Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
NIKOLAKRAJINALONDON
pre 6 godina
Ocigledno je da se Srbi ne boje smrti u saobracajnim nesrecama jer svaki dan ginu kao muve.
Miljana Vlajkovic
pre 6 godina
Obozavam to dete i strepim za njen zivot kao i toliko drugih ljudi. Imam cerku stariju od Dee, prelepu, pametnu, obrazovanu, uspesnu, valjda zato toliko volim Deu, jer me podseca na nju. Ona ne izlazi iz automobila i srce mi je uvek u petama. Posle Deine nesrece jos vise. Nedavno se vracala posle ponoci kuci i jedan automobil ju je "ocesao", otkinuo deo tocka i odjurio, verovatno nesvestan sta je uradio . Da je udario malo jace, gurnuo bi je u provaliju i ko zna kada bi je nasli. Pridruzujem se svima koji Dei zele najbolje, kao majka i kao covek. Andjeosko dete zasluzuje svaku srecu. A nasu decu nek prati sreca da im se nista slicno ne dogodi. Hvala PINK-u i svima, pocev od vlasnika, sto je nisu napustili.Taj osecaj joj je sigurno mnogo pomogao. Hvala svima na izvestavanju, jer je to veliki rezultat nase medicine, snage duha nasih ljudi i to treba isticati u svakoj prilici. Srdacan pozdrav svima
Rade
pre 6 godina
Preteraste svaku meru, što se nje tiče. I drugi ljudi po Srbiji imaju još gore saobraćajke, i to se ne objavljuje. Po čemu je ona jedinstvena, po čemu je heroj, koga je spasila ili šta je to toliko dobro uradila pa je nazivate herojem. Ako već hoćete heroj je lekar hirurg, koji ju je sastavio, a o njemu ni reči. Stvarno se ponašate tupavo i glupo, dosadiste više sa njom....
Stojan
pre 6 godina
Gospodjica Dea je i prosla srecno u nesreci, moja prijateljica je izgubila zivot kada je drogirani zaspao za volanom i direktno udario u njih a njen muz je imao povredu mozga. Njegova povreda i nije bas toliko velika i pustili su ga kuci posle 4 meseca ali se njegova personaliti promenula i postao je sasvim druga osoba. Takodje videla sam u bolnici druge sa povredama mozga. zadobijenim u saobracajnoj nesreci i za neke bi mozda bilo bolje da su poginuli. Kuci ne mogu da ih puste cak i da supruznik moze da se brine o njima i da imaju sve sprave jer mentalno nisu kako treba i naglo se menjaju. Nikad vise ne zurim kad vozim a nikad ni nisam upotrebljavala alkohol ili drogu a telefon mi je u torbi pa kad i neko zvoni ne odgovaram dok ne stanem.