• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

08.01.2019

16:26

ŠOK U NIŠU! NAORUŽAN KAO RAMBO! Policija zaustavila "pežo", a unutra - PUŠKE, OPTIČKI NIŠANI, MUNICIJA...

Vesti

ŠOK U NIŠU! NAORUŽAN KAO RAMBO! Policija zaustavila "pežo", a unutra - PUŠKE, OPTIČKI NIŠANI, MUNICIJA...

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Nišu, uhapsili su N.M. (1969) iz okoline Ražnja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Kako se navodi u saopštenju MUP-a, policija je u blizini Ražnja, u prtljažniku automobila „pežo“ kojim je N.M. upravljao, pronašla četiri puške, dva optička nišana, 501 metak različitih kalibara i 239 grama sačme.

 

 


Sumnja se da su oružje i municija bili namenjeni daljoj prodaji.

 

 

AUTOMOBIL SE ZAKUCAO U TRAMVAJ KOD CRKVE SVETOG MARKA! BULEVAR BLOKIRAN!

N.M. je uz krivičnu prijavu priveden Višem javnom tužilaštvu u Nišu.

POVREĐEN MINISTAR LAŽNE ŠIPTARSKE DRŽAVE?! SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA KOSOVU!

POGLEDAJTE JOŠ (VIDEO) UBISTVO NA BANOVOM BRDU




Tagovi:

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere
Društvo

Fond PIO: I povišica i dodatak za penzionere

Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam danas sa vama i nadam se da ćemo kroz razgovor uspeti da rešimo i nešto od problema koje možda niste mogli da rešite, ali ono što mi je najvažnije jeste da zajednički napravimo nove planove i da vi budete oni koji upravljaju novcem koji ste tokom decenija svog rada kroz doprinose uplaćivali u naš Fond, kazao je Relja Ognjenović, direktor Republičkog fonda PIO, danas pred više od 300 penzionera Čačka okupljenih na tribini koju su organizovali Fond PIO i Savez penzionera Srbije.

15.06.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set