Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
stule
pre 6 godina
"Policija nasla tragove da on stalno menja pozicije"????? Pa sta ocekuju da sedi u nekoj seoskoj kafani sve vreme! Uostalom pogledajte fotos koji ste postavili , svi policajci u koloni? Pa zasto ne cesljaju teren na medjusobnom razmaku od 10-tak metara bez obzira gde god da idu. Rasirite organizovano 600 ljudi na po 10 metara razmaka, pa izracunajte koliko se velika povrsina pokriva,pa onda to pomnozite sa brzinom kretanja i brojem dana. Ali sumnjam da se tako radilo odmah posle nekoliko casova od nestanka devojcice.
Abe
pre 6 godina
Toliko dana, toliko ljudi traži jednog čoveka. Da li je ta policija uopšte osposobljena za takvu potragu, ili samo javnosti zamazuju oči?
zzz
pre 6 godina
ne zaboravimo, kako je informer javio, nosi i 240kg mesa sa sobom. pustite bre policiju da radi svoj posao umesto sto objavljujete senzacije svaki dan
zdjurdjevic
pre 6 godina
Gde su sada borci za ukidanje smrtne kazne?
Lala iz Banata
pre 6 godina
Где су судије што су га ослободиле...? Што се не укључе у потеру...? Они су били "јемци" његовог помиловања...
stule
pre 6 godina
Jutros rano,mnogo pre nego ste ovo objavili, ostavio na 2 sajta komentar u kome sam naveo kao mogucnost da preko smartphone-a prati poteru,i koliko mana ima potera. Sramota. Meni sa preko 70+ godina mozak izgleda bolje radi nego onima kojima je to posao. Samo se nadam da dete saradjuje sa tom zveri u svom interesu. P.S.I ovo sam siguran da necete objaviti,kao ni na predhodnim komentarima.
srb
pre 6 godina
Bruka i sramota, tolika policija na jednog pedofila?Kako je sposoban postavit ga za precednika ili bar ministra granicne policije da pohvata dilere!!!
Marko1970
pre 6 godina
Ovim putem zelim javno da zamolim policiju da ako ga locira ne hapsi ga ona,pustite to da urade lovci i obicni gradjani. HVALA UNAPRED!
Simica
pre 6 godina
U jednoj ruci 250 kg mesa .. u drugoj motorola .. pitam se gde je stavio Stefanovica ..
Bb
pre 6 godina
Da li je moguce da je policija toliko neprofesionalna i neopremeljena da nemaju digitalna sredstva veze koja su pokrivena siframa. Kako je moguce da ih slusa otmicar. Kakavi amateri su u pitanju?
Joco
pre 6 godina
Sramota da 8 dana srpska policija nije sposobna ni da locira opasnog čoveka sa maloletnim detetom. Koje naše ministarstvo unutrašnjuh poslova,sad je svima jasno zašto se nama dešavaju špijunske afere,nevolje sa Krušikom,Prvi Partizan u Trsteniku. Mnogo slabo izgleda Srbija iznutra,mnogo se neprofesionalno ponaša državni ljudi na tako važnim mestima i ko zna gde i šta sve može ugroziti državu danss ili sutra ili kad god neko poželi poniziti državnu insistuciju i sistem sigurnosti..tužno!!
Pesterac
pre 6 godina
Ljudi policija radi svoj posao ko se smatra sposobnijim pa neka ide aman da je trazi!!!Vidi se da je momstrum lukav i da je sve detaljno spremio!!Moje misljenje je da je unapred odredio mesta kretanja i lako moguce da je ostavljao hranu!!Na svetu postoje razni manijaci.Samo bih pustio narod kada bude uhvace da mu narod sudi!!!!