNOM SUDBINOM, i dalje žive u nadi da će im se vratiti!

Estrada

ZAMRZLI SU TELO ĆERKE KOJA JE PREMINULA! Nisu mogli da se pomire sa UŽASNOM ŽIVOTNOM SUDBINOM, i dalje žive u nadi da će im se vratiti!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Sasha

pre 5 godina

Ovo jest interesantna prica, ali sa potpuno bizarnim ishodom. Stvarno mi nije jasna ideja roditelja o krionizaciji mrtve devojcice?! Da je u komi i sl. ajde de, ali mrtva zamrznuta, stvarno besmisleno. Sta su mislili i sta ce se desavati u njihovom zivotu u buduce?! Cekace da se pojavi neki Frankenstajn, pa da im ozivljava dete – i to dete bez mozga?! I zgora na to, za to platili izmegu 100 i 200 hiljada dolara?! Ja shvatam roditeljsku tugu za izgubljenim detetom i zelju da je po bilo koju cenu ozive, ali ne mogu da shvatim da zele da svoj zivot potrose cekajuci da se pojavi takva sila i tehnologija, koja ozivljava mrtve ljude bez mozga?!!! Ocigledno je da su ovie roditelji u toj svojoj tuzi i zelji izgoreli i da su oni tekodje ostali bez “mozga”. Nema drugog objasnjenja. Takodje, krajno je tuzno, neljudski, necivilizacijski i ne znam kako to jos nazvati, da je firma koja radi kriogenizaciju, prihvatila da uradi to i da im daje laznu nadu i ucestvuje u unistenju njihovog zivota! Jasno je da su to uradili da im uzmu velike pare, bez trunke srama, morala, ali i eticnosti. Krajno je nemoralno i neeticno da se rade takve stvari ljudima i smatram da bi se neka organizacija ljudskih prava trebala dobro zabrinuti i preduzeti neke korake protiv ovakvih nemoralnih radnji u svetu......Sta god jos budem rekao, bilo bi i previse i premalo……

sweet_angellk

pre 5 godina

Bolje da su dali bolesnim ljudima.Ovo je besmisleno bacanje para.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika