Zoran Moka Slavnić nije krio da je razočaran u sina Zvezdana koji je sinoć završio u krevetu Maje Marinković, a u svojoj izjavi stao je na stranu Anđele Đuričić.
Zvezdan Slavnić nakon žustre svađe i rasprave sa Anđelom Đuričić, završio je sa Majom Marinković u izolaciji, a snimak je postao viralan na društvenim mrežama.
Anđela je doživela nervni slom, a svi su se pitali kako je na ove scene reagovala njena porodica, ali i Zvezdanova.
Legendarni košarkaš Zoran Moka Slavnić je prokomentarisao trenutna dešavanja u Zadruzi i Zvezdanov intimni odnos sa Majom.
Foto: PrintScreen/Zadruga Official
- Nisam pogledao video snimak Zvezdanovog i Majinog odnosa. Žao mi je Anđele i što proživljava ovo, vidi se da je zaljubljena, razočaran sam, ali odgovaraće za isti, nadam se da je svestan šta je uradio. Bez obzira što mi je Zvezdan sin, uvek ću stati na njegovu stranu, ali ovaj postupak nikako ne mogu da opravdam. Krivo mi je i što Anđela ne može, jer je u Zadruzi, da vidi da sam se oglasio i potpuno je podržao. Ne opravdavam Zvezdana nikako, osuđujem, ali on je žrtva Maje Marinković, koja je pion Ane Ćurčić i Zorice Marković. Anđela ovo nikako nije zaslužila - započeo je Moka za Telegraf.rs.
Slavni košarkaš se osvrnuo i na šamar koji je Anđela dobila od Zvezdana, nakon što ga je uhvatila u prevari.
Foto: PrintScreen/Zadruga Official
- Bez obzira što ga je ona udarila prva, žensko je i još ima razloga za to, a on je trebao da do kraja ostane muškarac i ne uzvrati devojci. Ne opravdavam to nikako i svim srcem sam uz Anđelu u ovim trenucima, a Zvezdan, pošto je muško i uradio je to što je uradio, mora da odgovara za svoje postupke - bio je iskren Moka.
Foto: Aleksandar Jovanović
Zvezdan je sinoć krenuo da flertuje sa Majom, potom su se zavukli ispod jorgana i krenuli sa žestokom akcijom, a snimak je završio na Tviteru. Anđela je, želeći da razgovara sa Slavnićem, ušla u izolaciju i zatekla ih zagrljene shvativši o čemu se radi. Đuričićeva je potom otišla do Filipa Cara i Aleksandre Nikolić, ispričala im šta je videla, a onda doživela nervni slom i nasrnula na Zvezdana, koji joj je uzvratio brutalnom šamarčinom.
Glavna vest danas je još jedna preljuba Zvezdana Slavnića koji se sinoć tokom emisije "Pitanja gledalaca" posvađao sa Anđelom Đuričić, pa je u ranim jutarnjim satima završio u krevetu sa Majom Marinković i tom prilikom prevario svoju devojku. Povodom cele drame oglasila se Jovana Jeremić, te kao i uvek, bez ustezanja, otkrila šta misli.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavna vest danas je još jedna preljuba Zvezdana Slavnića koji se sinoć tokom emisije "Pitanja gledalaca" posvađao sa Anđelom Đuričić, pa je u ranim jutarnjim satima završio u krevetu sa Majom Marinković i tom prilikom prevario svoju devojku. Povodom cele drame oglasila se Jovana Jeremić, te kao i uvek, bez ustezanja, otkrila šta misli.
Uhapšene su tri osobe koje su osumnjičene da su ubile vlasnika piljare na Karaburmi, a pronađen je i deo novca koji je, kako se sumnja, odnet iz stana ubijenog.
Neko na "holideju", a neko se bori za Srbiju! Dok se nosilac blokaderske liste Vladan Đokić treći put ove godine brčka na moru, predsednik Aleksandar Vučić neumorno obilazi Srbiju i Republiku Srpsku i razgovara sa narodom, sluša probleme običnog čoveka i nudi rešenja!
Milivoje Ivanišević, predsednik Instituta za istraživanje srpskih stradanja u 20. veku, objavio je u Novostima članak pod naslovom "Vučiće i Krcune su ubijali jer su Srbi" u kom je obelodanjen kompletan spisak žrtava ustaških zločina tokom Drugog svetskog rata i u ratovima devedesetih.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa direktorima "Elektroprivrede Srbije" zaduženim za proizvodnju uglja i energije u Kolubari, Kostolcu i termoelektrani Nikola Tesla, kao i u Drinsko-Limskim hidroelektranama i Đerdapu.
Arheolozi su u gradu Sardu na zapadu Turske otkrili monumentalnu mermernu statuu mladića staru oko 2.500 godina. Zvaničnici su ovo ocenili kao jedno od najznačajnijih novijih otkrića u anadolskoj arheologiji.
Iz užičkog vodovoda apeluju na građane da vodu za piće koriste racionalno i odgovorno, zbog izuzetno visokih temperatura, jer je došlo do rekordne potrošnje.
Osnovni sud u Nikšiću potvrdio je optužnicu nikšićkog Osnovnog državnog tužilaštva kojom se biznismen Aco Đukanović tereti za krivično delo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
Nezapamćeno nasilje odigralo se u nedelju prepodne u Lazarevcu, kada je za sada nepoznati muškarac brutalno napao i opljačkao stariji bračni par u njihovom porodičnom domu.
U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu juče su privedena trojica osumnjičenih: C. H. (39), X. Z. (36) i W. Z. (35), svi državljani Narodne Republike Kine.
Užička policija utvrdila je identitet dvojice muškaraca čija su tela jutros pronađena u reci Đetinji, na Gradskoj plaži u Užicu. Reč je o Imreu Fabianu zvanom Fudo (54) i Darku Muriću (31), obojici iz Užica.
Holandska policija proverava izveštaje o sumnjivom predmetu u blizini sedišta Zajedničke komande NATO u Brunsumu na jugoistoku zemlje. Tim za deaktiviranje bombi je stigao na lice mesta.
Ruski vojnik je danas otvorio vatru na svoje kolege u Sevastopolju, gradu na Krimu koji je pod kontrolom Rusije, ubivši jednog vojnika i ranivši drugog.
Zemljotres jačine 4,3 stepena po Rihteru pogodio je jutros područje u blizini Pize u centralnoj Italiji, saopštio je Italijanski nacionalni institut za geofiziku i vulkanologiju.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Dok letnje vrućine i nemilosrdno sunce primoravaju većinu biljaka na povlačenje, prave balkonske zvezde tek tada priređuju pravi spektakl. Cinija, bugenvilija i petunija obožavaju žestoko sunce i visoke temperature.
Tom (36), koji radi kao muški eskort, tvrdi da njegov posao nije zasnovan samo na intimnim susretima, već i na razgovoru, pažnji i razumevanju koje pruža svojim klijentkinjama.
Smanjen unos proteina mogao bi da bude ključ za duži i zdraviji život, pokazuju rezultati novog istraživanja koje dovodi u pitanje jednu od najčešćih pretpostavki o zdravom načinu života, navodi se u danas objavljenoj studiji američkih naučnika.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.