• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/M.D.

11.08.2024

20:01

(FOTO) Oglasio se pevač koji je zabavljao "orlove" u Parizu: "Sjaj na njihovim licima je zlata vredan!" Evo ko je on i šta kaže o bakšišu

Facebook/Srdjan Grujicic

Estrada

(FOTO) Oglasio se pevač koji je zabavljao "orlove" u Parizu: "Sjaj na njihovim licima je zlata vredan!" Evo ko je on i šta kaže o bakšišu

Srđan Grujičić, pevač koji je zajedno sa srpskim košarkašima slavio bronzu na Olimpijskim igrama u Parizu, oglasio se za medije.

Srpski košarkaši su, tokom jučerašnjeg dana, u Parizu priredili nezaboravnu proslavu povodom osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama.

I dok se snimci šeruju uz verovatno nikad duhovitije komentare i opise, mnogi komentarišu pevača Srđana Grujičića, koji je bio zadužen za dobar provod i koji ne krije zadovoljstvo što je bio deo istorije.

- Na proslavi je bilo sjajno! - počinje Grujičić svoje obraćanje.

- Videli ste na snimcima... Igrači su me pozvali preko zajedničkih prijatelja još pre dva meseca. Već tada su planirali proslavu ako osvoje medalju, samo smo čekali da vidimo od kakvog materijala će biti (smeh) - priča Srđan, pa dodaje:

Foto: Starsportphoto

 

- Čim su ušli u restoran bio je vidan sjaj na njihovim licima. E, taj sjaj je zlata vredan! Bilo je i suza, nisu mogli da zadrže emocije. Sav pritisak koji se nakupio tokom priprema i samog turnira, jednostavno je izašao iz njih u tom momentu. Svi su bili veseli na svoj način, svi su pevali iz duše, niko nije ostao ravnodušan. Nemoguće je izdvojiti nekog igrača. Videli ste kakvo je to zajedništvo, sinoć su svi uglas pevali Partizanove i Zvezdine himne bez obzira na to ko čiji dres nosi. Neverovatno.

Na snimcima se jasno vidi i da momci nisu štedeli kad je čašćavanje muzike u pitanju, a Srđan na to kaže:

- Bakšiš je za mene sekundarna stvar, postoji nešto vrednije od bakšiša, od svega, a to je zajedništvo koje sam video kod njih, tu sreću, tu radost... Mnogo je vredno biti među njima i deliti radost!

Srđan je otkrio da mu je ova svirka jedna od najdražih.

- Ja sam inače profesor na pariskom Konzervatorijumu, bavim se ozbiljnom muzikom i svirao sam zaista mnogim velikim imenima, od predsednika do kraljeva, ali među omiljenijim "svirkama" bila mi je ova juče - rekao je Srđan za Telegraf.rs.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…

12.06.2026

10:39

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Horor u Beogradu: Muškarac teško povredio mladića
Hronika

Horor u Beogradu: Muškarac teško povredio mladića

Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu odredio je zadržavanje do 48 sati osumnjičenom A.J. (41) zbog sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i neovlašćeno držanje opojnih droga.

12.06.2026

18:58

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro Dejvid Hokni
Showbiz

Umro Dejvid Hokni

Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.

12.06.2026

12:14

Magazin