Tom prilikom kamera Informera uhvatila je i voditelja Vuka Vukašinovića koji je otkrio koliko je zapravo teško po visokim temperaturama snimati emisije Exatlona Srbija, najpoznatijeg sportskog rijalitija.
- Iskreno danas je jako teško, u jednom trenutku je pala kiša i mislio sam da je to super, da će malo osvežiti, ali ona je pojačala celu muku. Bukvalno nemam gde mikrofon da zalepim - rekao je Vuk i dodao:
- Ja najviše volim sunce, ali danas bih platio da provedem dan na snegu!
Kako je naveo, zbog visokih temperatura zna da se ne oseća dobro, ali zbog toga nikako ne odustaje.
- Sve mi je zanimljivo, ali danas baš bije sunce u glavu i malo mi nije dobro. Nećete osetiti da mi nije dobro. Naša percepcija stvari koje se događaju oko nas, naša percepcija je naš svet. Ja ne dozvoljavam da moja percepcija bude loša, nikad ti nije teško dok si živ - istakao je voditelj Exatlona Vukašnović.
Srpsko izdanje najpoznatijeg sportskog rijalitija Exatlog oduševilo je Srbiju, a sada je pravo vreme da proverite koliko dobro poznajete skorašnje događaje, ali i same takmičare.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer otkrila je da očekuje da dođe do pucanja prijateljskih odnosa unutar Crvenog tima.
Nažalost, Amela Melegi je zbog povrede bila prinuđena da napusti Exatlon, a kako portal Informer saznaje ona je pokidala prednje ukrštene ligamente kolena, zbog čega joj preti operacija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpsko izdanje najpoznatijeg sportskog rijalitija Exatlog oduševilo je Srbiju, a sada je pravo vreme da proverite koliko dobro poznajete skorašnje događaje, ali i same takmičare.
Kanali povezani sa iranskim Korpusom čuvara Islamske revolucije (KSIR) objavili su mapu dometa iranskih balističkih raketa i upozorili predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog da se cela teritorija njegove zemlje nalazi u njihovom dometu.
Posle udara na ruski sektor goriva, ukrajinski dronovi prešli su na logističke centre i skladišta internet-trgovine, sa ciljem da izazovu poremećaje u snabdevanju, gubitke privrede i rast nezadovoljstva među građanima i preduzetnicima, ocenjuju ruski komentatori.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da mu ne pada na pamet da beži iz Srbije kako to godinama unazad tvrde blokaderi i njihove medijske trovačnice.
Najbliži pajtos rektora blokadera Vladana Đokića, Nebojša Bojović, "čuven" po tome što se da u beg čim mu neko od novinara postavi pitanje, još jednom je dolijao Informerovim kamerama.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je jezive izjave bivše tužiteljke i druge na blokaderskoj listi Jasmine Paunović kod teoretičara zavere Dejana Lučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV Prva rekao je da pregovori u okviru strateškog dijaloga Srbije i SAD neće biti jednostavni, naglasivši da su pred obema stranama teške odluke i naporan dijalog.
Poslanik Miroslava Aleksića, Uroš Đokić brutalno je napao sopstveni narod na Kosovu i Metohiji, zatim kuka jer se sednice zakazuju dok su oni na godišnjim odmoru, a izbore naziva pretnjom!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče na skupu građana u selu Drežnik kod Užica da će biti ubrzana gradnja autoputa od Mačkata ka Kotromanu na granici sa Republikom Srpskom.
Banke su na osnovu novog Zakona o zaštiti korisnika finansijskih usluga odobrile olakšice na 1.825 kredita i prihvatile 79 odsto od ukupno obrađenih zahteva građana, objavila je juče Narodna banka Srbije.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplije, s najnižom temperaturom od 8 do 17, a najvišom od 30 do 34 stepena, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Kiša, hladnoća, mantili… malo ko bi tog 25. jula 1960. godine rekao da se nalazi usred leta. Jer, temperatura je naglo pala, praćena upornom kišom, i Beograđani su tog dana bili u skoro pa zimskoj garderobi.
Novi kilometri asfalta u zaseoku Ilijak, u Mrčajevcima, doneli su meštanima veću bezbednost, lakšu svakodnevicu i razlog više da mlade porodice ostanu na svojim ognjištima.
Rano jutros u blizini Najlon pijace u Novom Sadu dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva putnička vozila, a jedno od njih se od siline udara prevrnulo na kolovozu.
Opštinski sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv A. L. starog 19 godina, koji se tereti da je zapretio profesoru nakon što je, tokom popravnog ispita, uhvaćen u prepisivanju.
Tragedija koja se u četvrtak dogodila u Bugarskoj, u blizini sela Černiče, kada je u stravičnom lančanom sudaru poginula Boranka Tatjana Ilić (54), zavila je Bor u crno.
Kako danas izgledaju migrantske rute i kako se oni prilagođavaju pojačanim kontrolama na granicama, objašnjava za Informer kriminolog Ratomir Antonović.
Pad Slavjanska i Kramatorska izazvao bi nezapamćenu paniku u zapadnim prestonicama i mogao da dovede do slanja evropskih kopnenih snaga u Ukrajinu, upozorio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris.
Preduzeća ukrajinskog vojnoindustrijskog kompleksa koja se bave proizvodnjom, sklapanjem i skladištenjem bespilotnih letelica bila su meta noćnog raketnog udara na Kijev, navodi rusko Ministarstvo odbrane.
Jedna žena je ubijena, a najmanje 16 ljudi je povređeno kada je beli kombi u subotu oko 22 časa uleteo među učesnike gej parade u berlinskom parku Tirgarten. Tri osobe zadobile su povrede opasne po život, osam je teško, a pet lakše povređeno.
Sjedinjene Američke Države razmatraju slanje hiljada vojnika, elitnih specijalaca, inženjerijskih jedinica i stručnjaka za nuklearne materijale u Iran kako bi zauzeli ili uništili zalihe obogaćenog uranijuma skrivene u utvrđenim podzemnim objektima.
Eksplicitne scene iz domaćih hit-serija poslednjih godina redovno podižu prašinu, dele publiku i otvaraju pitanje da li je reč o umetničkoj slobodi ili lovu na gledanost.
Od paničnog straha od gubitka erekcije i ženskog tela, pa sve do straha od poljupca i dodira, stručnjaci otkrivaju koje skrivene anksioznosti uništavaju intimni život i kako se sa njima izboriti.
Starleta Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, nikada iskrenije je govorila o bivšem partneru sa kojim je bila četiri godine, ali i o teškom periodu koji je ostavila iza sebe.
Kristina Spalević se sinoć, kako je tvrdila u snimku sa Instagrama, uputila ka policijskoj stanici Voždovac, sa namerom da priloži dokaze protiv bivšeg partnera Kristijana Golubovića.
Maja Marinković žestoko je uzvratila Danilu Dači Virijeviću, nakon što je on sa podsmehom komentarisao snimak njenog oca Radomira Takija Marinkovića koji je nastao na buvljaku.
Razvodi na estradnoj sceni postali su sve učestalija pojava, a jedan od najčešće pominjanih razloga za kraj brojnih brakova jesu prevare i narušeno poverenje među partnerima.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.