• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

20.11.2024

23:46

Stavila sve karte na sto! Sanja Vučić o novoj vezi nakon raskida sa biznismenom (VIDEO)

nikola babić

Estrada

Stavila sve karte na sto! Sanja Vučić o novoj vezi nakon raskida sa biznismenom (VIDEO)

Sanja Vučić je samo kratko prokomentarisala navode da je našla dečka nakon raskida veze sa novosadskim biznismenom Nenadom Cicmilom.

Pevačica Sanja Vučić se večeras, kao i mnogobrojne javne ličnosti pojavila na jednom prestoničkom događaju. 

Na samom početku, novinare je zanimalo da li je istina da se njena koleginica i drugarica, Ksenija Knežević povlači iz javnog života. 

Foto: nikola babić

 

- To su njene lične želje i potrebe i mislim da je sasvim u redu da, ako se tako oseća, ona to i uradi. Ne osuđujem je, ja pokušavam da je konstantno guram, ali vidim da joj to ne prija, tako da neću da je pritiskam. Pričalo se i da je trudna, ali to nije istina, kažem vam to iz prve ruke - izjavila je Sanja. 

Poslednjih dana se dosta pričalo o Sanjinom raskidu veze sa novosadskim biznismenom Nenadom Cicmilom, ali ona nije bila raspoložena da govori na tu temu. 

- Ne moram ništa da produbljujem, mislim da je to dovoljna informacija. Rešila sam da od sada, pa nadalje ne znate ništa više o mom privatnom životu - rekla je ona, pa otkrila da ne planira u skorije vreme da započne novu vezu: 

- Slobodna sam i neću skoro da uplovim u novu romansu. 

U javnosti se nagađa da će se Vučićeva ove godine pojaviti na takmičenju "Pesma za Evroviziju", ali je ona to demantovala. 

- Dosta se polemiše da li ću se ove godine takmičiti na "Pesmi za Evroviziju". Neću, ali mogu da se pojavim kao autor dve pesme. To je još uvek neizsvesno, jer nisu odabrane pesme za takmičenje - rekla je ona, pa istakla da bi u budućnosti volela da se takmiči sa Nućijem: 

- Volela bih da se takmičim sa Nućijem na "Pesmu za Evroviziju", sa našom duetskom pesmom, a kada se on okuraži, mi ćemo se prijaviti - ispričala je Sanja. 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!
Live TV

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!

U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.

11.07.2026

10:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

"Škaljarac" ubijen hicem u grudi sa 204 metra: Optužnica otkriva sve detalje, Đurića likvidirali u Spužu, smislili "šemu" za skrivanje tragova
Region

"Škaljarac" ubijen hicem u grudi sa 204 metra: Optužnica otkriva sve detalje, Đurića likvidirali u Spužu, smislili "šemu" za skrivanje tragova

Srđan Popović pucao je iz snajperske puške i ubio navodnog pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića sa razdaljine od 204 metra, a zatim preplivao reku Zetu i ostavio oružje da se spali u podmetnutom požaru, piše u optužnici Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) Crne Gore protiv tročlane ekipe optužene za zločin u krugu zatvora.

18.07.2026

08:16

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin