• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

01.02.2024

13:53

Pevač priznao kako je uspeo da prevari Sašu Popovića: " Svake godine zaredom išao sam na audicije od 2010.godine"

printscreen /youtube/ grand

Estrada

Pevač priznao kako je uspeo da prevari Sašu Popovića: " Svake godine zaredom išao sam na audicije od 2010.godine"

Pevač Marko Gačić javnosti je poznat po učešću u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", te je sada pevač iskreno kazao na šta je sve bio spreman da bi se takmičio.

Tokom takmičenja Marko Gačić se predstavio pesmama Šabana Šaulića i time osigurao svoje četvrto mesto.

Gačić je na veliku "Grandovu scenu" zakoračio sa samo 13. godina, a kako je istakao, to pojavljivanje će dugo pamtiti. Pevač je priznao da je morao da "prevari" Sašu Popovića i ostale članove žirija kako bi se takmičio na audiciji.

- Pamtim da me nisu pustili da se prijavim i morao sam da napišem da imam 16 godina. To postoji i na snimku - kroz smeh je ispričao Gačić, zbog čega se Voja Nedeljković našalio.

Foto: printscreen /youtube/ grand

 

- On stalno hoće da bude stariji nego što jeste. Ali to je uvek tako, mladi hoće da budu stariji a mi matori da budemo deca. Ti si imao dve audicije 2010. godine i 2013? - upitao ga je voditelj.

- Ja sam svake godine za redom išao na audicije od 2010. godine - priznao je Marko, zbog čega se Voja našalio da Gačić svake godine dolazi na audiciju kao što ide u školu.

Foto: printscreen /youtube/ grand

 

Na prvoj audiciji, pred Sašom Popovićem i Žikom Jakšićem, mladi Gačić se predstavio numerom Šabana Šaulića „Lepi dani mog detinjstva“.

Nakon što je završio izvođenje Marko je dobio pohvale od žirija koje je zanimalo koliko on zapravo ima godina.

- Tu sam napisao da imam 16 jer me nisu pustili da se prijavim, ali imam 13 - odgovorio je odmah što je sve nasmejalo.

- Bravo! Evo čika Sale ti kaže da ćeš ti za dve godine biti pevač, samo malo glas…Inače pevaš perfektno- iskren je bio Popović.

 Podsetimo, Marko je jedan od najtraženijih izvođača danas, a nedavno je progovorio o svojim životnim navikama i šta je sve promenio.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin