Momčilo Bajagić Bajaga krio je od svih da se razveo od supruge Emilije i to posle 33 godine braka
Čuveni muzičar je nakon tri decenije zajedničkog života okončao brak, ali se za to saznalo tek nedavno.
Njegov menadžer Dragoslav Gane Pecikoza kaže da se Bajaga odavno rastao od Emilije, ali da to krije.
Foto: Beta
Kraj ljubavi
Bajaga već dugo ne živi sa suprugom, ali ne voli da priča o privatnom životu
Menadžer Gane Pecikoza
- Bajaga već dugo ne živi sa suprugom, a i odavno se razveo. Međutim, niko ne zna za to, jer Momčilo ne voli da priča o privatnom životu. Nikad nije zvao novinare na kuće proslave i porodična okupljanja, pa neće ni na razvod. On i supruga Emilija su u dobrim odnosima, u decembru im je sin Marko dobio dete i svi su bili zajedno na slavlju - kaže poznati menadžer i otkriva gde je sada čuveni muzičar: - Bajaga je sa ćerkom Anđelom u Rovinju. Otišao je na odmor, pa onda od vikenda opet kreće sa nastupima.
Bajaga i Emilija venčali su se 1989. godine, posle sedam godina veze. Imaju dvoje dece, ćerku Anđelu i sina Marka. Muzičar je uvek govorio da mu je supruga najveća podrška i da je njoj posvetio sve svoje pesme.
Bajaga upoznao suprugu u autobusu
Bajaga i Emilija upoznali su se pre četiri decenije u gradskom autobusu.- Prvi put sam je video u busu i odmah sam joj prišao i pitao je da li bi htela da izađe sa mnom u nedelju. Odgovorila je da tada ne izlazi! Pomislio sam da me je "oladila", jer ko to još ne izlazi nedeljom?! Ipak, posle nekoliko meseci smo krenuli da se viđamo - ispričao je muzičar.
Pevač Baša Gvozdenović nastupao je u punom prestoničkom lokalu. Pevao je najveće hitove velikih muzičkih zvezda, a njegov glas sve je podsetio na slavnog pevača Mileta Kitića
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevač Baša Gvozdenović nastupao je u punom prestoničkom lokalu. Pevao je najveće hitove velikih muzičkih zvezda, a njegov glas sve je podsetio na slavnog pevača Mileta Kitića
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas u celodnevnoj poseti Jablaničkom i Pčinjskom okrugu, gde je obišao fabrike, puteve u izgradnji, a takođe je i razgovarao sa građanima i saslušao njihove probleme.
Prvi južnokorejski kontejnerski brod krenuće u subotu iz luke Pusan ka Evropi Severnim morskim putem (SMP), u okviru probne plovidbe čiji je cilj da se ispitaju mogućnosti uspostavljanja nove logističke rute.
Predsednica Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Danijela Nikolić oštro je reagovala na sramne izjave opozicionog jastreba Srđana Milivojevića o protivzakonitom otimanju imovine.
Država je rešila da stane na put bezobzirnim lažovima i autošovinistima koji ne prezaju ni od čega, pa ni od prirodnih katastrofa, kako bi sejali strah među građanima!
Predsednica Narodne skupštine, Ana Brnabić, oglasila se iz sela Trgovište kod Knjaževca i poručila da su predstojeći izbori, prema njenoj oceni, najvažniji do sada. Podsetila je na pobedu liste koju je podržala na lokalnim izborima u martu i pozvala građane na, kako je navela, još ubedljiviju pobedu u oktobru.
Snažna poruka jedinstva, stabilnosti i narodne snage uskoro će odjeknuti iz samog srca "Srpske Atine"! Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević najavio je da će za dve nedelje u Novom Sadu biti održan veličanstveni narodni skup sa kojeg zvanično kreće pobednička kampanja za ujedinjenu Srbiju!
Pred početak druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlon, pobednica prve sezone Nevena Petrović sa novinarkom Informera Jelenom Dimitrijević u otvorenom razgovoru otkrila sve o iskustvu koje joj je promenilo život.
Bivši učesnik popularnog sportskog rijalitija Exatlon, Aleksa Erski, iznenadio je javnost najnovijom objavom na svom Instagram profilu, gde je obelodanio da započinje "novo poglavlje u svom životu".
Na popularnoj plaži Trani Amudi na Halkidikiju danas je, prema informacijama objavljenim na Fejsbuk stranici "Grčka Info", život izgubio državljanin Srbije star 56 godina.
Srbija se danas prži na visokim temperaturama, a prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), najtoplije je u Ćupriji i Leskovcu, gde je u 17 časova izmereno 37 stepeni.
Helikopterska jedinica MUP-a Srbije izvela je za dva dana u Deliblatskoj peščari rekordan broj protivpožarnih dejstava, dok se istovremeno međunarodni vatrogasno-spasilački timovi i vazduhoplovi iz više evropskih država postepeno uključuju u operacije gašenja požara u okviru međunarodne pomoći preko Mehanizma civilne zaštite EU.
U selu Mrče iznad Lukovske banje kod Kuršumlije zajedničkom akcijom policajaca kuršumlijske Policijske stanice, pripadnika Vojske Srbije i Žandarmerije sprečena je bespravna seča šume duž administrativne linije sa KiM na kuršumlijskoj strani.
Prava drama odigrala se danas u Kotežu kada je radnik JKP "Gradska čistoća" pored kontejnera u Ulici Tjentište pronašao sumnjivu eksplozivnu napravu sa žicama koje su virile iz nje. Policija je odmah reagovala, a deo stanovnika okolnih kuća hitno je evakuisan.
Eksplozivno punjenje pronađeno je u fragmentima drona koji su jutros prijavljeni na području plaže u Tuzli, u okrugu rumunskog grada Konstanca, saopštilo je Ministarstvo nacionalne odbrane Rumunije (MApN).
Evropu pred dolazak zime sve ozbiljniji problemi sa zalihama energenata guraju ka obnavljanju dijaloga sa Rusijom, ocenio je američki politički i ekonomski komentator Pol Krejg Roberts,
Moćan uređaj za ometanje, sposoban da ometa signale satelitske navigacije u određenim delovima Sofije, lociran je i neutralisan u elitnom okrugu Dragalevci u bugarskoj prestonici.
Jedinstveni prirodni fenomen i najveća peščara u Evropi, Deliblatska peščara, decenijama unazad važi za jednu od najomiljenijih i najatraktivnijih lokacija za snimanje domaćih filmskih i televizijskih ostvarenja.
Vivijen, ćerka Breda Pita i Anđeline Džoli, podnela je zahtev za uklanjanje prezimena Pit iz svog imena, objavljujući pravno obaveštenje u LA Dejli Žurnalu.
Kada se pomene srećan život u Evropi, mnogi bi odmah pomislili na Pariz, Rim ili neki od poznatih mediteranskih gradova. Ipak, rezultati jednog velikog istraživanja pokazuju da titulu najsrećnijeg evropskog grada odnosi Sevilja.
Psi se razlikuju po karakteru i načinu na koji pokazuju naklonost. Dok neki najviše uživaju u igri i dugim šetnjama, postoje rase kojima je društvo čoveka najvažnije.
Ispucale i grube pete mogu biti prava muka, naročito tokom toplih dana. Ipak, za osnovnu negu ne morate trošiti mnogo novca, dovoljna su samo dva sastojka koja verovatno već imate kod kuće.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.