Metastaza blokaderskog ludila! Aktivista iz Loznice priželjkuje smrt 15 penzionera na skupu u Beogradu (VIDEO)
Loznički aktivista Miroslav Filipović pokazao je i dokazao da je mržnja jedina politika blokadera.
27.06.2026
15:50
Vesti
U Beogradu je danas održan skup "Srbija - jedna porodica", gde je prema procenama MUP-a bilo više od 200.000 ljudi.
27.06.2026
21:46
Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.
27.06.2026
21:57
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, koji je u Beogradu prisustvovao skupu "Srbija, jedna porodica", izjavio je da je za Republiku Srpsku važno da je Srbija stabilna i moćna.
27.06.2026
20:01
U Beogradu je danas održan skup "Srbija - jedna porodica", na kojem je, prema procenama MUP-a, bilo više od 200.000 ljudi. Nova S je na skupu intervjuisala prolaznike i one koji su namenski došli na skup i dobila neočekivan odgovor.
27.06.2026
19:57
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se građanima na veličanstvenom skupu "Srbija jedna porodica".
27.06.2026
18:48
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
27.06.2026
22:00
Uoči Vidovdana, devojke koje pod jastuk stave vidovu travu ili ogledalo, parče hleba, malo soli i izgovore molitvu, sanjaće muškarca koji im je suđen.
27.06.2026
20:45
Srbi sutra slave Vidovdan, jedan od najvećih praznika i dan za koji se vezuju važni događaji u srpskoj istoriji.
27.06.2026
19:00
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
27.06.2026
21:25
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora, od Čačka do Kraljeva, od zvaničnog puštanja u saobraćaj, pa do 16:00 sati, prošlo je 7.960 vozila, saopštilo je danas preduzeće "Putevi Srbije".
27.06.2026
20:01
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nebojša
pre 9 godina
Sada cemo da vidimo tužilastvo na delu jer bi morali po nekoliko krivicnih dela da ih optuze pa i za smrt policajca a mozda i 2 policajca tj inspektora. Ova olos ne treba da vidi belog dana i vreme je da policajci prema ovom olosu pocnu da primenjuju meru pucanja u telo kada odbiju da se zaustave. nPolicajci su im trebali pucati u gume i pobiti govna.n
xx
pre 9 godina
zasto bi olos odgovarala za glupost i pohlepu drzavnih institucija?? ko je PROMJENIO ZAKON i doveo policajce u smrtnu opasnost dozvolivsi da GANJAJU lopove autom po javnim putevima? to je u nasem zakaonu bilo ZABRANJENO ! a zasto je bilo zabranjeno ? PA ZATO STO JE ZIVOT COVJEKA VRIJEDNIJI OD UKRADENOG AUDIJA ! ZATO STO KAD GANJAS LOPOVA PO JAVNIM PUTEVIMA POSTOJI REALNA OPASNOST DA UBIJES NEVINOG COVJEKA , UKLJUCUJUCI I ONOG KO GA LOVI ! policija je lako mogla da ubije i RAZNOSACA HLEBA - POTPUNO NEVINOG COVJEKA !!!! MISLIM DA JE SADA SVIMA JASNO DA JE ZIVOT COVJEKA VREDNIJI OD UKRADENOM AUDIJA , ali sada je kasno.....
Lala iz Banata
pre 9 godina
Шта рећи а сузу не пустити...Па ипак то се тако не ради... Потера..осим у америчким филмовима ( са слупаним аутомобилима...) не приличи нашим условима рада у службама безбедности...ако нема безбедносних услова... Ниједна имовима није вредна - људског живота...!! Слава пожртвованости али...Опомена свима , да такво "јуначање" у нашим условима - није примерено... 100 пута је боље праћење и БЛОКАДА на повољном делу пута, уместо јурњаве за криминалцима, који би ионако кад-тад "пали"...Кривица шефова полиције који су дозволили оперативцима да на такав начин наставе потеру...На њихову душу ова трагедија...!! Тако се - не ради...!!
zole
pre 9 godina
Sta reci osim,velika tragedija za sve ,a najvise za porodicu.Neka mu je laka zemlja,a drugom zelim sto pre oporavak.
Dragomir
pre 9 godina
ХЕРОЈСКА СМРТ?Још један доказ да су наши полицајци неорганизовани!Јурити овејаног лопова по клизавом путу неодговарајућим возилом.ТАКВИ ЛОПОВИ СЕ ХВАТАЈУ на легалу! Знате оно - ПРВО ПУЦАШ ПА ОНДА ТРАЖИШ ДА ДИГНЕ РУКЕ У ВИС.Не треба оно ,,ЛЕЗИ ДОЛЕ,, пошто већ лежи.ЗАШТО ОВО ЗАЈЕДЉИВО ПИШЕМ? ... Једне ноћи толико је падала киша да сам једва видео белу линију по средини асфалта.Одједном ме је пресекао милицијски ауто да сам једва стао.Истрчао је милиционер и после отварања мојих врата треснуо ме је по глави и одвукао у њихов ауто!Унутра ме је са колегом буквално боксовали по глави да сам био сав крвав!СТАНИ,ТО НИЈЕ ТАЈ! - Али,исти је ауто! - Јесте,али то није тај! - Избацили су ме на кишу и отишли.Иза је стајао камион где су двоје све гледали.ПРОНАШАО САМ ПОМЕНУТЕ МИЛИЦИОНЕРЕ.Молили ме да се нагодимо без суда!НА РУКЕ САМ ДОБИО ТРИ ПУТА ВИШЕ НОВЦА ОД ОНОЛИКО КОЛИКО САМ ИМАО НАМЕРУ ДА ИМ ТРАЖИМ Данас сам изузетно успешан у одбрани саобраћајних пријава.Знам законе и марифетлуке полицајаца и судија!ТАРИФА - ФЛАША ПИВА!
boris
pre 9 godina
Izgleda da su previse gledali americje filmove i tako izgubili svoje zivite i ugrozili zivote drugih ljudi !Koliko vidim,na ovaj nacin niko ne posmatra ovi sto se dogodilo!Strasno je to sto su poginuli,pa da se radi o bilo kome,a ne o policajcima,ali ociglednk he da su bespotrebno izgubili svoje zivote!