Saška Karan iza sebe ima bogatu pevačku karijeru, mada sve češće u javnosti možemo čuti da je dobila status jedne od najboljih rijaliti učesnica.
Mada, kako tvrdi to je ni malo ne pogađa budući da je svesna da su je ljudi zavoleli što se nikada ne libi da kaže šta zaista misli.
-Meni to ne smeta, može neko da me najavi kao rijaliti igrača i kao pevačicu, kako god. Zna se da sam ja u rijaliti ušla kao ostvarena žena, zna se za moju karijeru. Kako će ko mene predstaviti, kako im je draže ili lakše, meni ne smeta- objasnila je Saška za Grand, a potom dodala:
-To ne može da naudi mojoj karijeri, naprotiv, ja sam jako ponosna što sam bila deo rijalitija jer je to deo estrade. Na kraju krajeva bile su tamo velike zvezde, ne vidim u čemu je problem tu!
Brojne komplimente na račun svog učešća pripisuje isključivo svojoj iskrenosti i hrabrosti da iznese svoje mišljenje.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Saška Karan
-Istina nekada ume da zaboli itekako, ali Bože moj, ja sam takva. Ponekad bi bilo bolje da malo prikočim, međutim ja to ne umem i ko me prihvati takvu, prihvati, ko ne, šta da radim- rekla je pevačica koja priznaje da je šokirana aktuelnim dešavanjima u rijalitiju, ali i erotskim scenama koje publika svakodnevno gleda kraj malih ekrana.
-Na žalost je tako! Ne znam šta se dešava sa tim devojkama, sa ženskim rodom, mene je prosto sramota i nije mi jasno kako ih nije sramota samih sebe. One ne razmišljaju da će sutra da se udaju i imaju decu koja će da vide sve to. To je intima koja treba da bude u četiri zida. One se takmiče koja će više da ima seksualnih odnosa. Van pameti! Bilo je toga uvek, ali ovo sada je prešlo svaku granicu i vrag je odneo šalu! Može od rijalitija itekako da se nauči! Ne moraju svi da se ponašaju kao ja svakako- rekla je Saška za Grand.
Lepa kći pevača Milana Topalovića Topalka, Helena privlači veliku pažnju medija svojim atraktivnim izgledom koji se u dosta situacija komentarisao kao fantastičan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lepa kći pevača Milana Topalovića Topalka, Helena privlači veliku pažnju medija svojim atraktivnim izgledom koji se u dosta situacija komentarisao kao fantastičan.
Razlog zašto su blokaderi napravili brutalnu čistku na svojoj izbornoj listi i vetirali blokaderskog glumca Dragana Gagija Jovanovića konačno je izašao na videlo. Redakcija Informera došla je do ekskluzivnih fotografija koje razotkrivaju sve licemerje i dvojne aršine ove opozicione grupe.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, ekskluzivno je otkrio šta se dešava kada neko sa blokaderske liste bude "vetiran", odnosno izbačen sa liste.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je i argumentovano odgovorio na kritike i napade koji su se pojavili u javnosti povodom najavljene izgradnje fabrike dronova u saradnji sa Izraelom, jasnom porukom da Srbija mora ići korak ispred svih kako bi osigurala svoju bezbednost i suverenitet.
Svaki uređeni park, svako sređeno igralište, a posebno očišćen javni prostor znači lepše i prijatnije okruženje za naše sugrađane, posebno one najmlađe, ali i najstarije, kojima naše malo može da bude izuzetno veliko.
Ono što je trebalo da bude najvažnija "politička snaga" blokadera, izgleda se raspada pre nego što je i sastavljeno. Od velikih najava i predstavljanja kandidata kao novih političkih heroja, stiglo se do međusobnog precrtavanja, veta i pravljenja spiskova za odstrel.
Požar u Deliblatskoj peščari ne jenjava, a meštanka Dubovca poslala je dramatičan snimak i opisala stravične scene s reke gde pepeo padne po Dunavu i travi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Belegiša da će naša zemlja proizvoditi dronove sa Izraelcima i postati vojnička sila, uprkos kritikama opozicije.
Požar u Deliblatskoj peščari ne jenjava, a novinar Mladen Mijatović objavio je dramatičan snimak sa prve linije vatre gde je izgorelo više od 1.500 hektara.
Region su potresli stravični porodični zločini koji su komšije i javnost ostavili u potpunom šoku. U svim slučajevima, sukobi unutar četiri zida eskalirali su u brutalna ubistva, a brze reakcije policije i izvođenje osumnjičenih sa mesta zločina zabeleženi su kamerama.
Muškarac star oko 35 godina nastradao je oko 16 časova na pružnom prelazu u blizini Železničke stanice Zemun, u smeru ka tunelu koji vodi prema Novom Beogradu, kada ga je udario voz.
Službenici policije Republike Hrvatske su danas pronašli i lišili slobode državljanina Republike Slovenije L.L.M. (33) bliskog jednoj OKG iz Crne Gore, za kojim je NCB Interpol Podgorica raspisao crvenu međunarodnu poternicu.
Odbrambeni sporazum koji su potpisli Turska, Pakistan i Saudijska Arabija tehnički je isto što i NATO sporazum o međusobnoj odbrani sadržan u Članu 5 severnoatlantske alijanse, izjavio je danas turski ministar spoljnih poslova Hakan Fidan i dodao da taj sporazum nije usmeren protiv Irana.
Potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država Džej Di Vens izjavio je danas da je Iran obavestio Vašington da ne planira da uvede naknade za prolazak kroz Ormuski moreuz i da će omogućiti protok nafte i gasa iz Persijskog zaliva.
Rumunske vlasti saopštile su danas da je potopljena treća barža, od okupno četiri, u rukavcu Bala na Dunavu, s ciljem da se deo toka preusmeri i spreči dalje opadanje nivoa vode u blizini nuklearne elektrane Černavoda.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Vlasnici zlatare u indijskom gradu Tumkuru, u saveznoj državi Karnataka, na jugu zemlje, pronašli su nestali zlatni nakit vredan oko 10.000 evra pošto su snimci sa nadzornih kamera pokazali da je za njegov nestanak odgovoran miš, javljaju indijski mediji.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.