• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/G.T.

17.11.2020

16:40

DRAGANA MIRKOVIĆ PROGOVORILA O KORONI! Pevačica ZABRINULA sve, a sada je otkrila kako se ZAPRAVO OSEĆA!

Estrada

DRAGANA MIRKOVIĆ PROGOVORILA O KORONI! Pevačica ZABRINULA sve, a sada je otkrila kako se ZAPRAVO OSEĆA!

Dragana svakodnevno komunicira sa svojim fanovima putem društvenih mreža.

Pevačica Dragana Mirković danas se obratila fanovima kako bi odgovorila na pitanje koje često od njih dobija, a tiče se njenog zdravstvenog stanja.

Foto: Printscreen You Tube

Pandemija koronavirusa uzrok je što mnogi ljudi brinu za one koji su im dragi.

 - Dragi moji, u poslednje vreme sam dobila od vas dosta pitanja iste konotacije, a to je kako se osećam. Ja sam zato rešila da vam odgovorim - rekla je Dragana i dodala:

- Ja se osećam iznenađujuće jako dobro budući u kakvoj se situaciji svi nalazimo. Voli vas vaša Dragana Mirković  - rekla je pevačica na kraju obraćanja.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao:  Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga
Hronika

Maloletnik pucao u punom restoranu, pa pobegao: Podignuta optužnica za pokušaj ubistva Alibegovog druga

Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Vanje P. (30) i Ilije L.(40) zbog postojanja opravdane sumnje da su 6. decembra 2025. godine maloletnom licu (protiv kojeg se vodi postupak pred većem za moletnike Višeg suda u Beogradu) pomogli u izvršenju krivičnog dela Teško ubistvo u pokušaju u restoranu "Durmitor", stvarajući mu uslove za izvršenje krivičnog dela. Tada je pucano na Nenad Alajbegovića Alibega, a umesto njega, izrešetan je njegov drugar Nemanja K.

12.08.2026

17:48

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin