Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru uhapsili su U. V. (29) zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo ubistvo u pokušaju i L. K. (27) koji se tereti za krivično delo iznuda.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužiocu u Somboru.
Pretukli deku, uzeli mu veliku svotu novca
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su S. V. (1980) i S. N. (2003) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo razbojništvo.
Oni se sumnjiče da su, 15. maja ove godine, u jednom stanu u Beogradu, upotrebom fizičke snage, od sedamdesetogodišnjeg muškarca uzeli oko 130.000 dinara i ručni sat.
Policija je u dvorištu kuće u kojoj su osumnjičeni uhapšeni, pronašla pištolj sa šest pripadajućih metaka, za koje se sumnja da pripadaju S. N. zbog čega mu se na teret stavlja i krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Beogradska policija uhapsila je B.B. (48), a po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu odredila zadržavanje do 48 sati zbog polnog uznemiravanja.
Zaposleni u Pentagonu uhapšen je u Sjedinjenim Državama zbog pokušaja špijunaže - želeo je da preda tajna dokumenta stranoj osobi, saopštilo je Ministarstvo pravde SAD. Muškarac radi kao specijalista za računarsku tehnologiju u Američkoj odbrambenoj obaveštajnoj agenciji i ima 23 godine, piše TV Zvezda.ru.
Albanski državljan E.B. (23), sa prostora Kosova i Metohije uhapšen je kod kanjona reke Morača, zbog sumnje da je pucao u Podgorici i teško ranio Binaka Kabasi (23).
U nastavku akcije suzbijanja korupcije, uhapšene su tri osobe zbog sumnje da su izvršile krivična dela zloupotreba službenog položaja i nesavestan rad u službi, saopštio je MUP.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Beogradska policija uhapsila je B.B. (48), a po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu odredila zadržavanje do 48 sati zbog polnog uznemiravanja.
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
Nakon što je potpredsednik socijalista Branko Ružić javno saopštio da neće prisustvovati skupu, usledio je žestok odgovor predsednika ministra za javna ulaganja, Darka Glišića.
Biljana Lukić, osvedočena antisrpkinja sa dna kace, autošovinistkinja visoko kotirana u blokaderskog pokretu, otvoreno je pokazala koliko prezire Srbiju i srpsku trobojku.
Gradonačelnik Kragujevca i član Predsedništva SNS Nikola Dašić krenuo je danas peške iz svog rodnog sela Dobrača ka Beogradu, gde će u subotu prisustvovati velikom narodnom skupu ispred Skupštine Srbije.
Srbija je danas pod narandžastim meteoalarmom zbog grmljavine, grada i olujnog vetra, ali RHMZ najavljuje da nas od četvrtka čeka vedro i vrelo vreme do kraja juna.
Zbog širenja vibriona, bakterije poznate kao "bakterija koja jede meso", zatvoreno je nekoliko plaža u Španiji, a stručnjaci upozoravaju da bi njen uticaj uskoro mogao da se oseti i u drugim delovima Mediterana.
Evropa se suočava sa novim talasom ekstremnih vrućina, a francuski meteorolozi predviđaju da bi snažan priliv vrelog vazduha iz Sahare mogao da počne već 10. jula, objavio je Figaro.
Ekonomija Rusije ne pokazuje znake kolapsa, uprkos problemima i novim pritiscima, ocenjuje britanski Ekonomist, komentarišući upozorenje ekonomista da se posle četiri godine rasta uprkos sankcijama, ruski ratni model približava granica izdržljivosti.
Sjedinjene Američke Države žele da kupe evropski deo "Severnog toka" kako bi preprodale ruski gas, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen povećava uticaj svoje kancelarije na ključne oblasti politike EU, uključujući raspodelu sredstava za predstojeći višegodišnji budžet, izveštava Politiko, pozivajući se na interni dokument EK.
Ministar kulture Nikola Selaković potpisao je danas sa zamenikom igumana manastira Studenica tri ugovora vrednosti 11.700.000 dinara, koliko je ove godine kroz Sektor za zaštitu kulturnog nasleđa i digitalizaciju obezbeđeno za ovaj spomenik kulture.
Dešava vam se da omiljeni parfem osetite samo kratko nakon nanošenja, pa već posle nekoliko sati posežete za bočicom? U mnogim slučajevima razlog nije sam parfem, već način na koji ga koristite.
Mesec u Škorpiji donosi intenzivna osećanja, pojačanu intuiciju i potrebu da se stvari sagledaju ispod površine, a ovakva planetarna pozcija donosi odličan period za Rakove, Ribe i Škorpije.
Upala slepog creva može da postane ozbiljan problem za vrlo kratko vreme, pa čak i da dovede do njegovog pucanja u roku od dva dana. Hirurg doktor Dejvid Blis objašnjava kako prepoznati simptome, kada je neophodno potražiti pomoć i koje su mogućnosti lečenja.
Voditeljka Jovana Jeremić odgovorila je na pretnje partnera Mine Kostić, Maneta Ćuruvije Kaspera, u kojima je rekao kako će je tužiti zbog mišljenja iznesenog o vezi sa pevačicom.
Rijaliti učesnica Vanja Živić juče je napustilia "Elitu" zbog problema sa zdravljem, a sada je otkriveno kako ima otvorenu ranu zbog silikona na zadnjici već dve godine.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.