• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

11.04.2020

08:08

(VIDEO) NIKAD IH NISAM GLEDALA KAO...Ana Korać otkrila ŠOK DETALJE iz privatnog života o Luni i Anabeli!

Rijaliti

(VIDEO) NIKAD IH NISAM GLEDALA KAO...Ana Korać otkrila ŠOK DETALJE iz privatnog života o Luni i Anabeli!

Anabela Atijas i Gagi Đogani su ovonedeljni potrčci, a sinoć su zadrugari birali ko će biti nominovan između njih dvoje. Svoje mišljenje izneli su i Ana Korać i David Dragojević. Oni su istakli da Anabelu znaju od ranije kada su sa njom zajedno uživali u druženjima u kraju gde Luna živi

- Luna mi je pričala o Anabeli, ja imam samo reči hvale. Uvek sam se divila tom njihovom odnosu, nikada ih nisam gledala kao ćerku i mamu, nego kao najbolje drugarice. Družimo se ovde, družimo se napolju i nadam se da će tako ostati. Ja ne želim da se mešam u te njihove porodične odnose. Što se tiče Gagija i sa njim imam odlična odnos. Ja vas gledam po Luninoj priči iz prve i druge sezone. Mislim da si dobar, ali svakako ne mogu poslati Anabelu. Gagi, šaljem tebe - rekla je Ana.

Bivša zadrugarka UME SA PESNICAMA, a sad je pokazala rukama MOŽE NEŽNIJE - PREPORODILA SE ŠMINKOM!

SATI U ZADRUZI SU IM ODBROJANI! Anabela će sa NJIH DVOJE u BORBU za ostanak u rijalitiju! Ko ima šanse protiv nje?

- Anabelu sam upoznao napolju. Živeli smo blizu Lune, ona je dolazila konstantno kod Lune, družili smo se, pili smo kafu zajedno, lepo smo provodili vreme, Luna je uvek pričala sve najlepše o svojoj mami. Oni najbolje znaju o čemu se tu radi. Sačuvaću Anabelu, Gagija šaljem - rekao je David.

Više vesti o Zadruzi pročitajte OVDE


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Pun auto droge: Uhapšen diler u Pančevu
Hronika

Pun auto droge: Uhapšen diler u Pančevu

Više javno tužilaštvo u Pančevu je danas je donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenog S.B. (29) iz Vršca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

04.07.2026

15:05

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin