• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.01.2024

23:08

Okrenula zadnjicu ka kameri i pohvalila se izvajanim telom! Provokativno izdanje Nine Seničar, glumica izazvala buru na mrežama zbog jedne slike

ATAIMAGES

Estrada

Okrenula zadnjicu ka kameri i pohvalila se izvajanim telom! Provokativno izdanje Nine Seničar, glumica izazvala buru na mrežama zbog jedne slike

Nina je podelila fotografiju sa odmora, a vrelo izdanje poznate glumice nikog nije ostavilo ravnodušnim.

Glumica i voditeljka Nina Seničar novom objavom na svom Instagram profilu ostavila je sve bez reči. 

Naime, se trenutno nalazi u Dominikaskoj Republici, odakle je fanove počastila vrelom fotografijom. Ona je pozirala u tanga kupaćem kostimu, tako da su se njena zategnuta guza i duge noge našli u prvom planu. 

Foto: Instagram printscreen

 

Pomenuta fotografija je izazvala buru na mrežama, a komentari su se samo nizali. 

Podsetimo, Seničar je glumila u nekoliko holivudskih filmova, kao što su Leptir (2017) i Podivljali (2017), kao i brojnim italijanskim filmovima i serijama. Sa porodicom živi u luksuznoj vili u Los Anđelesu i vrlo je posvećena svom domu i porodici, a jednom prilikom je za domaće medije govorila o životu u Americi i otkrila da je vrsna domaćica, kao i da se fenomenalno snalazi u kuhinji.

Foto: ATAIMAGES

 

- Jako često dolazim u Srbiju, nikad nisam u glavi odlučila da ja više ne živim ovde. Samo slećem i odlećem. U poslednje vreme me zanimaju tradicionalne stvari. Volim da pravim punjene paprike, gibanicu, ali nisam se još usudila da napravim sarmu - rekla je ona tada.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju
Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju

Strateški dijalog sa Sjedinjenim Državama, zvanično pokrenut prošle nedelje, predstavlja ogromnu šansu za dodatni ekonomski rast Srbije, da postanemo zemlja koja se u celoj Evropi najbrže razvija, poručio je danas generalni direktor kompanije Telekom Srbija Vladimir Lučić po povratku iz radne posete Vašingtonu.

21.07.2026

14:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin