Zadrugar Nenad Lazić Neca u toku svađe, spomenuo je Anđeli Đuričić datum kada joj je brat tragično nastradao.
Svima je poznato da je zadrugarki to jedna od najbolnijih tema kao i svima u kući, sem Neci izgleda, koji se šali sa tim.
Zadrugari su opominjali Lazića da ne govori o tome, a Zvezdan Slavnić je njegovu slobodu da tako nešto pita vrlo lično shvatio. Zvezdan je izleteo iz Bele kuće u potrazi za malo mira. Nakon što je došao k sebi, vratio se u Belu kuću i obratio se zadrugarima.
- Bude li bilo ko sledeći put spominjao ovo... Ja sebi nisam dozvolio da je pitam za to, a ne vi koji niste niko. Neću vam dozvoliti ovo da spominjete, prekinuću svaki sastanak. Vi me kažnjavajte, pa ćemo videti ko će koga da stigne i kako će da stigne. Ovo je težak bezobrazluk što se spominje tragedija, a ja sam kreten što to nisam odmah skapirao. Bude li se još jednom spomenulo to, ja neću stati, kaznite me za sve - urlao je Zvezdan.
Foto: printscreen
- Neće se to više pominjati. To je sramotno i maliciozno. Mi smo pričali o tome, niste čuli moj razgovor sa njima jer ste bili napolju. To nije fer - dodao je voditelj Darko Tanasijević.
- Molim vas da iskulirate i da se spusti tenzija i da nastavimo sa nekim drugim temama - rekao je voditelj.
Ispod videa na Instagramu pratioci su bili zgroženi njegovim ponašanjem.
Foto: Printscreen
- Da li se tako potresa zbog ubistva što je počinio? Sram ga bilo! Napolje sa zlotvorom", "Naravno da je ružno što joj pominju brata, ali ovaj ološ nema pravo da komentariše i preti", "Pa da ne bi pobegao. Sve stoji. Jako je ružno pominjati porodicu, ali zašto ne zaštite i ostale kad ih vređaju? Još gore stvari govore i rade. Tamo je bitna priča, i na tom nivou pravila i važe i ne važe za sve. Zato je Helgica birala "poznatijeg frajera", a ne anonimuse. Ovo će tek da bude pakao. Sad ide zastrašivanje Nece da bi ćutao. Tako da, vrlo je moguće da taj neće više komentarisati, jer - Bože moj, to su oni... Darko pravila važe za sve, zar ne?" pokrenula se lavina komentara na mreži Instagram.
Udovica Đorđa Balaševića iznenadila je sve objavom na Božić u kojoj je pokušala osmehom da prikrije tugu što na ovaj najradosniji praznik njen Đole nije sa njom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Udovica Đorđa Balaševića iznenadila je sve objavom na Božić u kojoj je pokušala osmehom da prikrije tugu što na ovaj najradosniji praznik njen Đole nije sa njom.
Kina ne želi da Rusija upotrebi nuklearno oružje u Ukrajini, ali ne zato što je sentimentalni saveznik Zapada ili Kijeva, već zato što bi takav presedan jednog dana mogao da se okrene protiv same Kine.
Ćamil Duraković, načelnik opštine Srebrenica u vreme kada je pokušan linč na tadašnjeg premijera Srbije Aleksandra Vučića 2015. godine, besramno laže o tom jezivom događaju.
Кo se još pita zašto je crnogorskom novinaru Petru Кomneniću zabranjen ulazak u Srbiju, evo crno na belo krunskog dokaza o kakvom se autošovinisti i mrzitelju naše zemlje radi.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić poručio je danas, kada je krenuo portal za prijavu bahatih funkcionera ''Ko si bre ti?'', da bi i on imao kao građanin koga da prijavi.
Ruska vakcina protiv raka stiže u Srbiju, dogovoreno je u prethodna dva dana u Moskvi. Kako u Srbiji oko 40.000 ljudi godišnje oboli od raka, ovo su velike vesti!
Prema poslednjem popisu stanovništva, najveći broj građana Crne Gore (43,18 odsto, odnosno 269.307 lica) izjasnio se da govori srpskim jezikom. Ako je demokratija zasnovana na poštovanju volje građana, onda je prirodno postaviti pitanje: zašto se ta volja ne odražava i u ustavnom položaju srpskog jezika?
Čitavim izdanjem „Večernjih Novosti“ tog 10. jula 1954. dominirala je – Kina. Glavna vest, koju mnogi naši tadašnji čitaoci nisu previše detaljno razumeli, usled nedovoljne upućenosti u finese tadašnje američke politike, ticala se velike polemike koja je nastupila između tamošnjih senatora, sa jedne, i predsednika SAD, sa druge strane.
Mladići Đorđe M. (24) i Milan M. (25) poginuli su u jezivoj saobraćajnoj nesreći kasno sinoć u ataru naselja Šangaj u Batajnici, kada je kvad kojim su upravljali sleteo u kanal. Na mestu nesreće reporteri Informera zatekli su tragove guma u travi pored zemljanog puta ka Staroj Pazovi.
Više javno tužilaštvo u Beogradu objavilo je mišljenje Komisije lekara veštaka iz kombinovanog sudsko-medicinskog i balističkog veštačenja Instituta za sudsku medicinu “Milovan Milovanović“ iz kojeg proizilazi da je u Aleksandra Nešovića 12. maja u 2026. u restoranu "27“ pucala jedna osoba iz jednog oružja, sa male udaljenosti, kao i da je tom prilikom zadobio 14 ustrelnih rana.
Policija u Nišu, po nalogu Višeg јavnog tužilaštva u Nišu, podneće krivičnu priјavu protiv D. G. (51) iz okoline ovog grada zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opoјnih droga.
Ukrajinska vojska pogodila je tokom noći naftnu rafineriju Iljski na jugu Rusije, a na mrežama su se pojavile fotografije i snimci požara u kompleksu rafinerije.
Izrael je podelio obaveštajne podatke sa SAD o navodnoj novoj iranskoj zaveri za atentat na američkog predsednika Donalda Trampa, izveštava Volstrit žurnal.
Britanski pevač Hari Stajls ušao je u Ginisovu knjigu rekorda za najveći broj rasprodatih koncerata u nizu na londonskom stadionu Vembli, nakon što je održao 12 nastupa, saopštili su iz Ginisove knjige rekorda.
Ko kaže da je posna trpeza dosadna i monotona? Da bi dokazali suprotno ekipa Magazina je napravila posni kolač od borovnica, koji je prava mala ljubičasta magija na tanjiru.
Svaki vlasnik je bar jednom zastao i sa osmehom posmatrao svog psa kako mirno spava, dok odjednom ne počne da pomera šape kao da trči, lagano treperi očima ili tiho cvili. Pitanje se nameće samo od sebe: o čemu li sanja?
Paprikama je tokom vrućina potrebna pažnja ako želite da dobijete lep i krupan rod. Umesto skupe hemije, spas se krije u potpuno besplatnom, prirodnom i neverovatno efikasnom tečnom đubrivu koje možete napraviti sami i to od pepela i koprive.
Leto bez kreme za sunčanje, i to ne samo na moru, danas je nezamislivo. Krema za sunčanje važna je, pre svega, za zdravlje kože, ali i za prevenciju bora, hiperpigmentacijskih mrlja i slično, pa je potrebno na vreme prepoznati greške koje pravimo, a možda ih nismo ni svesni.
Ako nemate dvorište i špret na drva ne znači da ove zime morate da jedete kupovni džem. Postoji genijalan kulinarski trik koji uspeva svima, džem od kajsija iz rerne.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.