Pevač Nikola Rokvić, za kojeg je ova godina bila izuzetno teška zbog gubitka oca Marinka Rokvića, uključio se u Jutarnji program.
- Trenutno sam kući, baš dosta imam posla oko Nove godine, težak je perido je iza nas a težak period je i ispred nas. Ostao sam bez oca, ali život mora da nastavi se dalje. Lakše je kad si sa ljudima - rekao je Nikola i dodao:
Foto: Printscreen You Tube
Nikola Rokvić se uključio uživo u emisiju
- Snagu pronalizim u ljubavi, prema ocu, prema svemu što je uradio i u svemu što je postigao i vera da je na boljem mestu.
A onda su mu u kadar uletela deca koja su bila znatiželjna šta im tata radi. Samo nakratko su se javili i ostavili da tata radi.
Luna Đogani i Marko Miljković nedavno su se sa ćerkom Mijom uselili u novi stan, koji su delom kupili na kredit, a koji još uvek nisu u potpunosti opremili.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Luna Đogani i Marko Miljković nedavno su se sa ćerkom Mijom uselili u novi stan, koji su delom kupili na kredit, a koji još uvek nisu u potpunosti opremili.
Lider Demokratske narodne partije Crne Gore Milan Knežević najavio je da će za 15, 20 dana objaviti dokument nakon kojeg će se videti da li Milojko Spajić može da ostane na poziciji premijera.
Izrael se sprema za mogućnost da samostalno započne vazdušne udare na Iran ukoliko SAD postignu sporazum sa Teheranom i preduzmu korake ka okončanju rata.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će danas radove na rekonstrukciji i prenameni ''Starog železničkog mosta'' u pešačStarki most, u okviru projekta ''Beograd na vodi".
Dežurni opozicioni analitičar i lažni istraživač javnog mnjenja Đorđe Vukadinović zakukao je na tajkunskoj televiziji Nova S, pa čak izgovorio i "neka nam je Bog u pomoći" u trenutku dok je govorio o snazi, odnosno kompaktnosti aktuelne vlasti, s jedne strane, i o potpunom rasulu u redovima blokadera, s druge.
U svojoj sramnoj kolumni na tajkunsom portalu "Danas", Marko Vidojković je Republiku Srpsku Krajinu skandalozno nazvao "proto-ćacilendom", svesno udarajući na mučenički narod!
U većem delu Srbije biće pretežno sunčano, samo na istoku i jugoistoku Srbije promenljivo oblačno sa lokalnom pojavom kratkotrajne kiše ili pljuska sa grmljavinom. Temperature od 16 do 36 stepeni.
U Osijeku je konačno rasvetljen pokušaj ubistva koji se odigrao u petak, 7. avgusta, kada je mladić (25) sa šireg područja Osijeka brutalno napao starijeg sugrađanina (62).
Pripadnici policije u Sopotu uhapsili su američkog državljanina D. L. A. (61) zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici nad svojom suprugom M. A. A. (43).
Na društvenim mrežama pojavio se snimak bezobzirne krađe iz jednog kineskog tržnog centra u Novom Sadu, koji je zapanjio i nasmejao korisnike interneta.
Policijski službenici u Ljubinju lišili su slobode maloletnika zbog sumnje da je unutar prostorija Policijske stanice pravio haos, vređao i ometao službenike, uništavao imovinu i fizički povredio jednog policajca.
Protiv bivšeg ministra spoljnih poslova mađarske Petera Sijarta podneta je prijava zbog mogućeg krivičnog dela primanja mita i mogao bi da se suoči sa do tri godine zatvora ako bi bio proglašen krivim, objavio je mađarski portal Indeks.
U Atici i drugim regionima Grčke danas je proglašeno crveno upozorenje na rizik od požara, saopštio je Generalni sekretarijat za civilnu zaštitu Ministarstva za klimatske krize i civilnu zaštitu.
Iranska agencija Mehr objavila je kratak video na kojem se vidi vrhovni vođa Irana, ajatolaha Modžtabe Hamneija, koji je preuzeo funkciju nakon što je njegov otac, Ali Hamnei ubijen 28. februara prvog dana američkih i izraelskih napada na Iran.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.