"Netanjahu, budi zahvalan!" Tramp upravo priznao: Putin i Si su uradili neverovatnu stvar: Evo šta je potpisano uz pomoć velikih lidera
Predsednik SAD Donald Tramp javno je zahvalio liderima Rusije i Kine, Vladimiru Putinu i Si Đinpingu, na pomoći u dogovoru sa Iranom
15.06.2026
06:32
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Petarleskovac
pre 5 godina
Takvog manijaka u zatvor na duze
Tomy
pre 5 godina
Ja mislim da taj radi za nekog zelenasa.
Tamara
pre 5 godina
Tako sam uzbuđena ... Zajam sam dobila od zajmodavca koji mi je pomogao s posudbom. Bilo je nevjerojatno kako sam dobio kredit. Pokušao sam s drugom uslugom, ali nikada nisam mogao dobiti zajam od te usluge. Neki od njih tražit će od mene da ispunim puno dokumenata i na kraju dana neće završiti dobro. Ali sretna sam nakon sastanka s Elenom Nino. Uspio sam dobiti zajam od 720.000 eura, sada moje poslovanje ide dobro i želim da svi to znate danas, jer su brzi i 100% pouzdani. Sada plaćam zajam koji sam dobio od tvrtke Elena Nino po cijelom svijetu. Stupite u kontakt s njima i ne gubite vrijeme s tim zajmodavcima, ljubazno kontaktirajte ovu e-adresu: elenanino0007@gmail.com
Pera Kojot
pre 5 godina
Tupavi spameri
Milan
pre 5 godina
Sledeci mejl enino0000072557@gmail.com Proverena prica
Zoran
pre 5 godina
A ovom što neće da vrati dug orden za hrabrost. Ej, bruka. Uzme novac, pa neće da vrati. I ne sme mu niko ništa. Zaštićena vrsta.