• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

05.01.2021

23:19

OVO JE SESTRA ANE KOKIĆ! Smršala je 50 KILOGRAMA i prava je LEPOTICA, a evo kako IZGLEDA! /FOTO/

Estrada

OVO JE SESTRA ANE KOKIĆ! Smršala je 50 KILOGRAMA i prava je LEPOTICA, a evo kako IZGLEDA! /FOTO/

Sestra pevačice Ane Kokić je drastično promenila izgled. Naime, ona je smršala 50 kilograma i svoju liniju dovela do savršenstva.

Mnogi ne znaju da Ana Kokić ima sestru Maju koja je ranije bila bucka, a sada je uspela da skine neverovatnih 50 kilograma i prava je bomba. 

Ana važi za jednu od najprivlačnijih i najtalentovanijih pevačica sa domaće javne scene, a da je lepota u njenoj porodici nasledna, dokaz je njena sestra Maja koja je dovela liniju do savršenstva i prava je lepotica. 

Evo koliko je sestra Kokićeve smršala i kako sada izgleda. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

"Specijalizovali su se": Direktor kancelarije za borbu protiv droga - Evo kako su se modernizovale OKG i ko im je na "meti"
Hronika

"Specijalizovali su se": Direktor kancelarije za borbu protiv droga - Evo kako su se modernizovale OKG i ko im je na "meti"

Milan Pekić, direktor Kancelarije za borbu protiv droga u Republici Srbiji, za Informer.rs ističe da je suzbijanje organizovanog kriminala ključno za bezbednost, ali i jedan od ključnih preduslova za smanjenje ponude droga. Ono što posebno napominje je da su se organizovane kriminalne grupe tenološki modernizovale i specijalizovale i da na to treba odgovoriti.

02.07.2026

07:15

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin