• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

19.05.2021

08:30

ŠOK NAD ŠOKOVIMA! Darin BIVŠI UČESTVOVAO u PREVARAMA, PEVAČICA PROPALA U ZEMLJU!

Estrada

ŠOK NAD ŠOKOVIMA! Darin BIVŠI UČESTVOVAO u PREVARAMA, PEVAČICA PROPALA U ZEMLJU!

Pevačica Dara Bubamara nedavno je raskinula vezu sa više od dve decenije mlađim Tonijem, a sad su isplivali šokanti podaci o njemu, koji se tiču navodnih nezakonitih radnji njegove porodice.

On se predstavljao kao Toni, dok mu je pravo ime Marko Dujaković, a kako pišu mediji, sa ocem je pre tri godine raznim prevarama dolazio do ličnih dokumenata sugrađana iz okoline Šida, koje je potom navodno prodavao za veliki novac.

Otac i sin su, prema ovim navodima, 2018. godine zloupotrebili lične podatke mnogih, pišu mediji.

Foto: printscreen

Dara ljubi Tonija

- To su budalaštine. Prvi put čujem to. Ne znam šta je moj otac radio - kazao je bivši dečko Dare Bubamare, dok pevačica nije bila dostupna za komentar.

Foto: printscreen

Dara pije kafu

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)
Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pokazao šta znači stvarna briga o građanima i odgovornost prema svojoj zemlji! U kasnim večernjim satima, iz prelepog sela smeštenog između Zlatibora i Priboja, nadomak Kokinog Broda, predsednik se obratio naciji i poslao snažnu, emotivnu i direktnu poruku svima u Srbiji.

10.08.2026

22:06

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin