Svet bruji o intervjuu Vučića za Fajnenšel tajms: Poslao moćne poruke Vašingtonu i Briselu, pa otkrio: Evo šta se krilo iza afere "Generalštab"
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intrevju za čuvenu britansku medijsku kuću Fajnenšel tajms (FT) i u njemu poslao važne i direktne poruke Vašingtonu i Briselu.
14.07.2026
13:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pera
pre 5 godina
Znalo se unapred da će Lečić biti oslobodjen jer je on jedan od vodja Demokratske Stranke (DS), a celo pravosudje (Tužilaštvo i Sudije) je DS-ovski obojeno. Ozbiljno pitanje je kako je Tužilaštvo znalo da silovanja NIJE BILO - kako su objavili. Dali je bilo ili ne to Tužilaštvo NEMOŽE da zna, mogu da kažu samo da NEMA DOKAZA. Ko god hoće da učini neko zlo, neka se učlani u DS, šta god uradio, biće oslobodjen. Drugim rečima kriv si samo ako se dokaže da nisi član DS. Tako naše vajno Pravosudstvo ohrabruje zločin bilo koje vrste, njih ne interesuje dali neko strada u toj aferi ili ne, njih interesuje samo dali si član DS ili ne.
mihail
pre 5 godina
Sve citaoce drmati trivijalnim stvarima ko je koga jebao i na koji nacin pre 12 godina.Ima li klikera bilo ko u Vasoj redakciji.
Mitrofan Fustić Morija iz Kara
pre 5 godina
Подржавамо Данилеју Штајнфелд у целини. Срби, не дозволимо мењање Устава. Судије и тужиоци хоће сами себе да школују, бирају, оцењују, смењују.
Goca
pre 4 godine
Eto zasto zene, devojke neprijavljuju silovanje, zato, vidite kako istina se ne moze ostvariti a zene budu ispljuvane i obeležene,poruka je " mocni silovatelji samo nastavite"