• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

03.10.2020

22:45

VIKI, JESI LI PRIMILA LOVU?! Marija Šerifović BRUTALNO spustila koleginicu u ZVEZDAMA GRANDA, a ovako je sve POČELO

Estrada

VIKI, JESI LI PRIMILA LOVU?! Marija Šerifović BRUTALNO spustila koleginicu u ZVEZDAMA GRANDA, a ovako je sve POČELO

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Stojan

pre 5 godina

Ta Marija Serifovic dozvoljava sebi sve sa njenim dugackim jezikom i svi joj sve dozvoljavaju i niko joj nista ne moze zato sto je homo pa bi odmah vikala da je diskriminisana. Na sve lici sam ne na umetnika pa bila ona hetero ili homo. Cak i takva kakva je trebalo bi da smanji jezik.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Hronika