• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

15.09.2024

22:03

Nakon današnje drame oko razvoda, oglasila se mlađa ćerka Karleuše i Tošića, pa otkrila gde se nalazi!

Društvene mreže

Estrada

Nakon današnje drame oko razvoda, oglasila se mlađa ćerka Karleuše i Tošića, pa otkrila gde se nalazi!

Oglasila se Nika Tošić na svom TikTok profilu i rekla gde se trenutno nalazi.

Posle 16 godina braka, Jelena Karleuša i Duško Tošić konačno su stavili tačku na svoju ljubavnu priču potpisivanjem sporazumnog razvoda. Kako su naveli, sporazum je postignut uz obostrano zadovoljstvo, a najvažnije u svemu tome su bila deca i njihova budućnost Atine i Nike. 

Zajednička nepokretna imovina pripala je ćerkama, osim jedne nekretnine, ali Jelena i Duško, za sada, ne uspevaju da ostanu u prijateljskim odnosima.

Foto: Printscreen tiktok/nika

 

Nakon Jelene i Duška, oglasila se i njihova mlađa ćerka Nika, koja je tokom lajva na TikToku odgovarala na mnoga pitanja svojih pratilaca. Na najčešće pitanje o tome gde se trenutno nalazi, Nika je nonšalantno odgovorila: "U vili na Dedinju", i nastavila bezbrižan razgovor sa drugaricama. 

Niko nije očekivao da će baš Nika prva otkriti informacije o trenutnoj porodičnoj situaciji, ali čini se da sve prolazi mirno i bez drame!


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru
Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru

Bio je to ozbiljan podvig za tadašnje vreme kada je reč o štampanim medijima: Večernje Novosti su tog 9. avgusta 1954. u istom danu objavile vest da je na Bledu potpisan Ugovor o savezu, političkoj saradnji i uzajamnoj pomoći između Grčke, Turske i Jugoslavije.

09.08.2026

12:37

Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina
Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina

U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je doveden osumnjičeni R. P. (21), kojem je prethodno po nalogu javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 časova od strane pripadnika UKP-a. Mladiću se na teret stavlja da je u periodu od 20. jula do 3. avgusta ove godine na teritoriji gradske opštine Novi Beograd ukrao čak 5 automobila.

09.08.2026

12:25

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin