U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 5.00 časova na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, život je izgubio mladić (22), dok je još jedan mladić zadobio teške telesne povrede.
Drama koja je ubrzo prerasla u dirljivu životnu priču odigrala se sinoć u Grockoj kada je dečak (13) otuđio automobil "dačija", a potom njime izazvao saobraćajnu nezgodu.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se jutros kod Šimanovaca, u kojoj su učestvovali "bmw" i kamion, a prema prvim informacijama povređen je vozač automobila.
Na magistralnom putu Nova Varoš - Prijepolje, iznad Gornje Bistrice, tokom protekle noći došlo je do teške saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovala dva putnička automobila.
Višestruki šampion Srbije u bilijaru Goran Mladenović Grga (60) poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Niš - Priština, u selu Visoka kod Kuršumlije, a kako se saznaje, jedna želja mu je ostala neostvarena.
Višestruki šampion Srbije u bilijaru Goran Mladenović Grga (60) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na magistralnom putu Niš - Priština, u selu Visoka kod Kuršumlije.
U sredu oko 19 sati na području Obrovca, kod Zadra, kod raskrsnice u blizini bivše fabrike gline, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su stradale dve osobe, javlja PU zadarska.
Težak sudar dogodio se sinoć oko 19 časova na raskrsnici ulica Mihaila Milovanovića i Nikole Pašića u Mladenovcu, u kojem su povređene najmanje četiri osobe, od toga dvoje dece.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 5.00 časova na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, život je izgubio mladić (22), dok je još jedan mladić zadobio teške telesne povrede.
Ukoliko Ukrajina doživi vojni slom, Zapad će pokušati da na njeno mesto gurne Nemačku i nemačke građane pripremi za direktan sukob sa Rusijom, upozorio je ruski stručnjak za protivvazdušnu odbranu Jurij Knutov.
Novi paket sankcija Evropske unije mogao bi da pretvori lov na rusku „flotu iz senke“ u otvoreni pomorski sukob, jer evropske države sada dobijaju mogućnost da prodaju zaplenjenu rusku naftu i drugi teret, upozorio je ukrajinski politikolog Ruslan Bortnik.
Novi skandal trese Univerzitet u Beogradu, a licemerje i muljaža u režiji političara Vladana Đokića dostigli su apsolutno dno. Dodelili počasni doktorat Grku, pa on bukvalno sutradan uhapšen kao član mafije.
Jedan od najostrašćenijih blokadera, Dušan Janjić, otkrio je kakav kraj priželjkuje za predsednika Srbije Aleksandra Vučića, pa usred emisije izgovorio reči od kojih se poštenom narodu u Srbiji ledi krv u žilama, direktno najavljujući i priželjkujući ubistvo šefa države.
Vlada Srbije još jednom je produžila Odluku o privremenom smanjenju iznosa akciza na naftne derivate do 9. avgusta, do kad će i dalje akciza za olovni benzin iznositi 61,24 dinara po litru, za bezolovni benzin 57,6 dinara po litru, a za i za gasna ulja (dizel) 59,23 dinara za litar.
Posetite beogradski Hipodrom jer se sutra održava najveća trka sezone, ona za pehar predsednika republike, odnosno, Tita, pozivala je reklama u vrhu naslovne strane Večernjih Novosti tog 31. jula 1954. godine.
Toplotni talas ovih dana prži Srbiju! Pored visokih temperatura, građani su na udaru i visokog UV indeksa, a ukoliko se ne pazite, posledite mogu biti fatalne.
Vulkanski oblak iz kratera Etne na Siciliji dostigao je visinu od oko sedam kilometara i širi se ka zapadnom sektoru vulkana, a zabeleženo je i padanje pepela u mestu Bronte, preneli su danas italijanski mediji.
Američki milijarder Ilon Mask planira da potroši najmanje 100 miliona dolara kako bi pomogao republikancima na srednjoročnim izborima u novembru, piše Njujork tajms.
Tokom noći, ukrajinski dronovi su navodno napali skladište najvećeg ruskog onlajn prodavca Wildberries i dve rafinerije nafte u Volgogradskoj oblasti i Krasnodarskom kraju.
Mnogi je danas smatraju običnim cvetom iz dvorišta, ali kadifa krije iznenađujuću moć. Osim što ukrašava baštu, ova mirisna biljka može pomoći u zaštiti povrća od brojnih štetočina.
Izbor pravog kofera može napraviti veliku razliku tokom putovanja avionom. Nekoliko detalja može pomoći da prtljag bude sigurniji, praktičniji i dugotrajniji.
Pevačica Jelena Vučković gostujući u emisiji "Demanti" otrkila je detalje upoznavanja sa sadašnjim partnerom, kome su bile potrebne godine da bi je osvojio.
Pevačica Jelena Vučković progovorila je u emisiji "Demanti" o odnosu sa majkom Gocom Božinovskom i otkrila da je Goca veoma stroga i da joj često upućuje kritike.
Pevačica Jelena Vučković u emisiji "Demanti" otvoreno je govorila o teškim životnim trenucima iz detinjstva, prisetivši se perioda kada su mleko uzimali od komšinice.
Bivša učesnica rijalitija "Elita 9", Anita Stanojlović, zapanjila je javnost i svoje pratioce kada je u uživo uključenju na Instagramu otkrila da nije iznela ni evro zarađenog novca.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.