Fotografije nagih beba dele se u velikom broju na Fejsbuk stranicama i grupama pedofila koje komentarišu muškarci preko 50 godina starosti. Posebno se izdvajaju fotografije sa uveličanim usnama beba u napućenom položaju ispod kojih su lascivni komentari starijih pedofila.
„Sweet & Cute Babies“ i „Sweet Baby“, samo su neke od stranica koje su prepune slika novorođenčadi izloženih očima janosti bez bilo kakve cenzure-upozoravaju iz organizacije „Stoppedofiiji SP“.
Razvojem tehnologije svakodnevno dolazimo do informacija koje nam otkrivaju pravu sliku
sveta i društva u kojem živimo. Svaki put kad pomislimo da nas više ništa ne može iznenaditi,
pojavi se nešto novo na društvenim mrežama što nas prestravi.
Oni koji su zaduženi da štite decu od pedofila, dežuraju između ostalog 24 časa i na društvenim mrežama, a ono što pronađu često se kosi sa zdravim razumom.
Foto: printscreen facebook
- Otkrili smo nekoliko stranica i jednu grupu pedofila na Fejsbuku sa istim sadržajem-slikama
nagih beba u raznim položajima. Primetno je da sve stranice imaju mnogo pratilaca koji
takve slike često dele na svojim profilima.
Među njima je veliki broj odraslih muškaraca od 50 do 70 godina starosti koji lajkuju i stavljaju srca ispod fotografija nagih beba. Na primer, izdvajaju se fotografije usana beba koje su uveličane i napućene, a koje stariji muškarci komentarišu sa „SLATKO!“-navode iz „Stoppedofiliji SP“.
Iz ove organizacije kažu da je jedna grupa sa mnoštvom fotografija beba napravljena u Indiji.
Slike dece najverovatnije su ukradene sa profila roditelja koji, pored svih upozorenja da ih
zaključavaju na društvenim mrežama i stave na uvid samo prijateljima, i dalje ozbiljno ne
shvataju apele upućene radi bezbednosti njihovih mališana.
- Konkretno, jedna grupa je napravljena u Indiji. Pitamo se, čemu služe ovakve stranice? Da li
je neko zatražio dozvolu roditelja za preuzimanje i deljenje fotografija njihove dece? Stranice
su prepune pedofila koji u velikom broju dele fotografije beba.
Zašto bi muškarci starije dobi tako nešto radili? Odgovor je jednostavan. Dele ih sa onima koji imaju iste seksualne sklonosti.
Foto: printscreen facebook
Smatramo da je ovo još jedan od načina pedofila da se okupe i bezbedno, u miru
skriveni od takozvanih Fejsbuk standarda, sprovode svoju izopačenost pred očima nekoliko
miliona ljudi-upozoravaju iz grupe balkanskih lovaca na pedofile.
Oni ističu da roditelji koji objavljuju slike mališana na društvenim mrežama ovakve i slične
patološke pojave u društvu mogu da „strpaju pod tepih“ ili da se suoče sa realnošću i zaštite
decu. Izbor je, tvrde, samo na njima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policajac Vasilije Lalović izvršio samoubistvo nakon brutalnih lažnih optužbi i napada blokadera i opozicionih partija na njega i njegovu porodicu.
Lider SNS-a Miloš Vučević reagovao je na nezapamćeni izliv mržnje i otvoreni poziv na linč predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra Darka Glišića.
Nakon što je blokaderska NVO CRTA izašla u javnost sa famoznim istraživanjem po kom blokaderi imaju 10 odsto prednosti u odnosu na Srpsku naprednu stranku i predsednika Aleksandra Vučića, srpsku političku scenu zapljusnuo je talas priznanja da je to istraživanje lažno.
Član Glavnog odbora SNS dr Uglješa Mrdić oštro je reagovao na umobolne objave blokadera povodom tragične smrti policajca Vasilija Lalovića ali i strahovitog poziva na linč predsednika Vučića i ministra Darka Glišića.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Grad Rijeka uveo je pojačan svakodnevni nadzor kvaliteta mora na plažama Kantrida, nakon što su najnovija merenja pokazala povećano mikrobiološko opterećenje.
Na popularnoj plaži u Stavrosu u razmaku od svega jednog dana dogodila su se dva incidenta - najpre je obijen automobil iz kojeg je ukradeno oko 2.000 evra, a potom je sa gradskog parkinga u luci ukraden "folksvagen pasat" bugarskih registarskih oznaka.
Na društvenoj mreži Redit pojavila se ispovest devojke koja radi u jednom kafiću, a njena objava izazvala je veliki broj reakcija nakon što je opisala kako se pojedine mušterije bahato i neprimereno ponašaju prema ugostiteljskim radnicima.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da svi državni službenici koji ne izvršavaju svoje obaveze treba da budu upućeni u vojsku i na južnu granicu sa Ukrajinom.
Jedan od osumnjičenih u istrazi o sabotaži gasovoda "Severni tok" je tokom prisluškivanog telefonskog razgovora priznao da je radio za Službu bezbednosti Ukrajine (SBU).
Dok se u Ukrajini šire tvrdnje da je predsednik Volodimir Zelenski smenio glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Oleksandra Sirskog, na frontu se desio težak udarac koji je definitivno pojačao pritisak na vojni vrh.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mračno kupatilo i visoka vlaga nisu prepreka, već idealno okruženje za prave sobne biljke. Zaboravite na plastično cveće, uz samo pet pažljivo odabranih vrsta.
Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica, Milica Dugalić, pojavila se u Šimanovcima na žurki Elite, te je pokazala da se oseća i izgleda odlično uprkos bitki koju vodu sa opakom bolešću.
Bivša učesnica "Elite 7" Marijana Zonjić pojavila se na proslavi nakon superfinala "Elite 9" u društvu čoveka sa kojim ima dete, i ovo je prvi put da se pojavila sa njim u javnosti.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.