• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

10.02.2023

17:24

ŽENA NAŠEG PEVAČA SE UBILA U PARKU! Ostavila je oproštajno pismo, umro je u neznaju i nikada nije saznao razlog!

Estrada

ŽENA NAŠEG PEVAČA SE UBILA U PARKU! Ostavila je oproštajno pismo, umro je u neznaju i nikada nije saznao razlog!

Ni posle mnogo godina od smrti supruge Verice, koja je pronađena mrtva u parku kod hotela Jugoslavija, poznati srpski pevač Bora Drljača nije znao zašto je ona digla ruku na sebe i umro je u tom neznanju.

Drljači nikada za života nije bilo jasno kako je preživeo veliku tragediju koja ga je zadesila. Pokojni Bora nikad nije mogao zaboraviti ni trenutak kad je u stanu našao njeno oproštajno pismo sa dve kratke rečenice.

I dan-danas patim za Vericom. I pre toga je pokušavala da se ubije. Prvi put je popila šaku tableta. Našao sam je u kući u nesvesti na podu i odmah je odvezao na VMA. Tamo je bila na ispiranju. Spasio sam joj život! Stvarno ne znam iz kog razloga je to uradila. Verujte mi! Mislim da joj pored mene ništa nije nedostajalo, imala je sve. Zacrtala je da to uradi i nisam mogao da je sprečim - rekao je Drljača jednom prilikom.

Pevača je šokiralo kada je pronašao ženino oproštajno pismo.

Drugom prilikom ponovo je ostala sama kod kuće. Deca i ja nismo bili tu. Kad sam ušao u stan, zatekao sam oproštajno pismo. Sećam se samo da je pisalo: "Mnogo sam se umorila, izvini. Čuvaj mi decu." Iste sekunde sam pozvao policiju i počeo da je tražim - rekao je pevač tada, a nedugo zatim policija ju je pronašla mrtvu u parku kod hotela "Jugoslavija", gde je inače išla da vežba.

Jedan doktor je tada rekao pevaču da ko jednom pokuša da se ubije, više se neće spasiti.

Iskreno, nisam ni čitao policijski dosije, tih dana mi to nije bilo ni na kraj pameti. Je*eš istinu, istina je da je nema! Da li se ubila pištoljem, otrovala, ugušila, obesila, isti je đavo! Ja ni dan-danas ne znam šta se zaista desilo. To je mnogo uticalo na decu i mene. Imala je u sebi neki đavo. Priznajem, grešio sam milion puta. Išao sam po turnejama, ona je ostajala sama. Meni je to profesija, morao sam po dva, tri meseca da budem u Americi. Ne mogu da krivim sebe, to je posao. Radio sam i zarađivao - rekao je pokojni Drljača jednom prilikom.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Skandal! Od Srba sad prave i špijune: Priština protiv trojice naših sunarodnika, optuženih za napad na kanal Ibar-Lepenac
Politika

Skandal! Od Srba sad prave i špijune: Priština protiv trojice naših sunarodnika, optuženih za napad na kanal Ibar-Lepenac

Ispitivanjem svedoka tužilaštva, jednog od direktora JKP "Ibar-Lepenac" Ernesta Krćelija, pred tzv. Osnovnim sudom u Prištini danas je nastavljeno ročište u procesu protiv trojice Srba iz okoline Zubinog Potoka, braći Jovanu i Dragiši Vićentijeviću, optuženim da su navodno izazvali eksploziju na kanalu Ibar - Lepenac 29. novembra 2024. godine, kao i Igoru Dimoviću optuženom za " neovlašćeno posedovanje oružja".

27.07.2026

21:55

Društvo

Pljušti, lije! Nevreme u ovom delu Srbije (VIDEO)
Srbija

Pljušti, lije! Nevreme u ovom delu Srbije (VIDEO)

Snažan pljusak zahvatio je grad Čačak i okolinu. U mestu Pakovraće, kod uključenja na auto-put Miloš Veliki, zbog obilne kiše vidljivost je veoma slaba, pa se vozačima savetuje dodatni oprez i prilagođena brzina kretanja.

27.07.2026

19:14

Hronika

Misteriozna poruka otvorila hiljade novih pitanja: Ubica nikada pronađen, istražitelji i dalje na mukama (FOTO)
Hronika

Misteriozna poruka otvorila hiljade novih pitanja: Ubica nikada pronađen, istražitelji i dalje na mukama (FOTO)

Postoje ubistva kod kojih počinilac iza sebe ostavi samo tragove koje nije uspeo da sakrije, ali i ona u kojima se čini da ubica želi da bude „čut“. Poruka ispisana na mestu zločina, šifra poslata novinama ili predmet koji potvrđuje da se iza pisma zaista krije ubica mogu postati deo svojevrsne komunikacije počinioca sa policijom, javnošću ili čak samom žrtvom.

27.07.2026

21:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin