• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: D. Ćuruvija

05.03.2025

18:51

"Prelazak u islam mog bivšeg supruga je dno dna"! Oglasila se Nataša Moskva, nekadašnja snajka Franje Tuđmana! (FOTO)

EPA /privatni album

Estrada

"Prelazak u islam mog bivšeg supruga je dno dna"! Oglasila se Nataša Moskva, nekadašnja snajka Franje Tuđmana! (FOTO)

Igor Tuđman (45), unuk pokojnog hrvatskog predsednika Franje Tuđmana, izjavio je da je promenio veru i postao musliman, a ovaj potez komentarisala je njegova bivša supruga Nataša Ivkošić, poznatija kao Nataša Moskva.

Foto: Privatni album

Zbog lepe Marokanke postao musliman

- Komentar za promenu vere mog bivšeg supruga u islam je za mene dno dna! Nikada ni za jednu ljubav ne bih prešla u islam! Ma ni za sve pare ovog sveta! Ali nemam ništa protiv tog naroda i koji su rođeni u toj veri i odgajani po tim verskim pravilima - rekla je Nataša Moskva, bivša supruga unuka hrvatskog predsednika i nekadašnja učesnica rijaliti programa "Zadruga 2".

Podsetimo, unuk prvog hrvatskog predsednika otkrio je juče ekskluzivno za Informer priznao da je veru promenio iz ljubavi prema jednoj Marokanki koju je upoznao u Francuskoj.

Foto: Šime Eskinja

Nataša Ivkošić poznatija kao Nataša Moskva

- Imam verenicu Ghizlene Samir iz Maroka, koja ima isto 45 godina, u koju sam se mnogo zaljubio. Morao sam se da se preobratim u muslimansku veru da bi nam veza opstala. Moje muslimansko ime je Aladin. Započeo sam prvi ramadanski post pre pet dana. Nadam se da ćemo da ozvaničimo našu vezu - rekao je za Informer Igor Tuđman i naveo da živi blizu Pariza. 

Na pitanje kako na to gleda njegova porodica, kratko je odgovorio:

Foto: Privatni album

Nataša Ivkošić poznatija kao Nataša Moskva imala zlostavljana od partnera

- Prihvatili su to zbog mene. I njena porodica je mene odlično prihvatila. 

Kako saznajemo, Nataša Ivkošić, alijas Nataša Moskva, nedavno je okončala jednu turbulentnu vezu. 

- Natašu je taj dečko fizički zlostavljao i jedva je izvukla živu glavu. Zbog zlostavljanja bivše rijaliti učesnice, taj muškarac je završio u zatvoru - rekao nam je dobro upućen izvor.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!
Live TV

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!

U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.

11.07.2026

10:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin