Ruška Jakić, poznato TV lice, otkrila je šta radi kada u novčaniku ponestane novca i šta radi kada dobije račune
Novinarka i TV lice Ruška Jakić izjavila je da podjednako dobro može da živi sa 1.000 dinara i sa 1.000 evra, a u emsiji "Sceniranje" je objasnila i kako je to moguće.
Foto: printscreen/ TV Pink
Ruška Jakić
- Svima se dešava da ostanemo bez para, ali ja imam prvo svoj čuveni koverat za uživanje. Kada istresem sav novčanik za 1.000 dinara ću kupiti svoje cigarete koje su skupe, otići ću u kafić, kupiću kapućino, a kod kuće uvek imam kačamak, pirinač... Nešto ću da pojedem i kažem sutra je novi dan. Ako kukaš, ti šalješ lošu poruku i planeti i kosmosu - kaže Ruška i dodaje:
- Nikada ne brojim pare u novčaniku. Ako to radiš, stalno kukaš koliko ti je ostalo para. Imam još jedan fazon, kad stignu računi, uzmem ih, stavim u koverat, poljubim ga i kažem: "Bog mi nikada ne može poslati ono što ja ne mogu da platim". I tako ceo život - kaže Ruška.
Foto: tv pink printscreen
Ruška Jakić
Ruška je takođe otkrila da joj uopše nije važno koliko njena garderoba vredi.
- Vodila sam snimatelje u čuvenu kinesku radnju. Imam čak i njihovu srebrnu karticu, uopšte se ne stidim da kažem da sve na meni ne košta ništa, ali izgleda fantastično. Nikada u životu ne bih se pravila sa nekim glupostima. Važno je da umeš da nosiš ono što kupiš. Moda je poruka, ko smo, šta smo i gde smo krenuli. Treba se igrati sa svim da ti ne bide dosadno - kaže Ruška.
Dalila Dragojević glavna je ličnost "Zadruge 5", ali ne i pobednik. Ipak, nije bila ni najveći gubitnik s obzirom na to da je završila na drugom mestu, a pred novinarima se ipak zaplakala i priznala da joj je poruka koju joj je poslao otac najteže pala
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dalila Dragojević glavna je ličnost "Zadruge 5", ali ne i pobednik. Ipak, nije bila ni najveći gubitnik s obzirom na to da je završila na drugom mestu, a pred novinarima se ipak zaplakala i priznala da joj je poruka koju joj je poslao otac najteže pala
Slučaj navodnog pretučenog i preminulog maloletnika iz Valjeva ponovo je dospeo u fokus javnosti nakon novih polemika na društvenim mrežama i optužbi koje prate smrt jednog policijskog službenika.
Brutalna kampanja dehumanizacije predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegove porodice dostigla je zenit, pošto se u sve uključila i tužiteljka u penziji Jasmina Paunović.
Član Predsedništva Srpske liste Igor Simić izjavio je da jučerašnje nelegalno rušenje srpskih objekata na jezeru Gazivode pokazuje da Aljbin Kurti nastavlja proterivanje Srba sa Kosova i Metohije po oprobanom receptu.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Građani koji su podneli zahtev za upis prava svojine nad objektima u narednim mesecima mogu da očekuju ubrzanu obradu predmeta, a do početka jeseni planirano je da se reši oko 320.000 zahteva.
Vest da se devojčica Lana Rajčetić izgubila u letovalištu Nikiti u Grčkoj uznemirila je mnoge roditelje koji letuju sa decom, ali ih je istovremeno podstakla da se bolje informišu o tome kako treba reagovati u ovakvim situacijama.
Srbiju je u samo nekoliko dana pogodio niz nezapamćenih tragedija u kojima su život izgubila deca. Od utapanja, preko nesreća na putu, do kobnih trenutaka koji su zauvek promenili živote čitavih porodica, svaki od ovih slučajeva potresao je javnost.
Policija u Sloveniji uhapsila je Amira Uzunovića (39) iz Kaknja, osumnjičenog da je u mestu Vuhred nožem usmrtio svoju suprugu Zijadu (36). Amir se nakon zločina skrivao na raznim lokacijama, da bi se u utorak uveče sam vratio pred zgradu u kojoj je počinio zločin, gde su ga policajci uočili i odmah mu stavili lisice na ruke.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da se u utorak sastao sa bivšim ministrom odbrane Mihailom Fedorovim i da mu je ponudio poziciju u vladi.
Tražite biljku koja će ulepšati balkon ili dvorište, a ne zahteva mnogo nege? Kadifica je poznata po tome što odlično podnosi sunce, sušu i visoke temperature.
Anemija se često razvija postepeno, a prve simptome moguće je primetiti upravo na licu. Obratite pažnju na ove promene koje mogu ukazivati na nedostatak gvožđa.
Pred polazak na odmor većina nas misli šta da spakuje u kofer, da li će to biti dovoljno i da li su putna dokumenta na mestu. U žurbi vrlo često zaboravljamo i šta ostavljamo za sobom u kući, a ovaj mali podsetnik poslužiće vam da ne napravite neku grešku koja može skupo da vas košta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.