Bivša zadrugarka Sandra Čaprić gostovala je u emisiji "Pitam za druga" na Red televiziji, a tom prilikom progovorila je o povratku u Belu kuću
Ona je rekla da bi se rado vratila u rijaliti i da bi tamo mnogima pomutila račune:
- Ušla bih u "Zadrugu" da raskrinkam sve one parove tamo. Prvo bih poljubila Cara u usta, povela bih dečka, pa bih rasturila Minu i Mateju. Došlo je mojih pet minuta - rekla je Sandra Čaprić.
- Ne zanimaju me nemoralne ku*ve! Poslednji put ću pričati o nebitnim ljudima, niskobudžetnim kravama koje pričaju o tome koliko šta košta. Ne zanima me ni Janjuš, a još manje Maja! Radim punom parom i nemam vremena za nebitne i jeftine ljude. Maja je bila pozvana na proslavu mog rođendana, ali nije želela da dođe jer ju je bilo sramota! A kada se sretnemo, kaže mi: "Jao, mi smo baš super!" Ma važi! - rekla je nedavno Čaprićeva.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da nema problem da se utvrdi odgovornost svakog policajca koji je eventualno prekoračio ovlašćenja, ali je istovremeno ukazao na ono što pojedini blokaderski mediji prećutkuju kada izveštavaju o protestima i nasilju.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da će ruska strana samostalno birati ciljeve za odgovor na razbojništvo i piratstvo zapadnih zemalja, pri čemu oni ne moraju da se nalaze u istim vodama.
Dok blokadersko glasilo N1, pokušava da prikije nasilje u Valjevu i da "dečka" u plavom šorcu predstavi kao nevinu žrtvu, snimak samog događaja pokazuje potpuno drugačiji kontekst.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov poručio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić iskusan političar, Evropska unija ga ucenjuje, ali on hrabro podnosi taj pritisak.
Članica Predsedništva SNS i ministarka privrede Adrijana Mesarović oglasila se na svom Instagram profilu podsećajući na horror scene koje Srbija nikada ne sme i neće zaboraviti.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji kompleksa Ekspo 2027 i poručio da je neophodno dodatno ubrzati sve aktivnosti, jer su ostala još tri i po meseca do predaje ključeva.
Pravi dramatični prizori odvijaju se na Bežanijskoj kosi gde je, prema prvim informacijama, za sada nepoznata osoba ubacila eksplozivnu napravu u dvorište jedne porodične kuće.
Ruski pilot aviona Su-35S oborio je dva ukrajinska lovca Su-27 u jednoj vazdušnoj borbi, koristeći tri vođene rakete vazduh-vazduh, prema rečima komandanta Ratnog vazduhoplovstva Rusije i zamenika glavnokomandujućeg Vazdušno-kosmičkih snaga Rusije Sergeja Kobilaša.
Ukrajinski muškarci starosti od 23 do 60 godina, koji beže od ruskog rata protiv Ukrajine i koji nisu oslobođeni vojne službe, više ne mogu da dobiju privremenu zaštitu u Nemačkoj i mogu se suočiti sa deportacijom.
Švedski parlament Riksdag je u četvrtak usvojio zakon kojim se granica krivične odgovornosti snižava sa 15 na 14 godina, samo mesec dana uoči parlamentarnih izbora, a zakon će stupiti na snagu 10. septembra, javlja Le Parisien.
Japanska vlada razmatra moguće kontramere zbog posete ruskog predsednika Vladimira Putina jednom od četiri ostrva pod ruskom kontrolom na koja Japan smatra da polaže pravo, dok je Tokio već uputio protest Moskvi.
OpenAI radi na novoj funkciji za ChatGPT koja će značajno olakšati pravljenje stikera za WhatsApp. Umesto dosadašnjeg procesa, korisnici će moći da prave i dodaju stikere direktno u aplikaciju.
Stručnjaci savetuju parovima da svakodnevno pronađu vreme za razgovor koji nije vezan za roditeljske obaveze, otvoreno govore o svojim osećajima i bliskost grade kroz male korake, nežne dodire i međusobnu pažnju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.