• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D. I.

15.05.2024

11:16

Aleks s bebom stigla u Crikvenicu! Filip Car se ne odvaja od ćerkice, fotografijama raznežio sve

Informer/Instagram

Rijaliti

Aleks s bebom stigla u Crikvenicu! Filip Car se ne odvaja od ćerkice, fotografijama raznežio sve

Poznati rijaliti par konačno je na okupu.

Aleksandra Nikolić i Filip Car postali su roditelji pre mesec dana kada su dobili ćerkicu kojoj su dali ime Leona. A kako Car tada još nije bio uredio prosto u kojem će živeti, Aleksandra je sa bebom ostala u Beogradu gde se i porodila.

Foto: Miloš Rafailović

 

 

Međutim, izgleda da su radovi u njihovom novom stanu završeni i Aleksandra je s bebom otišla u Crikvenicu gde sada svo troje uživaju. Filip je odmah objavio fotografiju s ćerkom od koje se ne odvaja.

Poznati rijaliti učesnik noćas je uspavljivao ćerku, te je izvesno da je veoma srećan zbog njenog dolaska u Hrvatsku i da se prihvatio svih obaveza oko bebe. Aleksandra i Filip su odlučili da svojoj ljubavi daju još jednu šansu, te će u budućnosti živeti u Hrvatskoj što je Car i potvrdio nakon što je postao otac:

Foto: Instagram prntscreen

 

 

- Kroz nekih mesec dana se selimo u Crikvenicu, već dugo vremena je sve okej među nama, pogotovo sada kad je došla beba. Aleksandrina majka Slovenka nije danas došla, čeka nas kući, nije bilo potrebe da danas dolazi, tu sam ja sa prijateljima, puno nas je ovde je malo problem za parking - rekao je tada Filip.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Krvavi pir ustaša! Linta podsetio na ustaški pokolj u Lici: Donja Suvaja je dokaz genocidne politike NDH (FOTO)
Politika

Krvavi pir ustaša! Linta podsetio na ustaški pokolj u Lici: Donja Suvaja je dokaz genocidne politike NDH (FOTO)

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta iz regiona izjavio je danas da se zločin počinjen pre 85 godina nad 243 srpska civila u Donjoj Suvaji kod Donjeg Lapca u Lici ne sme da zaboravi i oprosti i ocenio taj tragični događaj kao jedan od mnogih dokaza genocidne politike Nezavisne Države Hrvatske (NDH) čija je namera bila potpuno uništenje srpskog naroda.

02.07.2026

19:11

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin