Senida je otkrila kako se i nakon 10 godina od smrti svoje majke bori sa velikim bolom koji oseća i često se priseća njihovih zajedničkih uspomena i trenutaka, zbog čega joj bude još teže, ali na sve načine pokušava da izdrži i ide dalje.
Pevačica Senida Hajdarpešić, poznatija kao Senidah, za kratko vreme stekla je ogromnu popularnost, a njene pesme broje milionske preglede na Jutjubu i često su slušane po diskotekama.
Iako dosta popularna kod nas, Senidah je ipak uspela da svoj privatni život zaštiti od pčiju javnosti. Ono što malo ko zna jeste to da se pevačica pre deset godina suočila sa bolom koji joj je promenio život. Njoj je majka preminula, a ona se sa tim bolom teško nosi i danas, nekoliko godina kasnije.
Foto: Printscreen/Instagram
Senida
- Za drugo ne znam, ceo život sam gledala jednu ženu koja je radila sve sama, moja mama. Možda imam i zbog toga problem u privatnom životu. Ja sam ja. Sve znam sama, čak i ono što ne treba ili ne moram. To zna da bude problem nekim muškarcima, ali i nekim ženama, ja sam u stvari muškarac - počela je Senidah.
Poslednja dva albuma koje je objavila, "Bez tebe" i "Za tebe", postigli su neverovatan uspeh, a posvećeni su njenoj pokojnoj majci.
- Iskreno pričam, "Bez tebe" je prvi album bez mame. Bila je jedna pesma na albumu, podsećala me je na nju. Kada sam radila u studiju odmah su počele suze, odmah sam znala da ću je tako nazvati, i album sam joj posvetila. Drugi album "Za tebe", može biti i za moju dušu, ali je posvećen njoj. Jer, ona je uvek govorila "Daj mi nešto življe, daj mi nešto veselije" a na drugom albumu imam puno takvih življih pesama, može da se nađe. Volela je pozitivniju muziku - ispričala je pevačica.
Foto: printscreen
Senida
Majka je imala veliki uticaj na nju, a i dan-danas se bori sa tim nedostatkom.
- Od njene smrti je prošlo deset godina. Nije lako. Ni danas nije lako. Tada misliš da nećeš preživeti, ako se njoj nešto desi, idem i ja za njom, ali ono, tu si, ideš dan za danom. Kao lakše je, ali setiš se uspomena i pitaš se "Gde je ta osoba? Gde je ta osoba i zašto je nema?" Nije lako, pogotovo kada imaš teže dane. Baš je teško, ali ne smeš da se prepustiš tim momentima - govorila je Hajdarpašićeva u emisiji.
Zatim se Senida prisetila njenog odnosa sa majkom i toga kako se i kao odrasla žena bojala njenog poprekog pogleda.
- Puno toga mi je ostalo od mame. Ona je stalno meni govorila da sam ja posebna. Da sam savršena. Neka rođaka onda kaže - niko nije savršen. Moja mama kaže "Moja Senida jeste." Ja sam njoj bila super. Znala je da mi kaže da sam se popravila, i onda ja znam da sam se ugojila. Bila mi je prijateljica, mogle smo da se smejemo i sve, ali čim me pogleda, nisam smela da pisnem. Čak ni u 27. godini, nisam smela da pisnem, to je bilo pre nego je preminula - ispričala je Senidah.
Katarina Grujić besna je zbog momaka koji ne znaju šta žele od devojaka i kojima je strašno što je žena pre njih imala tri partnera sa kojima je bila u vezi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Katarina Grujić besna je zbog momaka koji ne znaju šta žele od devojaka i kojima je strašno što je žena pre njih imala tri partnera sa kojima je bila u vezi.
Kazahstan i Kina potpisali su više od 70 komercijalnih dokumenata vrednih preko 15 milijardi dolara, čime Peking dodatno učvršćuje položaj u zemlji koju je Rusija vekovima smatrala prostorom svojih posebnih ekonomskih i političkih interesa.
Odmetnuti socijalista Branko Ružić, drugi čovek Socijalističke partije Srbije koja je deo vladajuće koalicije, nastavlja da vodi i sprovodi blokadersku politiku.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaje se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti.
Nakon vesti o samoubistvu policajca, javnost u Srbiji ostala je u šoku, a društvene mreže preplavljene su reakcijama i komentarima građana koji direktno optužuju pokret "Kreni-Promeni" i njegovog lidera Sava Manojlovića za targetiranje i lažne optužbe koje su prethodile ovoj tragediji.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević raskrinkao je u programu uživo tokom Kolegijuma naše televizije Sava Manojlovića, opozicionara iz pokreta Kreni-promeni, jednog od vodećih blokadera koji je na sraman način udario na sada pokojnog policajca iz Priboja, Vasilija Lalovića.
Samoproglašena politička “elita” koju predvodi blokaderski "papa" Vladan Đokić, a koja se lažno reklamira kao skup „mladih i nezavisnih akademaca“, u praksi pati od ozbiljnog nedostatka - i mladih, a i novih lica. To najbolje dokazuje prisustvo Predraga Voštinića, koji u ovom političkom eksperimentu zauzima 47. poziciju koalicije poznate i kao "blokaderska lista".
Ideolog blokadera Aleksandar Olenik, gostovao je na tajkunskoj N1, što je iskoristio za nove pretnje upućene ljudima koji su ogolili bokadersku laž o zvučnom topu.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Naftne kompanije, koje su podnele zahtev za korišćenje operativnih rezervi evro dizela u cilju obezbeđivanja sigurnog snabdevanja domaćeg tržišta, dobile su dozvolu Ministarstvo rudarstva i energetike.
Jedina vest koja je tog 23. jula 1954 krasila naslovnu stranicu Večernjih Novosti bila je ona da je car Etiopije, jedne od najsiromašnijih afričkih zemalja, svoj rođendan proslavio – u Beogradu.
Policajci iz Kneževa i pripadnici Žandarmerije MUP-a Republike Srpske uhapsili su četiri osobe, jednog meštanina i trojicu državljana Srbije, nakon što je prijava za pretnje oružjem razotkrila veliku ilegalnu plantažu marihuane i čitav arsenal oružja.
Opštinsko krivično državno tužilaštvo u Zagrebu podiglo je optužnicu protiv MMA borca N. P. (23), koji se tereti da je sa još jednom, za sada nepoznatom osobom, brutalno napao muškarca i ženu ispred poznatog zagrebačkog kluba "Medika".
Ursula fon der Lajen najavila je plan od 800 milijardi evra za odbranu, dok Putin, prema italijanskoj analizi, smatra da Moskva nema razloga za odgovor.
Preminuo je čuveni britansko-australijski glumac i pevač Majk Preston (93), najpoznatiji po ulozi u filmu "Pobesneli Maks 2" koji je bio veoma popularan u Srbiji.
Dobra boja kose može potpuno da promeni celokupan izgled. Prava nijansa može da osveži lice, ublaži umoran izgled i učini da kosa deluje punije, zdravije i negovanije
Američka tehnološka kompanija Meta počela je da testira novu aplikaciju Stori kit, koja uz pomoć veštačke inteligencije generiše personalizovane priče za decu.
Kad osetimo žeđ već smo dehidrirani, zato na vidnom mestu postavite vodu i to će vas podsetiti da je pijete. Stručnjaci savejutu da je pijemo češće po manje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.