• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

24.01.2026

17:20

"Prava je sirovina, dete sa sela": Komšije iz Ivanjice razvezale jezik o Radojici Laziću

Exatlon

Vesti

"Prava je sirovina, dete sa sela": Komšije iz Ivanjice razvezale jezik o Radojici Laziću

Komšije Radojice Lazića iz Ivanjice otkrile su za Informer kako pomno prate Exatlon, a naročito svog sugrađanina u takmičenju. Otkrili su kakav je član Crvenog tima privatno.

Radojica Lazić, Crveni takmičar iz najvećeg sportskog rijalitija na svetu Exatlona Srbija, privukao je svih gledalaca, ali najviše svojih komšija iz Ivanjice, koji za svog sugrađanina imaju samo reči hvale.

- Cela Ivanjica prati Exatlon. Šta reći, Radojica nas predstavlja u najboljem svetlu. Prava je sirovina i oličenje našeg mentaliteta. Jaki smo, uporni i šaljivi. Radojica ima sve što pobednik ovog takmičenja treba da poseduje - rekao je jedan od komšija.

Foto: Exatlon

Radojica Lazić

Kako ističu, gledanje Radojice na malim ekranima u Exatlonu postalo je pravi ritual u njihovom gradu.

- Posle svake epizode, ujutru se okupimo da pijemo kafu i Exatlon nam je prva i obavezna tema. Naravno, svi navijamo za Crveni tim zbog našeg Radojice. Svi se slažemo da je on od muških takmičara ubedljivi favorit. Najbolje se snalazi na poligonu jer je dete sa sela i navikao je na različite uslove - dodao je drugi komšija.

Foto: Exatlon

Radojica Lazić

Jedna od sugrađanki opisala je Radojicu i kroz svakodnevni život.

- On je divan čovek, nikad ga nisam videla ljutog i namrgođenog. Kada on prođe, sunce zasija. Toliko je skroman, nikome nije rekao da će se takmičiti, pa smo se tako prijatno iznenadili kada smo ga videli na televiziji - ispričala je ona.

BONUS VIDEO

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Gej afera trese Niš! Mateja doživeo nervni slom jer su ga izvređali iza leđa: Sad preti osvetom i gej pravdom (FOTO)
Politika

Gej afera trese Niš! Mateja doživeo nervni slom jer su ga izvređali iza leđa: Sad preti osvetom i gej pravdom (FOTO)

Unutrašnji rat među lažnim opozicionim blokaderima u Nišu doživeo je potpuni vrhunac i pretvorio se u najobičniji estradni cirkus. Kako ekskluzivno saznaje izvor blizak Mateji Nikoliću, lideru blokadera sa Pravnog fakulteta, među predvodnicima uličnog haosa izbila je nezapamćena tuča i žestoka rasprava, a sve zbog tajnog snimka na kome su dojučerašnji ortaci brutalno izvređali Nikolića.

13.07.2026

22:39

Društvo

Hronika

Ovo je dovelo do tragedije kod Kotora? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba
Hronika

Ovo je dovelo do tragedije kod Kotora? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba

U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 12. jula na putu Kotor–Nikšić, poginula je Jovana Stanković (21), dok je 16 državljana Srbije povređeno. Mini-bus u kojem su se nalazili iznenada je udario u betonski zid i prevrnuo se, a vozilo je od siline udara potpuno uništeno, a sumnja se da je do nesreće došlo usled premorenosti vozača Lj.M. (68).

14.07.2026

07:31

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set