Sve se videlo na Vidovdan: Predsednik Vučić je najavio i tako je i bilo - Ljudi, pogledajte rane radove blokaderke Jelene Pavlović (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je 28. juna, u nedelju rano ujutru, prisustvovao potpisivanju ugovora o donaciji za završetak radova na Hramu Svetog Save u Beogradu i tom prilikom istakao kako se "na Vidovdan sve vidi" - i upravo je tako i bilo.
30.06.2026
07:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
miroljub
pre 6 godina
umobolnici
Vvvv
pre 6 godina
Nema gorih i svirepijih stvorova od ovih silovatelja i od svih onih koji su ovo prikrivali i da je zakona, dobili bi najtežu moguću kaznu što postoji na ovoj zemlji, posle toga više nikom ne bi palo na pamet da siluju decu, ni bilo koga drugoga! ZAKONE, gde si? SRBIJO, gde si?