• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. S.

08.02.2017

22:45

HEROJSKA SMRT PRIPADNIKA MUP KOD GROCKE: Policajci stradali dok su jurili lopove!

Vesti

HEROJSKA SMRT PRIPADNIKA MUP KOD GROCKE: Policajci stradali dok su jurili lopove!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Nebojša

pre 9 godina

Sada cemo da vidimo tužilastvo na delu jer bi morali po nekoliko krivicnih dela da ih optuze pa i za smrt policajca a mozda i 2 policajca tj inspektora. Ova olos ne treba da vidi belog dana i vreme je da policajci prema ovom olosu pocnu da primenjuju meru pucanja u telo kada odbiju da se zaustave. nPolicajci su im trebali pucati u gume i pobiti govna.n

xx

pre 9 godina

zasto bi olos odgovarala za glupost i pohlepu drzavnih institucija?? ko je PROMJENIO ZAKON i doveo policajce u smrtnu opasnost dozvolivsi da GANJAJU lopove autom po javnim putevima? to je u nasem zakaonu bilo ZABRANJENO ! a zasto je bilo zabranjeno ? PA ZATO STO JE ZIVOT COVJEKA VRIJEDNIJI OD UKRADENOG AUDIJA ! ZATO STO KAD GANJAS LOPOVA PO JAVNIM PUTEVIMA POSTOJI REALNA OPASNOST DA UBIJES NEVINOG COVJEKA , UKLJUCUJUCI I ONOG KO GA LOVI ! policija je lako mogla da ubije i RAZNOSACA HLEBA - POTPUNO NEVINOG COVJEKA !!!! MISLIM DA JE SADA SVIMA JASNO DA JE ZIVOT COVJEKA VREDNIJI OD UKRADENOM AUDIJA , ali sada je kasno.....

Lala iz Banata

pre 9 godina

Шта рећи а сузу не пустити...Па ипак то се тако не ради... Потера..осим у америчким филмовима ( са слупаним аутомобилима...) не приличи нашим условима рада у службама безбедности...ако нема безбедносних услова... Ниједна имовима није вредна - људског живота...!! Слава пожртвованости али...Опомена свима , да такво "јуначање" у нашим условима - није примерено... 100 пута је боље праћење и БЛОКАДА на повољном делу пута, уместо јурњаве за криминалцима, који би ионако кад-тад "пали"...Кривица шефова полиције који су дозволили оперативцима да на такав начин наставе потеру...На њихову душу ова трагедија...!! Тако се - не ради...!!

zole

pre 9 godina

Sta reci osim,velika tragedija za sve ,a najvise za porodicu.Neka mu je laka zemlja,a drugom zelim sto pre oporavak.

Dragomir

pre 9 godina

ХЕРОЈСКА СМРТ?Још један доказ да су наши полицајци неорганизовани!Јурити овејаног лопова по клизавом путу неодговарајућим возилом.ТАКВИ ЛОПОВИ СЕ ХВАТАЈУ на легалу! Знате оно - ПРВО ПУЦАШ ПА ОНДА ТРАЖИШ ДА ДИГНЕ РУКЕ У ВИС.Не треба оно ,,ЛЕЗИ ДОЛЕ,, пошто већ лежи.ЗАШТО ОВО ЗАЈЕДЉИВО ПИШЕМ? ... Једне ноћи толико је падала киша да сам једва видео белу линију по средини асфалта.Одједном ме је пресекао милицијски ауто да сам једва стао.Истрчао је милиционер и после отварања мојих врата треснуо ме је по глави и одвукао у њихов ауто!Унутра ме је са колегом буквално боксовали по глави да сам био сав крвав!СТАНИ,ТО НИЈЕ ТАЈ! - Али,исти је ауто! - Јесте,али то није тај! - Избацили су ме на кишу и отишли.Иза је стајао камион где су двоје све гледали.ПРОНАШАО САМ ПОМЕНУТЕ МИЛИЦИОНЕРЕ.Молили ме да се нагодимо без суда!НА РУКЕ САМ ДОБИО ТРИ ПУТА ВИШЕ НОВЦА ОД ОНОЛИКО КОЛИКО САМ ИМАО НАМЕРУ ДА ИМ ТРАЖИМ Данас сам изузетно успешан у одбрани саобраћајних пријава.Знам законе и марифетлуке полицајаца и судија!ТАРИФА - ФЛАША ПИВА!

boris

pre 9 godina

Izgleda da su previse gledali americje filmove i tako izgubili svoje zivite i ugrozili zivote drugih ljudi !Koliko vidim,na ovaj nacin niko ne posmatra ovi sto se dogodilo!Strasno je to sto su poginuli,pa da se radi o bilo kome,a ne o policajcima,ali ociglednk he da su bespotrebno izgubili svoje zivote!

Pročitaj celu vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo