MC Aleks i Jovana Tomić Matora posvađale su se jer je Aleks želi da prekine kontakt sa njom, dok Matora tvrdi da nije znala da ima ikakvih problema u njihovom odnosu
U Beloj kući u toku je odgovaranje na pitanja gledalaca, a prvo pitanje bilo je upućeno MC Aleks.
Foto: printscreen
Zadruga 5
- Zašto praviš kašu od mozga Matoroj? - glasilo je pitanje.
- Ne pravim ja, ona to radi sama sebi, pa tu kašu prebaci na mene. Sklona je razvijanju filmova i to radi već 9 meseci, vrtimo se u krug. Ne mogu ja nikome praviti kašu od mozga, ukoliko je ona stabilna - odgovorila je Aleks.
- Misliš li da nisi dala povoda? - pitala je voditeljka.
- Sve se uvek svede na to da ona ima te filmove, a ja se konstantno pravdam. Ništa se ne bi desilo da ona ne potencira neke stvari, pa i ovo na žurci je ona napravila. Odlučila sam da nemam više komunikaciju ni sa Matorom ni sa Anđelom do kraja, mislim da je tako najbolje - dodala je.
Foto: printscreen
Zadruga 5
- Lepo što ja ovde za stolom saznajem da prekida komunikaciju sa mnom. Kako je moguće da smo juče bile ceo dan zajedno, da je na žurci malo falilo da se poljubilo, bilo je sve kako treba. Onda ode na radio i kaže sve i svašta, a danas već neće komunikaciju sa mnom. Nije mi jasno bilo zašto moja nezvanična devojka toliko žali mog druga, to je sve što je bilo. Niti sam ja bolesna niti luda. Ona meni ništa nije zamerila ni jednom, tek sam se u radiju naslušala gluposti - govorila je Matora.
- Ja sam čula da je ona na žurci pratila svaki moj korak i pokret, da je stajala tamo gde nikada ne stoji da bi me pratila. Osetim ja svaki pogled, nisam budala. Ona ako je videla da se ja smeškam Anđelu trebala je odmah da kaže i je*e mamu... Osam meseci uvek isto, ne mogu više - prekunila je Aleks.
- Ko je to rekao? To nije istina, nemoj da me praviš budalom! Pravite od mene bolesnika - zaurlala je Matora.
- Videle smo! Ona je Rešićki pokazala očima na Dina kada je stao iza nje - umešala se Milica Veselinović.
Foto: printscreen
Zadruga 5
- Da ja kažem nešto što se tiče Milice, pošto je jako neiskrena. Meni se Dino izvinio što ju je gledao, on kada se napije nema pojma šta radi! Ona je meni lično rekla da zna zašto sam ljuta na nju i rekla je da sam u pravu ali da ne želi da se meša - vikala je Matora.
- Ma to nije istina... Rekla si da sam ti na žurci pokazala očima da njih dvoje igraju a to je laž! Sa mnom to ne mjožeš a radiš! - urlala je Veselinovićeva.
- Pusti me da završim! Ti uopšte ne pričaš o istoj situaciji! - nastavila je Jovana.
- Ne možeš sa mnom da manipulišeš! Niko ti nije rekao da si bolesnica! - vikala je Milica
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Građani širom Srbije uputili su se ka Beogradu, gde će sutra biti održan veliki skup u organizaciji Srpske napredne stranke. Sve detalje možete pratiti u našem blogu uživo iz minuta u minut.
Svečano je otvoren deo autoputa od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, na Moravskom koridoru, a prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se autobusom vozio novom deonicom zajedno sa predstavnicima vlade i izvođačima radova.
Svečano je otvoren deo autoputa od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka, na Moravskom koridoru, a prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se autobusom vozio novom deonicom zajedno sa predstavnicima vlade i izvođačima radova.
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvuje otvaranju deonice Adrani–Preljina na Moravskom koridoru, a tokom obraćanja govorio je i zabrani ulaska u Crnu Goru Vučićeviću.
Pred Posebnim odeljenjem za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušan je V. J. zbog pretnji predsedniku Aleksandru Vučiću i glavnom javnom tužiocu VJT.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da predstoji ozbiljna politička borba u kojoj vladajućoj koaliciji neće biti lako, ali da opozicija ima još teži zadatak ako želi pobedu. Predsednik je ujedno uputio poziv građanima da se okupe 27. juna ispred Narodne Skupštine.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas svečanom otvaranju nove deonice Moravskog koridora. Tom prilikom, se osvrnuo i na brutalne pretnje koje mu je uputio novinar BIRN-a, istakavši da mu je od sopstvene sudbine daleko važnije to kakvo nasleđe ostavlja građanima Srbije.
Direktor Kancelarije za borbu protiv droga Vlade Srbije Milan Pekić izjavio je danas, povodom obeležavanja Međunarodnog dana borbe protiv zloupotrebe droga i krijumčarenja droga, da je u Srbiji za prvih pet meseci 2026. godine zaplenjeno 7 tona narkotika.
Uhapšeni Baranin, Martin Janković, brat je Stefana Jankovića, koji se takođe dovodi u vezu sa škaljarskim klanom i koji se trenutno nalazi na optuženičkoj klupi zbog ubistva dvojice državljana Srbije, Filipa Marjanovića i Vukašina Gošovića, koji su, prema optužbama, likvidirani 2019. godine u Danilovgradu.
Beogradska policija, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsila je M. J. (37), zbog sumnje da je izvršio više krivičnih dela teška krađa i prevara.
Najmanje 55 smrtnih slučajeva evidentirala je juče služba hitne medicinske pomoći (SAMU) u Parizu, što je višestruko više od uobičajenog dnevnog proseka od manje od 10, javio je danas BFMTV.
Predsednici Rusije i Belorusije, Vladimir Putin i Aleksandar Lukašenko, sastali su se u rezidenciji ruskog lidera na Valdaju. Predsednici razgovaraju u četiri oka, prenose mediji koji prate rad Lukašenka.
Pokrajinski sud u Magdeburgu, glavnom gradu nemačke savezne države Saksonija-Anhalt, osudio je danas Taleba A., koji je u decembru 2024. godine automobilom uleteo na božićni vašar u tom gradu, na doživotnu kaznu zatvora zbog ubistva i drugih krivičnih dela.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Godinama je među ljubiteljima pasa vladalo mišljenje da je border koli najinteligentnija rasa na svetu. Međutim, najnovija naučna istraživanja pokazala su da se na vrhu liste sada nalazi druga rasa, Malinoa.
Mnogi korisnici se pitaju da li je za bateriju telefona bolje punjenje tokom noći ili brzo dopunjavanje ujutru. Stručnjaci otkrivaju koje navike zaista utiču na vek trajanja baterije, a koje su samo mitovi.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.