Vozač GSP u Beogradu dobio je batin od muškarca čijoj je ženi navodno "zatvorio vrata pred nosem".
Napad se, kako navode beogradski mediji, dogodio sinoć, a napadnuti vozač je odmah obavestio policiju.
Počelo je svađom, koju je započeo nepoznati muškaerac.
"On je prišao vozaču i rekao mu da je njegovoj ženi "zatvorio vrata pred nosem". Posle kraće rasprave nasilnik je pesnicom udario vozača," piše Telegraf.
Napadač je bio toliko "hrabar" da je pobegao pre dolaska policije.
Vozaču su konstatovane lake povrede, a policija je obavestila nadležno tužilaštvo.
Vozač autobusa na liniji 51 Z.B. (57) pretučen je u nedelju u večernjim satima kad je u Požeškoj ulici na Banovom brdu napadnut od strane više maloletnika!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vozač autobusa na liniji 51 Z.B. (57) pretučen je u nedelju u večernjim satima kad je u Požeškoj ulici na Banovom brdu napadnut od strane više maloletnika!
Uhapšene su tri osobe koje su osumnjičene da su ubile vlasnika piljare na Karaburmi, a pronađen je i deo novca koji je, kako se sumnja, odnet iz stana ubijenog.
Skandalozan snimak podeljen je na društvenoj mreži Iks, a na njemu se vidi šta ustaše danas rade u Šibeniku dok Srbi tuguju i oplakuju žrtve zločinačke akcije "Oluja".
Danas se obeležava godišnjica početka hrvatske vojne ofanzive "Oluja", započete 4. avgusta 1995. godine, tokom koje je izvršen najveći egzodus srpskog civilnog stanovništva u Evropi nakon Drugog svetskog rata.
Ukrajina je optužila Rusiju za ratni zločin nakon što je ruski dron na pijaci u Hersonu pratio i napao civila, a celi događaj zabeležen je na snimcima koju je objavila Nacionalna policija Ukrajine.
Ministarstvo spoljnih poslova Turske saopštilo je danas da su turski civilni brodovi "Jašar" i "Nadežda" napadnuti bespilotnim letelicama (BPLO) u Crnom moru i da je povređeno više članova posada, među kojima su i turski državljani.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Nakon kupovine namirnice obično razvrstavamo tako što proizvode poput jaja, mleka i putera odmah stavljamo u frižider, dok ostale ostavljamo u ostavi. Međutim, sedam namirnica za koje mislimo da mogu da stoje na sobnoj temperaturi ipak treba čuvati u frižideru.
U raskošnom svetu osmanskog harema mirisi su imali mnogo veću ulogu od običnog ukrasa - predstavljali su znak elegancije, prestiža i ženstvene privlačnosti, a evo kako je mirisala moćna Hurem.
Visoke temperature mogu ubrzati rad srca i kod potpuno zdravih osoba, ali ako se uz puls iznad 100 jave otežano disanje, bol u grudima ili vrtoglavica, potrebno je što pre potražiti savet lekara.
Osnivač Pekarske industrije "AS Braća Stanković" Dragan Stanković večeras pravi proslavu povodom svog 50. rođendana, a svaki detalj ovog gala događaja pažljivo je osmišljen do najsitnijih detalja.
Pevačica Dara Bubamara je uzvratila starijoj koleginici Cakani na komentar koji je izazvao pažnju javnosti i to oštrim rečima, pa je verbalni rat na estradi dobio novi nastavak.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.