Bivša devojka Darka Lazića, Marina Gagić, profitirala je od raskida veridbe pevačem. Ona živi od reklama na Instagramu, a zaražuje i do 3.000 evra mesečno
Otkako nije sa Lazićem, njoj je broj pratilaca na društvenoj mreži porastao, pojavljuje se u medijima, pa je to postalo zanimljivo mnogima da joj ponude saradnju. Sudeći prema njenom profilu, ona je prvo počela da reklamira jedan butik u Novoj Pazovi, ali se sad spisak klijenata proširio.
Foto: Instagram/gagicmarina
Marina Gagić
Marina Gagić je, što bi rekli oni koji je poznaju, na pravi način iskoristila popularnost koju je stekla kao bivša verenica, ali i majka sina Darka Lazića. Dok je bila u vanbračnoj zajednici sa folkerom, koji je već uveliko u vezi s koleginicom Barbarom Bobak, Gagićeva se nije eksponirala. Ni u medijima, niti previše na Instagramu. Ona se posvetila porodičnom životu, a Lazić je bio taj koji je zarađivao. Stvari su se promenile nakon što je rešila da ga ostavi, jer više nije htela da trpi njegove poroke, prevare i bahat način života.
Ona više nema Darkov novac, pa je počela sama da zarađuje. Postala je blogerka, a reklame se samo nižu. Sada na svom profilu preporučuje, osim garderobe, i šminku, restorane, smeštajne kapacitete van Beograda i druge stvari. Neke objave deli na stori i, kako kažu upućeni, cena je oko 500 evra, dok su objave na zidu profila, koje trajno ostaju i do 1.000 evra. Iako sada lepo zarađuje, Marina neće odustati da natera bivšeg da izmiruje svoje obaveze.
Foto: printscreen
Marina i Darko
Ona tvrdi da Lazić ne viđa često dete i ne daje mu novac, zbog čega je rešila da ga tuži. Gagićeva traži puno starateljstvo i mesečnu alimentaciju u iznosu od 500 evra. Prvo ročište je za nešto manje od mesec dana, a Darko je izjavio da se neće složiti sa njenim zahtevom i da je ona ta koja mu brani da viđa dete.
- Uvek kada zovem da vidim dete, Marina je u gužvi, nešto završava, nema vremena, pa se onda ne javlja na telefon. Meni moj sin jako fali, glupo je to i da napominjem. Složio sam se da dete treba da bude sa majkom, ali mi je želja zajedno da ga odgajamo, to sa njom ne može. Tako da tu želju da ima apsolutno starateljstvo nad sinom može samo da sanja, jer to necu dozvoliti. Složio sam se i da alimentacija bude 500 evra, dajem i više od toga. Ne gledam kad koliko dam jer je to moje dete i naravno da mu nikad neće ništa faliti, iako svi koji su upućeni u priču kažu da je tolika alimentacija preterana. Ne bunim se, ne kukam. Pomagao sam drugima, pa logično da ću za svoju decu dati i poslednji dinar - rekao je Darko.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dve osobe su poginule, a još dve povređene u velikom napadu ukrajinskih bespilotnih letelica na Krasnodarski kraj, gde su tokom noći odjekivale eksplozije, izbili požari, a vatra je zahvatila i naftnu rafineriju u Afipskom.
Predsednik Rusije Vladimir Putin poručio je da je Moskva spremna da razgovara o završetku sukoba u Ukrajini, ali samo uz uvažavanje trenutnog stanja na terenu, dok je istovremeno najavio nastavak udara na ukrajinsku infrastrukturu kao odgovor na napade Kijeva duboko na ruskoj teritoriji.
Bosanski ekstremista i glumac Feđa Štukan, kom je zbog pretnji po bezbednost zabranjen ulazak u našu zemlju, našao način da dosipa ulje na vatru - u Prištini se sastaje sa bivšim albanskim policajcima i javno pljuje po državnim interesima Srbije!
Hrvatski mediji otvoreno navijaju za opoziciju i nasilje — po svaku cenu želi haos u Beogradu, razbijanje vladajuće koalicije i potpunu destabilizaciju države!
Dok porodica, kolege i čitava javnost tuguju zbog smrti novoizabrane dekanke Medicinskog fakulteta u Beogradu, prof. dr Milice Bajčetić, blokaderi su pokazali svoje najmračnije, monstruozno lice!
Lider naprednjaka i savetnik predsednika Republike oštro je podvukao crtu kada je reč o odnosima na političkoj sceni, reagujući na nedavne napade i jasne signale koji dolaze iz redova SPS-a.
Bivša takmičarka najgledanijeg sportskog rijalitija "Exatlon" Milica Ohman odgovarala je na brza pitanja i otkrila šta joj je ostalo u najlepšem sećanju iz takmičenja.
Nova sezona Exatlona još nije ni počela, a već se uveliko spekuliše o poznatim imenima koja bi mogla da zamene muzičku scenu najtežim sportskim poligonima.
Šampion Exatlona Marko Nikolić pred kamerama Informera prisetio se avantura iz prve sezone najvećeg sportskog rijalitija i otkrio šta mu je donela pobeda.
Do kraja avgusta temperature će se kretati od 30 do 35 stepeni Celzijusovih, a u septembru mesecu biće natprosečno toplo, rekao je danas meteorolog Nedeljko Todorović.
Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov izjavila je danas da su čista manipulacija navodi da je požar u Deliblatskoj peščari rezultat promene namene zemljišta i sklanjanja statusa zaštićenog područja.
Uroš Ninković (38), opasni begunac koji se u bezbednosnim krugovima označava kao visokopozicionirani pripadnik "kavačkog" i "vračarskog klana", izneo je bizarnu i šokantnu odbranu pred grčkim istražiteljima nakon hapšenja na aerodromu u Iraklionu na Kritu.
Novosadska policija izvela je žestok udarac na narko-mrežu i presekla opasan lanac krijumčarenja, zaplenivši dva kilograma čistog kokaina i kilogram heroina.
Vodnik M. B. na službi u 72. brigadi za specijalne operacije pronađen je bez znakova života danas oko 15.00 časova u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu.
Japan ne planira da isporuči oružje Ukrajini, rekao je glavni sekretar kabineta Minoru Kihara. Kako je rekao novinarima, Tokio "trenutno ne razmatra nikakve isporuke" odbrambenog ili ofanzivnog oružja.
Rumunska ekonomija ide ka katastrofi, pa će stanovnici biti primorani da jedu travu i laju ako vlada ne ispuni sve uslove za finansijsku podršku iz evropskih fondova, prema rečima Eugena Raduleskua, savetnika guvernera Nacionalne banke Rumunije.
Ruski pisci dali su neka od najznačajnijih dela svetske književnosti, a romani Lava Tolstoja, Fjodora Dostojevskog, Mihaila Bulgakova i Ivana Turgenjeva i danas se nalaze na listama obavezne lektire širom sveta.
Napadima, sujeti i sramotnom ponašanju glumačke zvezde Milana Marića izgleda nema kraja pa je objavio još jedan status na Iksu u kojem pljuje holivudsku zvezdu Žana Kloda Van Dama.
Film "Extinction" iz 2015. godine doživeo je potpuno neočekivani povratak jer je više od decenije nakon premijere ponovo privukao ogromnu pažnju gledalaca i trenutno se nalazi među najgledanijim naslovima na Netfliksu.
Smokve su jedno od najukusnijih plodova leta, ali osim što su slatke i sočne, veoma su korisne za organizam. Bogate su vlaknima, kalijumom, vitaminima, mineralima i antioksidansima, zbog čega predstavljaju odličan dodatak svakodnevnoj ishrani.
Zvezda platforme za odrasle Tifani (36) iz američke države Viskonsin pohvalila se da je zaradila bogatstvo snimajući sebe kako ima intimne odnose s penzionerima
Uživajte u ukusnim paprikama punjenim hrskavim kupusom, idealnoj zimnici koja se jednostavno priprema. Spoj svežeg kupusa i slatko-kisele marinade daje im neodoljiv ukus i savršenu hrskavost.
Posle nekoliko teških i iscrpljujućih meseci, za Ovnove, Blizance, Škorpije i Lavove dolazi period velikog olakšanja. Od sutra njihov život može početi da se menja nabolje, a teret koji su dugo nosili konačno će početi da nestaje.
Jedan od poznatijih kućnih načina za borbu protiv bubašvaba jeste korišćenje mamca sa bornom kiselinom. Ipak, stručnjaci naglašavaju da nijedna metoda neće biti dovoljno uspešna ako se ne održava dobra higijena. Važno je ukloniti ostatke hrane i izvore vode, jer upravo to privlači bubašvabe.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.