"Blokaderi, spavate li mirno?": Osvanula fotografija Nadžije Mavrić koja je pokušala da se ubije i jeziva poruka (FOTO)
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
24.06.2026
07:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Djordje
pre 8 godina
Pa neka osetljive sudije odgovaraju kasnije kada dodje do nekog decjeg delikta a ne roditelji...
nessa
pre 8 godina
ja sam otac da mi to dete uradi...izbacio bi ga iz kuce ko jedan....i zabole me..ili si normalno dete ili si kreten..odmah u hraniteljsku porodicu kad ti ne valja sa ocem i majkom cao
MicikaCicika
pre 8 godina
Malo kasno reagovanje ovog oca.Dosta godina je sin radio sve kako hoce i nije usmeravan na to sta se moze,sta se sme ,sta nije u redu a sta je dobro.Sad zakon stiti balavca koji zna sta otac ne sme da mu uradi a ne zna sta su osnovna pravila i obaveze kad je on u pitanju. Odgojila sam dvoje dece koji su skolske obaveze i kucna pravila postovali.Kcerka normalno ucila i bila super ucenik a sin vrlodobras i nije ucio kod kuce.Samo je savrseno pazio na casu.Kcerkin sin,moj unuk ne voli skolu,ne grde ga i ne udare,to je sad zakon.Ispunjavaju mu sve zelje a ne zna da treba da se pozdravi poznatog starijeg,place kad treba da sedne uz knjigu,kad ga ja blago upozorim i prekorim za ocigledan nerad i neurednost roditelji ga brane.Kad mu po nekoliko puta ponove da nesto uradi cudim se da sam othranila njih dvoje i da nisam morala da im ponavljam sve toliko puta.Nisu to bila moja naredjenja vec su znali sta treba,sta valja i zasto.Sada je zabranjeno udariti,viknuti i slicno.PITAM JA TAJ ZAKON ZAR ZATO SADA ODRASLI LJUDI TUKU I UBIJAJU RODITELJE
Vasilim
pre 8 godina
Слажем се. Одмах у хранитељску породицу. За 7 дана доћиће да моли да га приме у кућу.
nebojsa
pre 8 godina
"какав ће бити однос овог сина и и оца кад тата изађе из затвора" Могу замислити ... ја, лично, бих га одвео у центар за социјални рад у и предао им га на бригу ... Какав је то закон, са применом наравно, који једну "васпитну" кажњава са 48 сати затвора ??? Можда би могли и забрану приласка бар пола године свом стану где ће бахато дете имати телефон при руци ... бедно
kiza
pre 8 godina
Dosta nam je tzv. evropskih zakona. Od kada ih primenjujemo sve vise ped.ra i lezb.jki seta ulicama, a dece sve manje. Brate te bolesnike treba maknuti sa ulica, a batina je iz raja izasla. To ne znaci da pripadnike tzv. lgbt populacije ili decu treba tuci na svakom koraku, ali ove prve stvarno maknuti sa ulica da nam ne truju vise decu. I jos jedna stvar kakva su to prava deteta koje ima 11 godina. Njegovo pravo je da ide u skolu, cita knjige da uci, da voli mamu i tatu i naravno sto je najbitnije da ih postuje. Ja stvarno ne znam kako je ovaj napaceni narod do sada preziveo bez tzv. evropskih zakona i normi.
Jovan
pre 8 godina
I sad, naravno, EU kriva sto smo mi debili od ljudi?
itizajlekler
pre 8 godina
Prijatelju, kolega (ja sam otac troje dece, hvala Gospodu, kažu, lepo vaspitanih - verujem, pored konstantnog razgovora sa njima i zbog nekoliko takvih vaspitnih ćuški sa tapkalicom za muve), moj ti je savet da spakuješ dete i kod tužiteljlke na vrata, objasniš da su te ona i država uverili da će oni mnogo bolje da vaspitaju tvoje dete?!?!?!?!!?!?!?! A državi bih poručio - se**m vam se u tu i takvu Evropu kojoj se uvlačite u dupe..Puštate siledžije i ubice posle par godina robije na slobodu a realno su zaslužili smrtnu kaznu za svoje brutalne zločine a pokazujete mišiće na svojim slabim bespomoćnim podanicima - namerno sam upotrebio tu reč, mada bih mogao reći i - robovima jer u ovo vreme neokolonijalizma mi to i jesmo.....
Sale
pre 8 godina
E kad ćale izađe iz ćorke lepo sinu torbu i nek ide kod tužiteljke il policije i neka ga oni imaju ko ga j..e
Marcco
pre 8 godina
Pa lepo kaže čovek, "ne može zakon malo da se poštuje a malo ne". Ovo je upravo takav slučaj. Po zakonu je trebalo privesti i oca i majku. Majku zbog nečinjenja... a dete je trebalo da bude predato socijalnom pa ispitati slučaj uz pomoć psihologa i lekara. S obzirom da za kvalitetni zaključak treba i po nekoliko meseci, dete bi trebalo da bude smešteno u hraniteljski porodicu, van domašaja porodice.
Bane
pre 8 godina
Ti si evropski nastrojen idiot!
Marcco
pre 8 godina
Ja samo kažem kakav je zakon. Ne opravdavam ga.
Aleksandar
pre 8 godina
Ne može zakon malo da se poštuje, a malo da se ne poštuje? Postoji nešto što se zove procena da li ima osnova za prijavu. A drugo, kako objašnjavate da oni koji gaze pešake na pešačkom se šetaju slobodni, ili poznati koji biju svoje žene su na slobodi, a obična raja u pritvoru odmah? Da nije zakon malo jači za sirotinju, a za moćnike malo onako...
Miki
pre 8 godina
Ljudi vi ste pukli deca ce nam biti problematicni kada porastu uz ovaj zakon koji ste usvojili.Insistirate povecanje ljudi i mislite da ce neko da pravi decu da zbog jedne reci ide covek u zatvor.Sta je nama falilo sto smo odrasli i kroz cuske,kajisa malo malo pruta od sljive i svi zivi i zdravi nista nam ne fali.Sa ov im zakonom se za par godina povecava nasilnicka ponasanja iste dece po gradu itd.
nbg
pre 8 godina
Problematicno dete je krenulo nozem prema majci. Otac ga zatekao i udario na ruku ju kojoj je noz. Noz je pao a otac ga lupi samarom. Dali otac ide u zatvor?
miki
pre 8 godina
Da je moj sin ja bi se tog bilmeza odrekao preko novina.
Panta
pre 8 godina
Tako je to kad zakone pišu nesposobni, a još nesposoniji tumače!
Ostojic Jovan Vojin
pre 8 godina
Pametnjakovici koji su doneli ovakav Zakon, od ovog decaka naprevice kriminalca. Slepi provodioci ovog Zakona dokusurice porodicu kao osnovnu celiju drustva koja je odavno obolela. Jos nikada nisam cuo ni video da je neko u drustvu (osim SPC) progovorio javno o bavezama i duznostima deteta. Kada maloletnik pocini krivicno delo, neka sudinica ne trazi roditelje nego neka ona odgovara za njega.
Miki
pre 8 godina
Kakvo licemerje.. kriminalci sa tonu krivicnih prijava ni dana zatvora a ovaj mucenik zbog samara nevaspitanom sinu.
Artatore
pre 8 godina
Dragi boze dali je isti zakon u celoj srbiji u komsiluku imamo alkoholicara koji maltretita majku baku i ceo komsiluk i fizicki i psihicki kad komsije zovu policiju jer cuju poziv u pomoc od doticnih maltretiranih policija dodje napise zapisnik i ode,Zanima me kako tog nasilnika ne zatvore i prisilno lece jer on upropasti zivot celom komsiluku a kako je tek njegovoj jadnoj 80 godisnjoj baki i majci. Molim nekog ko poznaje zakon republike srbije da mi sve ovo objasni
Mile lala
pre 8 godina
Tako je to kad se deci puni glava da ih u rodjenoj kuci ceka nasilje. Umesto da ih uce da roditelje bezuslovno slusaju i postuju, (moja zena - u vreme kad mi je bila zena i imali smo dvoje dece- je svojim roditeljima prala noge i obracala im se sa Vi, to vaspitanje je prenela i na nasu decu koja su porasli u pristojne ljude), onda ovaj divljak ne bi tukao majku koju je otac morao da brani. Sad ovom divljaku treba odrezati svaku mogucu kaznu. Mozda bi u zakon trebalo uneti amandman, ako se vec drzava mesa u odnose u porodici, da u ovakvoj zloupotrebi - ovskve divljake drzava da isprebija sa jedno 20 - 25 po turu.
Kamiondžija
pre 8 godina
Ja bih mu po izlasku tek pokazao šta je nasilje a šta poštovanje. Dokazano je da su deca koja su poneki put dobila po neku ćušku postala mnogo bolji ljudi od onih koja nisu.
RINGISPIL
pre 8 godina
Nema ovde zloupotrebe zakona. U pitanju je destrukcija porodica po ZAKONU NASE NAM DRZAVE. Sledeca faza je da klinci uzmu tatine pistolje i pocnu masovno da ubijaju svoje drugare iz razreda. Tako je to kada je i sama drzava na nivou ovog deteta monstruma.
Xxx
pre 8 godina
Resice se jednostavno, vise mu nikada nece pasti na pamet da prijavljuje roditelje.
Pera Detlic
pre 8 godina
Pod mojim krovom vise bio ne bi,pa nek trazi pomoc od onih koji su doneli takav zakon.
Dragomir
pre 8 godina
Pa kad se vrati otac iz zatvora onda dete da odvede u centar za socijalni rad i ostavi ga tamo.....A onda da ode iz ove Srbije tamo gde "cuska " normalna caspitana mera..
Pera Detlic
pre 8 godina
Takvih drzava u Evropi nema,mozda u Rusiji je jos dozvoljeno!
Vlado
pre 8 godina
Ostavite se gluposti i raznih zaštitnika dece, žena i ljudskih prava. Ovo je nakaradno tumačenje svega postojećeg! Nisam pobornik nikakvog nasilja, ali još malo deca će da tuku roditelje i učitelje a na ulici i u tvojoj sopstvenoj kući nećeš smeti lopovima ništa, jer UGROŽAVAŠ NJIHOVA PRAVA!
zora
pre 8 godina
Da je vaspitan kako treba nebi majku gadjao knjigama.Otac zakazao sa vaspitanjem a za problem samar.
Prle
pre 8 godina
Sve bih odlezao i izdrzao, a onog momenta kada bi se vratio kuci, SINCINU bih odmah ekspresno POSLAO " tužiteljki koja je veoma osetljiva i rigorozna kada je u pitanju porodično nasilje" pa nek se ona stara o njemu !!! Neka TUZITELJKU gadja knjigama !!! Odrekao bih se SINCINE javno u svim novinama !!!!! PS: inace imam dvoje dece, cerku i sina !!!
Ax
pre 8 godina
Sad kad izađe iz pritvora treba lepo da ga namlati ko vola. Mali će da ga prijavi, a onda će ga smestiti u dom ili kod nekog hranitelja. Onda će da nauči kako mu je kući prelepo.
Ivan
pre 8 godina
Kada bi dosao iz zatvora,momentalno bi ga odveo u ustanovu bez roditeljskog staranja,pa posto mi roditelji tucemo decu,neka ih oni vaspitavaju i nevladine organizacije
zone
pre 8 godina
Ja sam sokiran... jel moguce da su policajci uhapsili ovog coveka? Pocinjem da verujem da ovaj SNS i nije tako dobar... juce ovi protestanti zbog benzina maltretiraju majku sa bebom na +35 i nikom nista... Jel moguce to? ovi iz opozicije nakrase tolike milione eura ojadili narod i nikom nista.. Vucic izadje i kaze nakrali se nece moci vise... hahaha pa i ne treba im vise...
Ljube
pre 8 godina
O čemu ti čoveče pričaš? Šta si se uhvatio SNS kao pijan plota - ti "demokratski" i "evropski" zakoni doneseni su mnogo pre SNS i Vučića, pod prnudom NVO i zapadnog sveta. Balavurdija sada zna da im bukvalno više niko ništa ne može i zloupotrebljavaju te zakone na svakom koraku. Taj balavac koji je majku napao sutra će silovati ili pretući drugo dete, po zakonu ne može da odgovara ali ljudi će upirati prstom u tog oca koji ništa ne može da uradi, pa ni vaspitnu ćušku, jer je balavac pod uticajem ulice naučio da mu niko ništa ne može. Se*em vam se na vašu demokratiju, zato su nam hronike pune nasilnika, ubica, kriminalaca, izopačenih monstruma ... Zbogom pameti
Kolega
pre 8 godina
Slazem se sa kolegom Zoranom Milivojevicem. Ljudi moraju prvo da znaju sta je nasilje a sta ne.Gledam Unicefov plakat na pedijatriji u lokalnom domu zdravlja gde uz nekoliko aplikacija "edukuju" decu za sta sve treba da prijave odrasle,izmedju,da ne gresim dusu,nekoliko dobrih aplikacija stoje i ove "ako te roditelj udari" "ako te ostavi kuci bez nadzora","ako te tera da radis neke poslove"?!?!?!Cekajte,ja ne smem svoje dete od 7 god da ostavim samo kuci na pola sata dok odem do prodavnice?!Moze da me prijavi za to?!Ako je ucim od malih nogu da u kuci ima neke svoje obaveze i normalno za to nekad moram i da podviknem sto se podvodi pod teranje?!Ako je lupim po dupetu u slucaju da se nekad neprimerno ponasa iako je lepo vaspitana?!Ljudi zapitajte se gde ovo vodi?!?!?!Dete od 11 god je u pubertetu i burno reaguje ocigledno na neku frustraciju a ne zato sto su roditelji lose uradili posao oko vaspitanja!Gadjao je majku knjigama,koja cesto u porodici ima negujucu ulogu,i na koju deca u pubertetu najcesce i iskale frustraciju jer je blaza od oca,i na kraju dodje otac udeli mu vaspitnu cusku i on se smiri.Ali ne sad dete od 11 god ima roditelje u saci i moze da ih prijavi za svaku glupost!I na koji nacin ce sad taj otac i majka ostati autoritet tom decaku?!On realno sad,posto mu hormoni udaraju u glavu,i svasta mu na pamet pada,moze da radi i trazi koje kakve gluposti,a da mu oni nista ne mogu jer ce ih prijaviti!!!Ljudi?!?!?!?!
Sodoma i gomora
pre 8 godina
Imala sam slucaj sa svoja dva sina pubertetlije.Prijavili dedu(mog tatu)da ih tukao,a nije,i presli kod oca.Zakon sve dozvoljava.Deda ima zabranu prilaska deci,a jedan je dolazio kod njega.Ko je ovde lud???
moki
pre 8 godina
E zbog takvog zakona i imamo sve vise narkomana ,vrsnjackog nasilja,raznovrsne maloletnicke delikvencije i td.Tog coveka treba odmah pustiti da dobro izsiba to bahato i napusteno dete jer ako to sada ne uradi,za par godina imamo osobu kojoj vise nema pomoci i koja vise nece birati sredstva da ostvari ono sto naumi bilo lose ili dobro.Ovo mora da se shvati krajnje ozbiljno.
Miroslav
pre 8 godina
Kad izadje iz zatvora odma da ga preda centru za socijalni rad sa izgovorom da se nije dovoljno rehabilitovao u zatvoru i da jos nije spreman da ga hrani a i zena da kaze da je pod stresom i da nije sposobna za odgoj deteta!
petrovgrad
pre 8 godina
Једна породица у Србији биће уништена. Ако су тачни наводи ту ема елемената насиља, али они који тумаче незнају Српски језик, незнају појмове да разликују. Користи ће имати адвокат који буде ангажован по службеној дужности добиће око 300 евра.за ангажовање. Е то су ЕУ вредности
Nele
pre 8 godina
Zakon je na mestu.Ako je slican zakon zastitio zene i mnogo se vise zloupotrebljavao,logicno je da se zastite i deca.U Srpskom drustvu je normalno lupiti samar detetu..tome treba stati na put.
Vladimir
pre 8 godina
Nažalost jeste po Zakonu, jer je Zakon totalno ne savršen. Deca su se osilila, tako da će ovakvih slučajeva biti sve više.Naravno tata i mama su krivi jer im je dete nevaspitano i bahato, čim gađa majku čime stigne. U ovakvim slučajevima moraće se pribeći prostom rešenju, odvesti ga kod psihijatra a potom predati centru za socijalni rad, pa kad vidi kako žive takva deca shvatiće šta je život.Ili jednostavnije rešenje, uzeti mu mobolni telefon i kompjuter, pa kad bude zaradio neka kupi
Penzionerj
pre 8 godina
Sraman zakon, sudstvo nikakvo. Jadni smo mi sa ovakvim postupcima a cudimo se zasto omladina nikoga ne je.bava. Odvedi dete u skupstinu i neka ga oni vaspitaju. Zlo, zlo, zlo......
Jelena Šajković
pre 8 godina
Eto dokle nas je dovelo novo doba. Mene su moji udarili par pita kada sam bila dete nije mi palo na pamet da zaplacem.da ne bih dobila ponovo batine a taman posla da zovem policiju. Zato nam i jeste ovako. Policija se bavi nebitnim stvarima i gubi vreme umesto da juri i zatvara prave kriminalce.
Dalibor
pre 8 godina
ja sa otac troje dece i da bi se deca vaspitala treba debeli zivci puno strpljenja i da sam bio na mestu tog oca sigurno bi isto uradio dobio bi mali ono sto zasluzuje a kad bi se vratio iz pritvora mogo bi samo da trazi dri smestaj jer taj mali nema postovanja prema roditeljima i kad je taj spreman da spostvenog oca prijavi i obelezi ga za ceo zivot kao nasilnika sta ce biti za koju god. zavrsio je za sva vremena, napolje pa nek ide gde god hoce
Vladdimir
pre 8 godina
Ma ne, ovako nam je baš dobro i ne trebaju nam nikakve promene u mentalitetu i ponašanju... Deca su nam zlatna, roditelji još bolji, a u celom društvu vlada sreća, harmonija i zadovoljstvo... Rukujemo se pesnicom, majku zovemo brate, roditelji decu vaspitavaju ćuškama dok u isto vreme ne smeju da kažu “keks” onima koji im dele ćuške na svakom koraku... “Ćuškama” smo odgojili dilere i starlete ali, nema veze, naši su, pa ćemo se i dalje praviti kako je sve sjajno... I nemoj slučajno neko da je pročitao neku knjigu o ovoj temi... To je jako opasno, upropastiće naciju i veru pa ćemo propasti...
Sasahstan
pre 8 godina
Otac je kriv zato sto nije vaspitao svoje djete. Policija ima duznost da izadje na teren i provjeri o cemu se radi. Pod mojom demokratijom ja bi roditelje kaznio, zato sto su dopustil da sin poziva policiju, koja sigurno ima preceg posla. A ove savjete vrste, treba sina odvesti u centar za socijalni rad pa nek oni brinu o njem, ja ne odobravam. Znaci da drustvo nosi odgovornost za neciju neodgovornost. Ne hvala!!!
Sasahstan
pre 8 godina
Ja vam kazem djete nije krivo. Svako djete je isto, ako mu dopustis da radi sta hoce ono ce i radit bas sta hoce. Duznost je roditelja da vaspita svoje djete. Ja kad sam bio mali, nije mi palo na pamet da dignem ruku na Majku ili Sestru. Odma bi mi satri otisao u spavacu sobu po kajs a guza bi stradala. Nekad me toliko tukao da sam popustio u gace. Poslije takvog tretmana obavezno sam se mu morao zhavalti i obecati da to necu opet ponoviti. Samo vi meni udarajte minuse, ali ja i dalje tvrdim da djete nije krivo.
pauna
pre 8 godina
nvo rasturise porodice urusise autoritet roditelja.e kad se vrati treba da ga izlema po propisu pa kad vec placa kaznu neka zna zasto.boga mi ja lupih cusku sinu od 25 god,ali zacudo nije me prijavio ,kada je seo i razmislio izvinio mi se uljudno skuvao kafu izljubismo se uz njegovo priznanje da je malo preterao u razgovoru.
pc
pre 8 godina
Pa dragi Srbi. Kada smo pozivali na tribine i ubedjivači vas da je ovaj zakon toliko los ispali smo nasilnici ili u najmanju ruku njihovi zastitnici. Sada jedite ono sto ste skuvali.
Evropo eveme
pre 8 godina
Eto kako je pocelo razbijamje porodice.Tolike genetacije stasale bez tog zakona i sad dosli neki da nam propagiraju kako to mora.Ma mora samo da se crkne a u uniju se ne mora.Svako ko glasa za ulazak u eu glasa šrotiv sebe.Je...la nas unija i njihovi zakoni saranice nas.
Kiza08
pre 8 godina
Mozda bolje da ste uveli zakon da nevaljala deca idu 48 sati u popravni dom na prijavu roditelja ....Verujte da bi mnogo mirniji bili svi....p.s Kad izadje iz zatvora ukinuti mu dzeparac patike telefon novu odecu pa da vidis i bez cuske kako ce se uzeti u pamet.
goran
pre 8 godina
Poraz celog sistema koji ide sveno na uništenje porodice. Kao i u nekim slučajevima i ovde je došlo do pogrešne primene zakona. Umesto da dete bude predato u nadležnost psihologa,pedagoga onaj ko ga hrani otišao u ćorku. Koja je poruka .Najviše je po mene pogrešio tužilac koji je dao lošu procenu, Nije konsultovao struku tj. Centar za socijalni rad, psihologa i dr.
Perakaže
pre 8 godina
Kad dete postane bahato, počinje da se drogira, ne poštuje roditelje, treba ga dobro pretući. Jedan šamar nije ništa, batine su izašle iz raja. Ako se budale drže zakona koji je nakaradan, neka oni vaspitavaju decu. Moje dete bi letelo na ulicu bez pardona jer ne shvata da živi pod mojim kišobranom. Neka ga čuvaju institucije. Kao zaključak, ne treba dete ubiti ali mu treba opaliti dva tri šamara dok je VREME. Koji će to gangsteri biti kad odrastu, ne mogu ni da zamislim. Oca treba odmah osloboditi a dete dati pametnjakovićima da brinu o njemu.
Rasa
pre 8 godina
Srbijo samo napred ! uvozi sve bljutave zakone zapada kad neznas da cenis svoje i seebe ,sutra ce se usvojite i zakon da gej populacije i lezbejke mogu usvojiti bas tu nasu decu a to je ako niste jos ukapirali Unistavanje porodice i smanjenej populacije koju zapad sebi zacrtao, Samo napred Idemo u EVROPU !
anna
pre 8 godina
trebalo bi da, u ovakvim slucajevima, sa policijom na teren ode i neko iz centra za socijalni rad, i da na osnovu trenutne situacije procene ima li osnova za hapsenje. deca su danas mala cudovista.
XXL
pre 8 godina
Ha, ha, ha polako se amerikanizujemo jer derište NIJE svesno da otac sada može da ga smesti u HRANITELJSKU porodicu ako se izjasni kao nepodoban roditelj - mnogi to NE znaju, a preuzima se i prepisuje anglosaxonsko pravo koje se usklađuje sa kontinentalnim nakaradno. Pogledajte američke porodice pa Oni više nemaju svoju decu već neguju tuđu, a njihovu tuđin. Svako derište sada u Srbiji može da prijavi roditelja siromašnog materijalnog stanja zarad profita da je nad njim izvršeno porodično nasilje koje kasnije može biti premešteno u hraniteljsku imućniju porodicu tako da će nam deca zbog NEČIJE GLUPOSTI trgovati - porodicom.
Stepanek
pre 8 godina
Ako ako .. parve vam teletabise od dece .. i treba .. 5 oktobarci .. uzivajte .. duvajte u pistaljke .. i lupajte u serpe .. mozda pomogne ...
Jovan
pre 8 godina
Ja mislim da je ceo ovaj clanak izmisljen sa ciljem da isprovocira reakciju sludjenih roditelja. Sramota je sta rade novinari.
Mihailo Alić
pre 8 godina
Majke često igraju sa očevima i decom rutinu "dobar policajac, loš policajac", odnosno tradicionalno je da majka decu mazi, a otac ih disciplinuje. Poslodica je nažalost da deca kasnije više vole popustljivu majku nego strogog oca, mada bez disciplinovanje deca odrastaju nevaspitana, što nije u njihovom najboljem interesu. Tako otac, zbog tradicionalne uloge zaštitnika majke, postaje nasilnik, i država dozvoljava sebi da ga odvede u zatvor iako nikako nasilje nije učinjeno. Mora da postoji granica izmedju vaspitavanja i nasilja, i ne može se u ime sprečavanja nasilja ukinuti autoritet roditelja. Sve to nije slučajno, nego deo feminističkih zakona koje zagovara EU i UN u cilju depopulacije i slabljenja nacionalnih država, a u korist globalističke vladajuće elite.
Maja
pre 8 godina
Otac nije smeo da dozvoli da uopste dodje do toga da on sa 11 godina gadja majku knjigama a ni majka.Ocigledno se radi o napustenom i razmazenom detetu. Sestrina cerka od 5,5 godina je nemoguca,pljuje,udara moju sestru,vristi,baca se,baca prekrivace i jastuke sa kreveta kada nije po njenom,tera u tri lepe i babu i mene,namerno povrocira i dira i moja dva sina i njenog brata i licno smatram da su moja sestra i zet apsolutno krivi za takvo njeno ponasanje. Ja imam dva mala sina od 6 i 4god., imali su kao i sva deca par ispada besa ali nikada nisu dosli do tog stadijuma kao ona niti bih ja dozvolila da me dete udari.Ovo danasnje novokomponovano vadpitanje nije normalno. Treba da se postave granice i da se zna ko je roditelj a ko dete.
Violeta
pre 8 godina
Od kada se za nasu decu interesuju veliki strucnjaci , koji svoju nisu vaspitali ili ih nemaju , zato ne mozemo da reagujemo adekvatno . Ako roditelj cusne rodjeno dete , bude priveden ali ako dete udari roditelja onda kazu pa sam je kriv sve mu je dozvolio , ispadne roditelj babaroga . Nisam za nasilje ali neka deca ih zaista zasluzuju . Podrzavam Zorana Milivojecica .
Goran
pre 8 godina
Bog mu pomogo kad bi se vratio iz zatvora
Dejan
pre 8 godina
Imam prijatelje koji su iz Srbije otisli za boljim zivotom u London.Tamo je tek strasno drustvo iz srdenje skole uvuklo im je cerku u pakao droge.Devojcica 16 godina tukla je majku a kad ajoj je majka vratila zavrsila je sa prijavom u zatvoru.Kada je pitala socijalne sluzbe sta da radi da receno joj je nista vi pokusajte izbeci ili stavite nesto na sebe dok vas bude udarala.E to nam je taj zeljeni zapad gde ce nas ova vlast dovesti.
Đuro
pre 8 godina
Kako se najbolje uništi jedna država? Tako što joj uništiš porodicu. Nama više rat ne treba. Nateraš sina da zamrzi oca, muža da zamrzi ženu... i država je potpuno slomljena.
raca
pre 8 godina
odlicno , sad kad trazi obucu posalji ga kod policije i tih sto su ga to naucili a kad napuni osamnajest godina otvori mu vrata i na asvalt.
goca
pre 7 godina
Deca bezobrazna. Roditeljima vezane i ruke i usta. Sutra kad postane delikvent prvo ce nase pravosudje reci, TO JE PONEO IZ PORODICE!