• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/I.Čorbić

02.10.2019

10:38

UMRLA SAM 3 PUTA, DRŽALA SAM OTVORENE OČI DA POSLEDNJI PUT VIDIM MAMU I MLADENA!  Govor Dee Đurđević posle kog je u sali nastao MUK! Prvi put o jezivim detaljima nesreće!

Vesti

UMRLA SAM 3 PUTA, DRŽALA SAM OTVORENE OČI DA POSLEDNJI PUT VIDIM MAMU I MLADENA! Govor Dee Đurđević posle kog je u sali nastao MUK! Prvi put o jezivim detaljima nesreće!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
NIKOLAKRAJINALONDON

pre 6 godina

Ocigledno je da se Srbi ne boje smrti u saobracajnim nesrecama jer svaki dan ginu kao muve.

Miljana Vlajkovic

pre 6 godina

Obozavam to dete i strepim za njen zivot kao i toliko drugih ljudi. Imam cerku stariju od Dee, prelepu, pametnu, obrazovanu, uspesnu, valjda zato toliko volim Deu, jer me podseca na nju. Ona ne izlazi iz automobila i srce mi je uvek u petama. Posle Deine nesrece jos vise. Nedavno se vracala posle ponoci kuci i jedan automobil ju je "ocesao", otkinuo deo tocka i odjurio, verovatno nesvestan sta je uradio . Da je udario malo jace, gurnuo bi je u provaliju i ko zna kada bi je nasli. Pridruzujem se svima koji Dei zele najbolje, kao majka i kao covek. Andjeosko dete zasluzuje svaku srecu. A nasu decu nek prati sreca da im se nista slicno ne dogodi. Hvala PINK-u i svima, pocev od vlasnika, sto je nisu napustili.Taj osecaj joj je sigurno mnogo pomogao. Hvala svima na izvestavanju, jer je to veliki rezultat nase medicine, snage duha nasih ljudi i to treba isticati u svakoj prilici. Srdacan pozdrav svima

Rade

pre 6 godina

Preteraste svaku meru, što se nje tiče. I drugi ljudi po Srbiji imaju još gore saobraćajke, i to se ne objavljuje. Po čemu je ona jedinstvena, po čemu je heroj, koga je spasila ili šta je to toliko dobro uradila pa je nazivate herojem. Ako već hoćete heroj je lekar hirurg, koji ju je sastavio, a o njemu ni reči. Stvarno se ponašate tupavo i glupo, dosadiste više sa njom....

Stojan

pre 6 godina

Gospodjica Dea je i prosla srecno u nesreci, moja prijateljica je izgubila zivot kada je drogirani zaspao za volanom i direktno udario u njih a njen muz je imao povredu mozga. Njegova povreda i nije bas toliko velika i pustili su ga kuci posle 4 meseca ali se njegova personaliti promenula i postao je sasvim druga osoba. Takodje videla sam u bolnici druge sa povredama mozga. zadobijenim u saobracajnoj nesreci i za neke bi mozda bilo bolje da su poginuli. Kuci ne mogu da ih puste cak i da supruznik moze da se brine o njima i da imaju sve sprave jer mentalno nisu kako treba i naglo se menjaju. Nikad vise ne zurim kad vozim a nikad ni nisam upotrebljavala alkohol ili drogu a telefon mi je u torbi pa kad i neko zvoni ne odgovaram dok ne stanem.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo