• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

13.08.2025

17:35

Prevozio opasnu materiju: Prevrnuo se kamion kod Subotice

Shutterstock

Vesti

Prevozio opasnu materiju: Prevrnuo se kamion kod Subotice

Na auto-putu kod Bikova, u blizini Subotice, prevrnula se cisterna koja prevozi opasne materije.

Kako se nezvanično saznaje, reč je o izocijantima. 

Sve nadležne ekipe nalaze se na terenu i utvrđeno je, srećom, da nije došlo do izlivanja ove opasne materije.

Šta je uzrok ove nezgode, kao i da li ima povređenih, utvrdiće istraga, prenosi Republika.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ovo je bolesna mržnja! Linta raskrinkao brutalni teror Zagreba: Hapse majke i traumatizuju srpsku decu zbog badnjaka i šajkače
Politika

Ovo je bolesna mržnja! Linta raskrinkao brutalni teror Zagreba: Hapse majke i traumatizuju srpsku decu zbog badnjaka i šajkače

Predsednik Saveza Srba iz regiona, Miodrag Linta, ocenio je danas da odluka suda u Šibeniku da krajiškoj Srpkinji Nikolini Bačkonja Filipović izrekne zatvorsku kaznu od 15 dana zbog toga što je na svom fejsbuk profilu objavila fotografiju svog sedmogodišnjeg sina sa šajkačom na glavi, badnjakom u ruci i tri podignuta prsta, kao šovinističku, sramnu i neprihvatljivu.

15.08.2026

16:15

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Sport

Planeta

Zelenski puca po šavovima: Nema ko da predstavlja Kijev, a Tramp samo....
Planeta

Zelenski puca po šavovima: Nema ko da predstavlja Kijev, a Tramp samo....

Ukrajinski predsednik se muči da pronađe nekoga sa dovoljnim uticajem da predstavlja Kijev pred Trampovom administracijom, a potencijalni kandidati se pokazuju nevoljnim da preuzmu iscrpljujući zadatak u kritičnom trenutku rata, prema rečima dva bivša visoka ukrajinska zvaničnika i četiri poslanika, piše briselski Politiko.

15.08.2026

13:44

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set