• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Telegraf/Informer/D.S.

05.02.2023

15:53

KO JE OVDE LUD? Sada se oglasio menadžer Tee Tairović i demantovao pevačicu!

printscreen instagram

Estrada

KO JE OVDE LUD? Sada se oglasio menadžer Tee Tairović i demantovao pevačicu!

Nakon što su se pojavile fotografije navodnog privođenja pevačice Tee Tairović u Švedskoj, njen oglasio se njen menadžer.

Na fotografijama se vidi pevačica u haljini u kojoj je sinoć nastupila i ista frizura, sa lisicama na rukama.

Njen menadžer Bridžis je sada za Telegraf.rs objasnio zbog čega je Tea bila privedena tokom nastupa:

Policija je sinoć došla u redovnu kontrolu. Tražili su ugovore, ne samo od nje nego i od Stoje i Devita. Ona je pokazala svoj ugovor i policija se zahvalila, nisu imali razlog za zadržavanje. Večeras nastupa na privatnoj proslavi u Sofiji u Bugarskoj - poručio je Bridžis za Telegraf.

Foto: E-Stock

Tea Tairović, pevačica

Kako smo saznali, Tea je pevala samo sat vremena, a policija ju je odvela sa nastupa.

Podsećamo, pevačica se nakon vesti o privođenju oglasila za Informer i demantovala priču.

Bože gospode kakve budalaštine. Imala sam koncert, sve je prošlo normalno. Odatle sam otišla za Bugarsku, a sada sam na aerodromu vraćam se kući. Ne znam dokle će se takve laži više plasirati i pisati o meni. Na slici drzim ruke na leđima, a "uniformisani" ljudi koje vidite su obezbeđenje.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji
Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.

29.06.2026

22:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin