Kao bomba odjeknula je informacija o novoj gej aferi, a ovoga puta glavni akter je, navodno, David Dragojević za kog mediji spekulišu da je u vezi s poznatim političarem. On se sinoć pojavio na premijeri jednog filma i odmah dao izjavu povodom ovih spekulacija
David je oštro reagovao na ove natpise i zapretio medijima koji su ovu informaciju objavili:
Foto: Printscreen
Besan zbog natpisa... David
- Svakog ko bude iznosio besramne laži o mom životu, biće tužen! Protiv medija koji su plasirali gnusnu laž već je pokrenut postupak - rekao je Dragojević.
Inače, Rijaliti, dodatak Srpskog telegrafa, preneo je da je trener i nekadašnja rijaliti-zvezda navodno je uplovio u vezu s muškarcem.
- David je opasan zavodnik, žene ga zaista obožavaju i nikada nije imao problem da zavede svaku koju je želeo. Što se kaže, trebalo je samo da pokaže prstom i svaka bi bila njegova za tili čas. Veza s Aleksandrom Subotić za njega je bila mučenje jer on nju nije voleo. Bio je s njom iz sažaljenja i zbog medijske pompe. Onda je došla Ana Korać, koja ga je, bukvalno, spasla od familije Subotić. Ni ta veza nije potrajala dugo jer on nije želeo da radi, a ona je sve finansirala i podmetala leđa- tvrdi izvor i dodaje:
Foto: E-stock
Posle veze sa Anom tražio način da zaradi pare... Dragojević i Koraćeva
- Kada ga je Koraćeva šutnula, David je bio očajan. Napustio je njen stan u Beogradu i vratio se u Veternik kod mame Bilje. On je tada razvijao plan kako da dođe do para, a da ne radi previše - počinje priču prijateljica brata rijaliti-zvezde i nekadašnjeg učesnika „Zadruge", a onda ispričala temu koja trese Novi Sad.
- Svi znate da se oduvek nagadalo da David voli i momke i devojke, kao i da je u stranim zemljama radio sve i svašta s muškarcima. Iako su to sve bila nagađanja, sada su se i potvrdila kao tačna. Naime, David se pre nešto više od tri meseca spanđao s vojvođanskim političarom. Uticajan je i veoma priznat. Sve je počelo kad je David pokrenuo posao privatnog trenera, u nadi da će razviti biznis- otkrio je izvor.
David Dragojević (34) rođeni brat Dejana Dragojevića, pobednika "Zadruge 5", navodno je u šemi s uticajnim političarom iz Vojvodine koji finansira sve njegove hirove
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
David Dragojević (34) rođeni brat Dejana Dragojevića, pobednika "Zadruge 5", navodno je u šemi s uticajnim političarom iz Vojvodine koji finansira sve njegove hirove
Sjedinjene Američke Države pripremaju novi paket sankcija kojim ne bi bile pogođene samo ruske kompanije i zvaničnici, već i države koje nastavljaju da kupuju rusku naftu i gas.
Ukrajina, po drugi put, nije pozvala lažnu državu Kosovo da učestvuje na samitu "Jugoistočna Evropa - Ukrajina" koji se danas održava u Kijevu. Ni kada su u Odesi bili domaćini ovog samita, nisu ih pozvali.
Pravni fakultet u Novom Sadu, na kom dominiraju blokaderi, odbio je da istraživaču sa Filozofskog fakulteta u Beogradu Đorđu Vukašinoviću dostavi magistarski i doktorski rad Bojana Pajtića.
Blokaderski odbornik Zeleno-levog fronta (ZLF) u Skupštini Užica Vladan Sinđić, čiji se snimak kako kreće u antisrpski pohod i pljuje sopstveni narod danas proširio društvenim mrežama, svojevremeno je organizovao jezivu antisrpsku izložbu.
Hrvati besne jer je Francuska, predvođena Emanuelom Makronom našoj zemlji i Aleksandru Vučiću juče učinila veliku čast, stavivši ga da sedi u prvom redu tokom velike vojne parade povodom Nacionalnog praznika Republike Francuske – Dana pada Bastilje.
Ukrajina, po drugi put, nije pozvala lažnu državu Kosovo da učestvuje na samitu "Jugoistočna Evropa - Ukrajina" koji se danas održava u Kijevu. Ni kada su u Odesi bili domaćini ovog samita, nisu ih pozvali.
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje po tužbi reditelja Emira Kusturice protiv Andrijane Nešić, glavne urednice portala "Novosti". Na ročištu nije biti prisutan zbog, kako navodi, poslovnih obaveza.
Prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da novac čija je isplata najavljena iz Akcionarskog fonda pripada svim građanima Srbije.
Situacija na svetskom tržištu nafte i gasa je haotična. Cene ovih energenata skaču posle ponovnog izbijanja sukoba na Bliskom istoku, a poskupljenja i neizvesnost oko nabavke ne mogu da mimoiđu ni Srbiju.
Tokom velike humanitarne akcije prikupljeno je 43.000 evra za kupovinu kuće Miljani Loćkić, koja je u stravičnom požaru izgubila muža i najstariju ćerku. U prikupljanju novčanih sredstava pomogli su građani, preduzeća, sportisti pa čak i osuđenici iz Niša!
Tokom prve polovine 2026. objavljeno oko 3 odsto više oglasa za posao, u odnosu na isti period prethodne godine. Najviše radnika traži se u građevinarstvu, turizmu i ugostiteljstvu, dok je potražnja za IT stručnjacima u padu.
Žena koja je juče teško povređena u saobraćajnoj nezgodi u čačanskom naselju Kulinovci nalazi se u teškom stanju, a lekari čekaju mišljenje neurohirurga o njenom daljem lečenju i eventualnom transportu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u ovom gradu, uhapsili su N. F. (40) iz Čačka, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Aleksandar Lazarov Cuna za kojim je bila raspisana međunarodna poternica nakon bekstva iz policijske stanice u Kočanima, uhapšen je u Skoplju u Severnoj Makedoniji.
Kerč je jutros, 15. jula, potpuno ostao bez električne energije posle novog napada dronovima, dok sever Krima već gotovo dve nedelje živi uz višesatne i celodnevne prekide struje.
Sjedinjene Američke Države povući će sve preostale vojnike iz Iraka do 30. septembra, potvrdili su predsednik SAD Donald Tramp i novi irački premijer Ali el Zajdi posle sastanka u Beloj kući.
Predsednik Rusije Vladimir Putin nije odustao ni od jednog ključnog ratnog cilja i na pregovore pristaje samo ukoliko Ukrajina prihvati uslove koji bi je ostavili bez dela teritorije.
Stigao je prvi trejler za novi Netfliksov film "The Whisper Man" ("Šaptač"), koji preti da postane jedan od najgledanijih psiholoških trilera ove godine.
Sutra u bioskope širom sveta zvanično stiže najiščekivaniji istorijski spektakl godine "Odiseja", a slavni režiser Kristofer Nolan već je morao žestoko da odgovori na brutalne kritike koje prate ovaj projekat
Mnogi ljudi nesvesno imaju naviku da prebace jednu nogu preko druge. Ipak, fizioterapeuti upozoravaju da dugotrajno sedenje u istom položaju može dovesti do različitih tegoba i opteretiti mišiće i zglobove.
Spotifaj nastavlja da proširuje primenu veštačke inteligencije u svojoj aplikaciji, uvodeći AI asistenta koji korisnicima omogućava prirodnu konverzaciju o muzici i audio-sadržajima.
Grupa od 26 bivših zaposlenih tužila je Metu, tvrdeći da su interni sistemi veštačke inteligencije igrali ključnu ulogu u izboru radnika za otpuštanje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.