Informerova emisija “Zadrugari na skeneru” je sve gledanija! Poslednju emisiju sa Minom Vrbaški pogledao je veliki broj ljudi, a četvrti gost naše redakcije bila je vicešampionka “Zadruge” Milica Kemez.
Smireno, odmereno, ali otvoreno i u glavu, Milica je komentarisala poslednja dešavanja iz rijalitija. Pogledajte četvrtu emisiju "Zadrugari na skeneru" samo na Informer.rs:
Netrpeljivost Tare i Ša
Foto: printscreen youtube/pink.rs
Nenad Aleksić Ša i Tara Simov
Nakon burne veze i strastvene ljubavi, Tara i Ša su počeli da se mlate u rijalitiju. Tara je šamarala i grebla bivšeg dečka, on je vređao i psovao. Obezbeđenje je imalo pune ruke posla!
Milica Kemez je otkrila zbog čega se to dešava:
- Između njih dvoje vlada netrpeljivost zato što je Ša kivan na Taru jer je zbog nje prodao i prokockao jednu divnu ženu. On je sve rizikovao za tu vezu, a nju boli uvo. Ne može da prihvati da ga je ona namagarčila i zato tolika netrpeljivost. Tara ko Tara! Njoj je njegov ulazak došlo ko kec na jedanest s obzirom da sedi tri meseca u rijalitiju i da je nema nigde – smatra Milica. Ona kaže da Tari nije problem što zbog fizičkih okršaja gubi honorar:
- Njoj novac nije bitan, već treću sezonu iz rijalitija izlazi bez para. Ona najviše voli da je u centru pažnje, a to može samo kada pravi haos i kada lomi.
Mensur je bolesno ljubomoran
Foto: Printscreen You Tube
Mensur i Milica
Milica Veselinović ušla je u toalet dok se Fran tuširao, zbog čega je Mensur poludeo od lubomore. On je napravio scenu, počeo je da joj naređuje uz rečenicu: "Hoćeš ti da ideš preko moje reči". Zatim je počeo da je psuje i vređa, a onda ga je ugrizla.
Milica smatra da Mensur sam sa sobom treba da se dogovori kakve devojke želi kraj sebe:
- Mensur ima patrijarhalne stavove, izbor devojaka mu nije bio u skladu sa tim stavovima. Ako želi da ima takve stavove zašto onda ulazi u veze i odnose sa devojkama koje to ne mogu da ih isprate. On jeste agresivan i bolesno ljubomoran kada je u nekoj vezi. Pokušava oblikuje te devojke baš po njemu i da on bude taj neko ko će od te devojke da napravi – kaže Kemezzova.
Car voli Dalilu
Foto: Prntscreen
Dalila Dragojević i Filip Car
Filip Car i Stefan Karić udružili su se protiv Dalila Dragojević. Vređali su je na najbrutalniji način, poručivši joj da je čisto zlo. Dalila im je uzvratila da su spremni za ludnicu.
- Dalili je najbitnije da izazove reakciju kod ljudi. Da li je ona pozitivna, ili negativna to joj nije toliko bitno bitno – priča Milica i dodaje:
- Ljudi su jedva dočekali njenu grešku zato što je ona neko ko se non stop svađao i iznosio svoje mišljenje. To što ona radi su uglavnom radili muški rijaliti igrači u predhodnim sezonama, a ona je uzela sebe kao žensko da bude u toj ulozi. Izaziva ljude.
Milica smatra da bez obzira na uvrede Filip voli Dalilu:
- Mislim dok Filip potisnuo u sebi te emocije prema Dalili kada je Maja bila tu, a da on voli takav tip, takve devojke kao što je Dalila. On će se pomiriti sa njom.
Đedović krije svoje slabosti
Foto: printscreen
Marko Đedović i Fran Pujaš
Kao bomba pukla je vest da postoje simpatije između Marka Đedovića i Frana Pujuša. Kamera je uhvatila momenat dok su se cimeri milovali ispod stola. O ovoj temi svi u beloj kući ćute, ali gledaoci bruje o novoj gej aferi
- Delovalo mi je da Fran ima predispozicije za to. Kažu da u svakom muškarcu i u svakoj ženi postoje te dve strane . Muškarci to malo ređe priznaju i neće da prihvate pa se brže bolje ožene, ili tako nešto. Paula mi je govorila da se Đedović i Fran sviđaju jedan drugom.
Milica dodaje da podržava gej veze u rijalitiju:
- To se još nije desilo u rijalitiju i ja bih podržala tako nešto. Đedović i da ima emocije, on to ne bi priznao da mu neko ne bi našao slabu tačk. On do sada nije pokazivao svoje slabosti, emocije, nije pričao o privatnom životu. On je uvek govorio: “Ja sam možda napolju i 10 puta gori nego što ste vi, ali vi to niste videli. Ja nisam došao ovde da se zaljubljujem, niti da iznosim svoj privatan život i da naplaćujem svoj privatan život, ja sam došao ovde da se sprdam sa budalama kao sa nama. “Može tu da bude neke priče, ali da će on to brzo da saseče.
Viki je propustila pobedu
Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical
VIki Mitrović napala je žestoko Marijanu! Ona je krenula da čupa cimerku, pa je moralo da reaguje i obezbeđenje. Viki je kažnjena oduzimanjem tromesečnog honorara.
- Marijana nije vredna komentarisanja. To je devojka koja ide redom i vređa devojke, a njena biografija nije najsjajnija. Žao mi je Viki što nema unutra nekog iskrenog prijatelja, ko će da je posavetuje. Verujem da svaki čovek ima pravo na novu šansu, na novi život, da ako se pokaje. Mislim da je imala veliku šansu da bude pobednik ove sezone, ali je to prokockala. Nije mogla da se nosi sa ulogom žrtve koja uopšte nije laka. Mene su osuđivali zato što sam iznela svoju životnu priču.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Godinama su ruske trupe istraživale ukrajinski garnizon u Nikolajevki u Donjeckoj oblasti na istoku Ukrajine, šaljući male timove infiltratora da pronađu liniju proboja. Međutim, 29. jula su prestali sa istragom.
Dok su blokaderi danima pozivali građane na bojkot manifestacije „Dani piva“ u Zrenjaninu, njihov politički saborac Miloš Jovanović očigledno nije imao nameru da ih posluša.
Blokaderska voditeljka Jelena Obućina ponovo je probila sve granice bezobrazluka i licemerja. Iako je pre samo izvesnog vremena javno priznala kako su njene kolege plasirale izmišljotine o navodnom prebijanju dečaka u Valjevu, Obućina sada bez trunke srama nastavlja da pumpa lažnu priču o "nasilju policije".
Više javno tužilaštvo u Valjevu podseća građane da se organizovana okupljanja na javnom prostoru mogu održavati samo i isključivo ukoliko su prijavljena u skladu sa zakonom.
Kristalno čista voda u bazenu sa pogledom koji neumoljivo podseća na švajcarske Alpe i to za samo 250 dinara dnevno, verovali ili ne, nalazi se u podnožju Suve planine.
Saobraćajni policajci u Šapcu su za dva dana proteklog vikenda u kontrolama na putevima Mačvanskog okruga otkrili i isključili iz soabraćaja 86 pijanih i trojicu vozača koji su vozili pod dejstvom narkotika.
Službenici policije u Budvi su uhapsili E.H. iz Bosne i Hercegovine, jer je vozio sa 1,49 promila alkohola pa izazvao saobraćajnu nezgodu, objavila je Uprava policije na mreži X.
Pripadnici policije u Zrenjaninu, tokom manifestacije „Dani piva“, koja je održana od 5. do 9. avgusta, otkrili su ukupno 1.501 prekršaj, a iz saobraćaja je isključeno 110 vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i sedam pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Drugi reaktor nuklearne elektrane Černavoda u Rumuniji mogao bi da bude zaustavljen u naredna dva dana, odnosno do 13. avgusta zbog kontinuiranog pada nivoa Dunava, saopštila je danas kompanija Nuklearelektrika, nakon što je zabeležen kritični vodostaj od minus 230 centimetara.
Objavljen je video snimak koji navodno prikazuje operaciju tajnog prebacivanja američkog predsednika Donalda Trampa iz aviona "Er fors uan" u vojnu letelicu na aerodromu u Ankari nakon samita NATO održanog početkom jula u turskoj prestonici.
Tri člana posade teretnog broda poginula su danas u napadu jemenskih pobunjenika Huta, pokreta bliskog Iranu, u moreuzu Bab el-Mandeb, saopštili su izvori jemenske obalske straže i vojni zvaničnici tamošnje vlade za Rojters.
Administracija predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa obustavila je saveznu podršku godišnjem Izveštaju o Arktiku, vodećem pregledu stanja životne sredine u regionu i posledica klimatskih promena, saopštila je danas Nacionalna uprava za okeane i atmosferu (NOAA).
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.