• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Republika.rs/Informer/D.S.

25.05.2022

19:51

TIJANA M KUPUJE STAN - Žena od sultana porgovorila o novcu, udaji, ali i eksplicitnim snimcima!

printscreen instagram/tijanamilentijevic.official

Estrada

TIJANA M KUPUJE STAN - Žena od sultana porgovorila o novcu, udaji, ali i eksplicitnim snimcima!

Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, odgovorila je na pitanja iz privatnog života i pritom pomenula kakav stav ima prema vezama s obzirom na to da je uglavnom ona povređivala svoje partnere, a ne oni nju.

Pevačica Tijana Milentijević otkrila je da li je nekada zamišljala svoju svadbu.

Ona je iznela i detalje iz privatnog života.

- Mislim da svaka žena ima želju da se uda i zamišlja neko svoje venčanje iz snova, tako da sam i ja jedna od njih, ali ne žurim. Želim da se prvo ostvarim u karijeri i da završim ovo što sam započela, ima vremena, mlada sam.

Kako joj je početak karijere obeležio veliki hit, Tijana otkriva da li je uspela od te jedne pesme da zaradi za stan:

- Ja sam uspela da zaradim dovoljno koliko je meni potrebno, da ugodim sebi onako kako ja najviše volim, tako da uskoro će biti i stan koji ja još nisam kupila i ja se nadam Bože zdravlja da bude i posla i da smo svi živi i zdravi, pa ću kupiti stan, kupila sam sebi auto, radim na projektima.

O njenom ljubavnom životu se mnogo pričalo, a ona otkriva da li su je u životu muškarci mnogo povređivali:

- Mislim da ne, verovatno sam ja njih više, bar ja imam takav utisak - kaže Tijana i otkriva da li se plaši osvete nekog bivšeg u vidu priče ili nekog eksplicitnog snimka:

- Iskreno, mislim da tako nešto ne postoji, bar da ja znam, nisam takva osoba i ne radim takve stvari, da se snimam, nisam do sada ništa snimala, bar da sam ja u to upućena, a isto tako smatram da sa druge strane nema potrebe da uradi tako nešto zato što sam sa svim svojim bivšim momcima u super odnosima i prijatelji smo i dan danas.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ": 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?
Live TV

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?

Jahja Ferhatović, analitičar i Samir Tandir, predsednik Bošnjačko-srpskog saveza gostujući u Info jutru komentarisali su pokušaj samoubistva Nadžije Mavrić, studentkinje iz Novog Pazara.

24.06.2026

10:33

JOŠ TV VESTI

Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova
Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova

Predsednik Republike Srbije Aleksadar Vučić juče je predstavio sveobuhvatni paket državnih mera, koje su usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana. Jedna od mera, jeste smanjenje cena lekova.

30.06.2026

10:02

Hronika

Uhapšen Beograđanin u Pančevu! Zapalio "mercedes" u naselju Strelište
Hronika

Uhapšen Beograđanin u Pančevu! Zapalio "mercedes" u naselju Strelište

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, intenzivnim radom, identifikovali su i pronašli Č. V. (24) iz Beograda protiv koga će podneti krivičnu prijavu, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti u vezi sa krivičnim delom izazivanje opšte opasnosti.

30.06.2026

15:23

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin