Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ja
pre 10 godina
Ccccc...ova je jos i nepismena....sve ove silikonjare vratiti u osnovnu skole da nauce pravopis i gramatiku...
Soraja
pre 10 godina
A sa kojim kolima mislis da ide u skolu?
pero peric
pre 10 godina
stase njoj obrazovanje i skola-kad zs spozora ima tajkune i vola,a oni j..u ovaj narod do bola.\n\n
Avlijaner
pre 10 godina
Kupila džipče malo na lizing, a malo više na pušing... Zašto toliko prostora dajete tzv. starletama? Ne tako davno su pripadnice najstarijeg zanata nazivali sponzorušama, a pre toga kamenjarkama, drocama, fuksama... Koga, bre, zabole koliko će dotična fuk... starleta morati da popuši cigarilosa i tompusa za popravku ili kupovinu novog auta?! Kivan sam zato što pravite rekamu polupismenim osobama, poput ove dotične, i od njih pravite idole. Da napravite anketu u osnovnoj školi siguran sam da je polovini devojčica uzor neka pevaljka ili droca, pardon, starleta. Postali smo nacija debila. Kada vidite ovaj džip shvatite da je lud svako ko pošteno radi ceo život jer nikada neće moći ni da sedne u ovakvo vozilo, a kamoli da ga poseduje?! Sve me ovo u neku ruku podseća na pesmu "Dva raba": Српска децо што множити знате Из овога поуку имате: У Србији прилике су таке Бабе славе, презиру јунаке Зато и ви не мучите се џабе Српска децо постаните бабе
Amater
pre 10 godina
Malo prekovremenog rada i eto novog dzipa.A nije nemoguce da su ti naplatili sto radis na tudjoj teritoriji.