• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M.D.

04.11.2024

18:11

"Nesreća odgovara samo lešinarima!" Karleuša poslala brutalnu poruku: Uzbuđuje ih krv, linč i nemoć!

Nikola Babić

Estrada

"Nesreća odgovara samo lešinarima!" Karleuša poslala brutalnu poruku: Uzbuđuje ih krv, linč i nemoć!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Ana

pre 1 godinu

Jedini lešinari koji postoje u Srbiji su opozicionari.

Jeca

pre 1 godinu

Svaka čast Karleuši,sve rekla kako treba i kako jeste

Maja

pre 1 godinu

Karleuša je doslovno objasnila ponašanje opozicije. Njih smao uzbuđuje krv, hrane se nesrećo i bolom gradjana a onda očekuju da ti isti stanu uz njih. Opozicija je bila i ostala dno dna

milica

pre 1 godinu

Oni to i jesu,lesinare nad svakom mogucom nesrecom koja nas zadesi.

Daca

pre 1 godinu

Gadim se na ljude kojima je jedini politički angažman likovanje na nesreće u našoj zemlji. Takvi ljudi ne mogu dobro da vide u životu.

Anja

pre 1 godinu

Dosta je vise osuda, trebaju szvari realno da ss sagledaju.

Dada

pre 1 godinu

Oni ne mogu drugacije da dodju do izrazaja samo na takav nacin,protestima i dizanjem buke i galame

Nikola

pre 1 godinu

U trenucima tragedije, dostojanstvo i poštovanje su najvažniji. Lešinarenje nad nesrećom radi ličnih interesa samo produbljuje bol i razdor. Sada su nam potrebni jedinstvo i saosećanje, a ne manipulacija tugom.

Marija Savic

pre 1 godinu

Dobro je Karleusa rekla, opoziciji samo to i treba! Jadno i žalosno.

Zeljko Pesic

pre 1 godinu

Tragedija koja mora ujediniti Srbiju,a odgovorne za ovo izvesti pred lice pravde,i sramota je opozicije da nad ovom tragedijom skupljati jeftine političke poene

Branko

pre 1 godinu

Samo ološima lešinarskim odgovara svaka nesreća.

Ana

pre 1 godinu

Po meni ovo lesinarenje je ocekivano, jedini nacin da neki ljudi budu primeceni

Saša

pre 1 godinu

Sve od reči do reči rekla kako jeste,bravo Jelena

Gospodjica

pre 1 godinu

Opozicionari su klasični lešinari.Dno dna.Svaku tragediju politički zloupotrebljavaju.Predsednik je rekao da će se odgovorni naći I odgovarati za ovu tragediju I tako će I biti.Nema zaštićenih.

Dragan J

pre 1 godinu

Upravo lešinari pokušavaju da preko ove tragedije da prikupe jeftine političke poene.

Jana

pre 1 godinu

Samo gledam i ne verujem kako su opozicionari sposobni i na čemu su sposobni da skupljaju političke poene. Fuj!

Stefff

pre 1 godinu

Svako ko je nemocan koristi uvrede, pravi haos i na taj nacin pokusava da sebe isturi u prvi plan.

Ana

pre 1 godinu

Karleuša je poznata po tome što ne prećutkuje svoje mišljenje, a ovaj komentar pokazuje koliko je osetljiva na nepravdu i senzacionalizam u medijima

Simona

pre 1 godinu

Prava rec lesinari koji su se nadvili nad ovom nesrecom.

Gisa

pre 1 godinu

Njena poruka nas podseća da je ključno stati na stranu pravde i dostojanstva, čak i kada su teme teške.

Maja

pre 1 godinu

Saučešće porodicama stradalih! Njihove najbliže niko ne može da vrati.

Darko

pre 1 godinu

Samo nečovek u ovakvim situacijama može da skuplja neke poene. Opozicija nam je ogavna.

Mila

pre 1 godinu

Mnogi će se složiti s njom jer današnji mediji često koriste tuđe tragedije za povećanje čitanosti i senzacionalizam.

Tanja

pre 1 godinu

Bravo, Jelena! Potpuno si u pravu, neki zaista samo čekaju tragedije da bi okrenuli narod protiv vlasti i profitirali na tuđoj nesreći

Mila

pre 1 godinu

Svako ima pravo na svoje mišljenje, osećaje i moral, ali dali svaka nesreća mora da ima političku pozadinu? U ovoj ludnici u svetu sve je naknadno i blesavo, i "naravno" za sve je Vučić kriv.

Mica

pre 1 godinu

Ovakav stav pokazuje njenu empatiju prema ljudima koji su prošli kroz teške situacije i negodovanje zbog eksploatacije njihovih problema.

Branislava

pre 1 godinu

Danas, kada svi treba da budemo zahvalni Bogu što smo živi i zdravi i što su naši bližnji živi i zdravi, mi i dalje imamo budale koji nesreću u Novom Sadu koriste u svoje političke svrhe.

Uroš

pre 1 godinu

Sve si rekla kako treba! Na nesreći se nikad ne gradi, a 'lešinari' koji sad pokušavaju da prikupe poene su zaista pravi licemeri

momci

pre 1 godinu

Prvi put nesto pametno iz tvojih usta🙏👍👍👍👌👌👌

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika